Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Brightside17

Νεοφερμένος

Η Brightside17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κάνε τις φθίνουσες και θα λατρέψεις τις ηλεκτρικές. :P
Εμένα μου άρεσαν, είναι απλές και όμορφες. ;) Δεν αφήνουν πολλά περιθώρια για λάθη.

Θετική ή τεχνολογική;
Είναι όντως έυκολες, αλλά έχω 30 ασκ. ως τη Δευτέρα και όλες είναι το ίδιο. :confused: Και η ύλη είναι τεράστια. Πρέπει να ξεφυλλίσω το σχολικό κάποια στιγμή :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θετική ή τεχνολογική;
Είναι όντως έυκολες, αλλά έχω 30 ασκ. ως τη Δευτέρα και όλες είναι το ίδιο. :confused: Και η ύλη είναι τεράστια. Πρέπει να ξεφυλλίσω το σχολικό κάποια στιγμή :ρ
Θετική. Εσύ? :)
Θα εποχή που θα έχεις 20 ασκήσεις μεγάλης δυσκολίας σε σύγκριση με τις ηλεκτρικές που η καθεμία λύνεται με διαφορετικό τρόπο. Όπως αυτές που έχω για την Τετάρτη. Το προτιμάς? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brightside17

Νεοφερμένος

Η Brightside17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θετική. Εσύ? :)
Θα εποχή που θα έχεις 20 ασκήσεις μεγάλης δυσκολίας σε σύγκριση με τις ηλεκτρικές που η καθεμία λύνεται με διαφορετικό τρόπο. Όπως αυτές που έχω για την Τετάρτη. Το προτιμάς? :P

Θετική και εγώ! :)
Κοιτα, you've got a point. Παω να λυσω τις ασκησουλες μου ησυχα και να αφησω την γκρινια, γιατι ετσι ουτε στο ΤΕΙ Κοζανης δε φτανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τι μου κάνετε? Εγώ διαβάζω λατινικά γιατί γράφω αύριο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Σήμερα διάβαζα από τις 9.00 το πρωί εώς τώρα.
Παίζει να χω τελειώσει την μισή ύλη για τις πανελλήνιες.
Καλή συνέχεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σήμερα διάβαζα από τις 9.00 το πρωί εώς τώρα.
Παίζει να χω τελειώσει την μισή ύλη για τις πανελλήνιες.
Καλή συνέχεια! :)

Μπράβο καμάρι μου.
Εγώ θα συνεχίσω για λίγο ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλημερα και απο μενα φυγαμε σε λιγο για λατινικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλημέρες! :D
Σήμερα έχω 2 ώρες αναπλήρωση βιολογία και φουλ διάβασμα σε φυσική κυρίως. ;)

Επίσης σύμφωνα με το google σήμερα έχει γενέθλια ο γνωστός μας κύριος Μπορ. Αγαπάμε Μπορ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
καλημερεεεες! πάμε για διαγώνισμα λατινικάάάάά!
Καλή επιτυχία σε όσους γράφουν και σήμερα (=:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brightside17

Νεοφερμένος

Η Brightside17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλημεραα!
Εγω γραφω εκθεση σημερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλημέρες! :D
Σήμερα έχω 2 ώρες αναπλήρωση βιολογία και φουλ διάβασμα σε φυσική κυρίως. ;)

Επίσης σύμφωνα με το google σήμερα έχει γενέθλια ο γνωστός μας κύριος Μπορ. Αγαπάμε Μπορ! :clapup:

Η φυσική είναι το πιο σημαντικό μάθημα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Καλημέρεεες! :happy: Καλή επιτυχία σε όσους γράφουν σήμερα! ;)
Πρωταγόρας,Ενότητα 5..προς το παρόν είναι η πιο δύσκολη για μένα.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πονεμένη ιστορία. Την εβδομάδα που πέρασε ήμουν συνέχεια με το βιβλίο στο χέρι και δεν μπορώ να πω ότι τα ξέρω. :bye:
Το βλέπω να χειροτερεύει το πράγμα γιατί το σημερινό μάθημα ήταν πιο δυσνόητο από το προηγούμενο. :/:

Την Βιολογία πιστεύω θα την μάθουμε καλύτερα στην επανάληψη, οπότε για τώρα κοίτανα την κατανοήσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πονεμένη ιστορία. Την εβδομάδα που πέρασε ήμουν συνέχεια με το βιβλίο στο χέρι και δεν μπορώ να πω ότι τα ξέρω. :bye:
Το βλέπω να χειροτερεύει το πράγμα γιατί το σημερινό μάθημα ήταν πιο δυσνόητο από το προηγούμενο. :/:

σε ποιο κεφάλαιο είστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Καλημέρεεες! :happy: Καλή επιτυχία σε όσους γράφουν σήμερα! ;)
Πρωταγόρας,Ενότητα 5..προς το παρόν είναι η πιο δύσκολη για μένα.. :whistle:

Ναι και εμενα με δυσκολευει αυτη η ενοτητα. Το νοημα αρχικα δεν ειναι λιγο περιπολοκο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι και εμενα με δυσκολευει αυτη η ενοτητα. Το νοημα αρχικα δεν ειναι λιγο περιπολοκο;

Ναι, η 5 είναι λίγο αν όχι περίπλοκη, μπερδεμένη :P
Η 4η είναι από τις καλύτερες και σας το εύχομαι να πέσει φέτος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μ'έχει μπερδέψει πολύ στο νόημα.. Την αντιπάθησα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαρουλα4

Νεοφερμένος

Η χαρουλα4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω για να καταφερω να την κατανοησω εκανα σχεδιαγραμμα...μου πηρε παραπανω ωρα αλλα τα εβαλα σε μια ταξη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε μιγαδικούς σήμερα.Παλουκάκια τα θέματα αλλά τι να κάνουμε;Καλύτερα έτσι για να ψηνόμαστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μετα απο ενα 4ωρο ειναι επιβεβλημενο το δειαλειμμα,φυγαμε σε λιγο για διαγωνισμα λατινικων ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε οσους γραφουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top