Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Tα μαθηματικα δεν ειναι πολυ ομορφα?


Πολυ μου αρεσουν.:redface:

Ειμαι θεωρημα μπολτζανο
Όμορφα τα μαθηματικά; :|:|

εφιάλτης είναι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πως πάτε με το διάβασμα; ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά πάμε.. σε λίγο θα διαβάσω έκθεσηηη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ηρθε η ώρα να αρχίσουμε το ΑΟΔΕ:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ουιιιιιιιιιι! Ώρα για Γνωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πάμε για γνωστοοοοό! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Ηρθε η ώρα να αρχίσουμε το ΑΟΔΕ:devil:
Καλό διάβασμα. (μεταξύ μας καιρός ήταν)
Οπλίσου με υπομονή και επιμονή. Το ΑΟΔΕ τα χρειάζεται αμφότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Τον βαριέμαι τον Κρητικό γαμώτο!!!!!


γιατί εύκολο είναι νομίζεις να γράψεις 92;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Καλό διάβασμα. (μεταξύ μας καιρός ήταν)
Οπλίσου με υπομονή και επιμονή. Το ΑΟΔΕ τα χρειάζεται αμφότερα
Ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αυριο διαγώνισμα Εκθεσης
Δευτέρα Ιστορία στο πρώτο κεφάλαιο(σχολείο)
Τρίτη Βιολογία(φροντ.) και Εκθεση(σχολείο)

Ρε σεις τι παίζει?????Αρχισαν οι βιασμοί!!!!!:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαρουλα4

Νεοφερμένος

Η χαρουλα4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αυριο διαγώνισμα Εκθεσης
Δευτέρα Ιστορία στο πρώτο κεφάλαιο(σχολείο)
Τρίτη Βιολογία(φροντ.) και Εκθεση(σχολείο)

Ρε σεις τι παίζει?????Αρχισαν οι βιασμοί!!!!!:hmm::hmm::hmm:

Απο αρχαια δεν εχεις τιποτα?!? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Υπαρχουν και χειροτερα οπως εγω :DD Αυριο: Εκθεση(φροντ) Δευτερα:Λογοτεχνια(σχολειο) Τριτη:Λατινικα (σχολειο)-Εκθεση(σχολειο)Τεταρτη:Βιολογια(φροντ)Πεμπτη :Αγνωστο (σχολειο)Παρασκευη:Γνωστο (φροντ) ...Γραφω καθε μερα αυτη την εβδομαδα:(
Να ρωτησω μηπως ξερετε καμια καλη σελιδα με επιχειρηματολογια για τον εθελοντισμο και τον ενεργο πολιτη στην εκθεση ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Υπαρχουν και χειροτερα οπως εγω :DD Αυριο: Εκθεση(φροντ) Δευτερα:Λογοτεχνια(σχολειο) Τριτη:Λατινικα (σχολειο)-Εκθεση(σχολειο)Τεταρτη:Βιολογια(φροντ)Πεμπτη :Αγνωστο (σχολειο)Παρασκευη:Γνωστο (φροντ) ...Γραφω καθε μερα αυτη την εβδομαδα:(
Να ρωτησω μηπως ξερετε καμια καλη σελιδα με επιχειρηματολογια για τον εθελοντισμο και τον ενεργο πολιτη στην εκθεση ?:)
Παναγία και Χριστε!!! :confused: Τι πρόγραμμα είναι τούτο?
Ψάξε στις σελίδες γνωστών ιδιωτικών σχολείων (πχ εκπαιδευτήρια Καίσαρης). Εγώ όποτε ψάχνω επιπλέον υλικό για κάποιο θέμα συνήθως εκεί βρίσκω πολύ καλές και πλήρεις σημειώσεις. ;)


Να ρωτήσω κάτι άσχετο?
Η βιολογία κατεύθυνσης δυσκολεύει κι άλλο μετά το 2ο κεφάλαιο ή μετά παλεύεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παναγία και Χριστε!!! :confused: Τι πρόγραμμα είναι τούτο?
Ψάξε στις σελίδες γνωστών ιδιωτικών σχολείων (πχ εκπαιδευτήρια Καίσαρης). Εγώ όποτε ψάχνω επιπλέον υλικό για κάποιο θέμα συνήθως εκεί βρίσκω πολύ καλές και πλήρεις σημειώσεις. ;)


Να ρωτήσω κάτι άσχετο?
Η βιολογία κατεύθυνσης δυσκολεύει κι άλλο μετά το 2ο κεφάλαιο ή μετά παλεύεται?
Ειμαι θεωρητικη και εχω παρει Βιολογια Γεν. μαθημα επιλογης...Ευχαριστω πλ για την βοηθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ειμαι θεωρητικη και εχω παρει Βιολογια Γεν. μαθημα επιλογης...Ευχαριστω πλ για την βοηθεια :)
Το κατάλαβααα :P δεν πήγαινε σε εσένα η ερώτηση ;) γενικά το έγραψα :)
Τίποτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαρουλα4

Νεοφερμένος

Η χαρουλα4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Υπαρχουν και χειροτερα οπως εγω :DD Αυριο: Εκθεση(φροντ) Δευτερα:Λογοτεχνια(σχολειο) Τριτη:Λατινικα (σχολειο)-Εκθεση(σχολειο)Τεταρτη:Βιολογια(φροντ)Πεμπτη :Αγνωστο (σχολειο)Παρασκευη:Γνωστο (φροντ) ...Γραφω καθε μερα αυτη την εβδομαδα:(
Να ρωτησω μηπως ξερετε καμια καλη σελιδα με επιχειρηματολογια για τον εθελοντισμο και τον ενεργο πολιτη στην εκθεση ?:)

ειλικρινα σε λυπαμαι στα ξαφνικα νιωθω οτι δεν πρεπει να παρανιεμαι :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ειλικρινα σε λυπαμαι στα ξαφνικα νιωθω οτι δεν πρεπει να παρανιεμαι :) :P
χαχαχαχαχα ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικα οσο φαινονται γιατι το μονο που μου μενει να διαβασω ειναι η λογοτεχνια που θα κανω αυριο και το γνωστο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χαρουλα4

Νεοφερμένος

Η χαρουλα4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χαχαχαχαχα ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικα οσο φαινονται γιατι το μονο που μου μενει να διαβασω ειναι η λογοτεχνια που θα κανω αυριο και το γνωστο :)

χαχαχα αν το θετεις ετσι τοτε εχουμε τα ιδια να διαβασουμε πανω κατω!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω Δευτερα γραφω ΠΟΛΥΜΕΣΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ.Φερτε μου ενα τοιχο να παω να κοπανησω το κεφαλι μου σας παρακαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top