Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eισαι το πιο αγχωτικο θεμα απ'ολα.

Αυτο ειχα να πω.

Γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα μαθηματικά με έχουν κάνει τη ζωή δύσκολη:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τα μαθηματικά με έχουν κάνει τη ζωή δύσκολη:'(

Σε νιώθω :/ Αν και εμένα την ζωή μου δύσκολη την έχει κάνει πιο πολύ η ηλίθια φυσική :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε νιώθω :/ Αν και εμένα την ζωή μου δύσκολη την έχει κάνει πιο πολύ η ηλίθια φυσική :cry_x:
H φυσική σε σχέση με τα μαθηματικά με φαίνεται πιο εύκολη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι όντως δύσκολα αλλά έχουν μία μαγεία :*)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
H φυσική σε σχέση με τα μαθηματικά με φαίνεται πιο εύκολη:(
Δεν ξέρω ρε συ, μου φαίνονται τόσο βουνό:/: ίσως είναι επειδή ξεκινήσαμε από στερεό :( όχι ότι οι ταλαντώσεις μου φαίνονται ευκολες, αλλά... :/:
Τα μαθηματικά είναι όντως δύσκολα αλλά έχουν μία μαγεία :*)
Χαχαχαχα! Είναι τρέλα!!! Για κάποιο λόγο, λατρεύω τους μιγαδικούς :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλα, ποιο βοήθημα χρησιμοποιείται σε γνωστό και λογοτεχνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
στο γνωστο μονο φωτοτυπιες απο το φροντιστηριο.λογοτεχνια χρησιμοποιουσα το βιβλιο απο τις εκδοσεις σαββαλας νεοελληνικη λογοτεχνια γ λυκειου θεωρ κατευθυνσης κατερινα και μαρια μπουκορου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μολις πηρα 92 εκθεση.

Proud.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Congrats! :clapup:

Έκθεση: Done.
Συνεχίζουμε Λατινικά και μετά Βιολογία.

στο γνωστο μονο φωτοτυπιες απο το φροντιστηριο.λογοτεχνια χρησιμοποιουσα το βιβλιο απο τις εκδοσεις σαββαλας νεοελληνικη λογοτεχνια γ λυκειου θεωρ κατευθυνσης κατερινα και μαρια μπουκορου.

Thanks! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
τιποτα να σαι καλα καλη επιτυχια:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Την άλλη βδομάδα βγαίνει και ο Κρητικός επιτέλους....:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι όντως δύσκολα αλλά έχουν μία μαγεία :*)
Ναι καλή η μαγεία αλλά με τις συναρτήσει δεν τα πήγαινα ποτέ καλά και τώρα άστα να πάνε:(
Δεν ξέρω ρε συ, μου φαίνονται τόσο βουνό:/: ίσως είναι επειδή ξεκινήσαμε από στερεό :( όχι ότι οι ταλαντώσεις μου φαίνονται ευκολες, αλλά... :/:
Στη φυσική είναι να πιάσεις το νόημα:P Οι ταλαντώσεις καλές είναι ντάξυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aα μη σε φοβιζει, αν παιρνεις τωρα 92 το Μαιο πιστευω θα χεις ανεβει 3-4 μορια μες στο νερο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tα μαθηματικα δεν ειναι πολυ ομορφα?


Πολυ μου αρεσουν.:redface:

Ειμαι θεωρημα μπολτζανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Και εμενα μου αρεσουν παρα πολυ.Το θεωρημα Fermat ποτε το μαθαινουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Tα μαθηματικα δεν ειναι πολυ ομορφα?


Πολυ μου αρεσουν.:redface:

Ειμαι θεωρημα μπολτζανο

Και εγώ θεώρημα Μπολζάνο είμαι :) Και ο καθηγητής μας δεν αλλάζει παράγραφο αν δεν το μάθουμε νερό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλα, ποιο βοήθημα χρησιμοποιείται σε γνωστό και λογοτεχνία;

Γνωστό -> Ελληνοεκδοτική και είμαι πολύ ευχαριστημένη
Λογοτεχνία -> Μεταίχμιο (αυτό με τα πεζά) Σαββάλα (αυτό με όλα τα ποιήματα + αυτό με τα κείμενα του Ιωάννου) και του Πατάκη για τον Κρητικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top