Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Ιστορία Κατεύθυνσης που βρίσκεστε??

Στο 4ο μάθημα (Α παγκ πόλεμος)

ΥΓ: Είμαι απόφοιτος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
να ρωτησω εσας τους αποφοιτους αλλα και ολους γενικα τις ασκησεις του σχολειου προλαβαινατε να τις κανετε παντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
να ρωτησω εσας τους αποφοιτους αλλα και ολους γενικα τις ασκησεις του σχολειου προλαβαινατε να τις κανετε παντα?

Ναι, όλα γίνονται αρκεί να οργανώσεις σωστά τον χρόνο σου. :)
Εξάλλου αν θες να εξασφαλίσεις καλούς βαθμους στα προφορικά, πρέπει να κάνεις και τις σχολικές ασκήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να ρωτησω εσας τους αποφοιτους αλλα και ολους γενικα τις ασκησεις του σχολειου προλαβαινατε να τις κανετε παντα?

Που και που ναι.μιλαω για τα μαθηματα που δινουμε ετσι γτ για τα υπολοιπα,της γενικης ουτε λογος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Παιδιά, δεν είναι εξαιρετικά βαρετός ο ''Κρητικός''? Ακόμα να τον τελειώσουμε στο σχολείο. Ανυπομονώ να μπούμε στον αγαπημένο μου Ιωάννου :D

Κοβεις φλεβα.Αλλα και με τον Ιωαννου εγω ετοιμος ημουν να κανω χαρακιρι αλλα δεν ηθελα να λερωσω το βιβλιο.Δε παλευεται ο ανθρωπος.
Ιερόσυλοι... Παντού ιερόσυλοι! :pfff:
Ιστορία Κατεύθυνσης που βρίσκεστε??

Κίνημα στο Γουδί.


Εμένα το μενού έχει σήμερα πολλή έκθεση. Πφφ... Μια απόφαση είναι όμως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ι

Εμένα το μενού έχει σήμερα πολλή έκθεση. Πφφ... Μια απόφαση είναι όμως!:P
Αυτή η έκθεση γιατί είναι για όλους βασανιστήριο? :P
Ενώ πάντα επιδιώκω να την έχω κάνει από το Σαββατοκύριακο, καταλήγω να τη γράφω το βράδυ πριν τη μέρα που έχω μάθημα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ναι, όλα γίνονται αρκεί να οργανώσεις σωστά τον χρόνο σου. :)
Εξάλλου αν θες να εξασφαλίσεις καλούς βαθμους στα προφορικά, πρέπει να κάνεις και τις σχολικές ασκήσεις :)
δεν με νοιαζει το θεμα των προφορικων βαθμων 20 θα εχω ετσι και ετσι,εδω παιρνουν 18-19 αλλοι που δεν ξερουν βασικα πραγματα αλλα περισσοτερο με ενδιαφερει το θεμα της επαναληψης
Που και που ναι.μιλαω για τα μαθηματα που δινουμε ετσι γτ για τα υπολοιπα,της γενικης ουτε λογος!
μια απο τα ιδια ειναι και εμενα η κατασταση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
να ρωτησω εσας τους αποφοιτους αλλα και ολους γενικα τις ασκησεις του σχολειου προλαβαινατε να τις κανετε παντα?

Εγω μονο τον πρωτο μηνα εκανα μετα απολυτως τιποτα...
Ο μαθηματικος μας δεν ελεγχε τετραδια και για αυτον αρκουσε να ξερεις να λυσεις τις ασκησεις στον πινακα. Επειδη ειμαι αστερι (εδω γελαμε) δεν εκανα τιποτα και μερικες φορες δυστυχως κομπλαρα στον πινακα αλλα οκ αναλογως τον καθηγητη, το μαθημα,ποσες ωρες κανεις φροντιστηρια και γενικα πως εχεις κατανειμει τον χρονο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ναι δεν λέω είναι και εύκολο και δεν το υποτιμάω, το διαβάζω αλλά το βαριέμαι τι να κάνουμε γούστα είναι αυτά ;3
συμφωνω απολυτα...απο εκει που λατρευα τη χημεια φετος το πρωτο κεφαλαιο μου εχει σπασει τα νευρα...ξεκιναει με επιστημονικες θεωριες που λιγο εως καθολου μπορω να φανταστω στο μυαλο μου...μιλαει για τροχιακα που ψαχνω να βρω εναν εστω χημικο που να μπορει να μου εξηγησει πως συνθεονται αυτα τα κουλα σχηματα...δεεεεν....ενω το δευτεροοο κεφαλαιο...μαγεια:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
3 ώρες άγνωστο στο φροντ :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Α εγώ σήμερα μόνο έκθεση έχω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα...απο εκει που λατρευα τη χημεια φετος το πρωτο κεφαλαιο μου εχει σπασει τα νευρα...ξεκιναει με επιστημονικες θεωριες που λιγο εως καθολου μπορω να φανταστω στο μυαλο μου...μιλαει για τροχιακα που ψαχνω να βρω εναν εστω χημικο που να μπορει να μου εξηγησει πως συνθεονται αυτα τα κουλα σχηματα...δεεεεν....ενω το δευτεροοο κεφαλαιο...μαγεια:):):)
Λογικό να μην καταλαβαίνουμε τα τροχιακά, αφού δεν ξέρουμε τα απαιτούμενα μαθηματικά.
Το δεύτερο κεφάλαιο το πηδάνε σχεδόν πάντα (νομίζω θερμοχημεία έχει; :|)
Εγώ δεν είχα την τιμή να πάω στο επόμενο κεφάλαιο, ακόμα στο πρώτο είμαι. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σήμερα κάναμε εκλογές. :D
Από τώρα ξέρουμε ποιοί θα βγούνε. :P Οπότε την άλλη βδομάδα ή εκδρομή ή κατάληψη. Ψηφίζω το πρώτο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λογικό να μην καταλαβαίνουμε τα τροχιακά, αφού δεν ξέρουμε τα απαιτούμενα μαθηματικά.
Το δεύτερο κεφάλαιο το πηδάνε σχεδόν πάντα (νομίζω θερμοχημεία έχει; :|)
Εγώ δεν είχα την τιμή να πάω στο επόμενο κεφάλαιο, ακόμα στο πρώτο είμαι. :clapup:
Μην ανησυχείτε για το 1ο κεφάλαιο της χημείας, σε λίγο καιρό θα τα έχετε μάθει πάρα πολύ καλά.Απλά θέλει να τα κοιτάξετε αρκετά για να καταλάβετε τι ακριβώς συμβαίνει, μετά δεν υπάρχει κάποια δυσκολία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Λογικό να μην καταλαβαίνουμε τα τροχιακά, αφού δεν ξέρουμε τα απαιτούμενα μαθηματικά.
Το δεύτερο κεφάλαιο το πηδάνε σχεδόν πάντα (νομίζω θερμοχημεία έχει; :|)
Εγώ δεν είχα την τιμή να πάω στο επόμενο κεφάλαιο, ακόμα στο πρώτο είμαι. :clapup:
Εννοείς αυτά τα 1s2,2s2,2p6,3s2,3p6,3d10 και πάει λέγοντας;
Τα βρίσκω πιο εύκολα απο τα επόμενα κεφάλαια.To 4o θεμα μπαίνει απο διαλύματα με pH,pOH μαζί με περίσσεια. Ταπεινή μου γνώμη, δώσε περισσότερο βάρος στα επόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σαφώς και είναι αρκετά πιο εύκολα από τα επόμενα κεφάλαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εννοείς αυτά τα 1s2,2s2,2p6,3s2,3p6,3d10 και πάει λέγοντας;
Τα βρίσκω πιο εύκολα απο τα επόμενα κεφάλαια.To 4o θεμα μπαίνει απο διαλύματα με pH,pOH μαζί με περίσσεια. Ταπεινή μου γνώμη, δώσε περισσότερο βάρος στα επόμενα.

Μα είναι πιο εύκολα. Ναι,το ξέρω πως οι ασκήσεις μπαίνουν από τα επόμενα κεφάλαια, όμως και στο πρώτο κεφάλαιο μπορούν να βάλουν πολύ καλές ερωτήσεις πολλαπλής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα είναι πιο εύκολα. Ναι,το ξέρω πως οι ασκήσεις μπαίνουν από τα επόμενα κεφάλαια, όμως και στο πρώτο κεφάλαιο μπορούν να βάλουν πολύ καλές ερωτήσεις πολλαπλής :P
Kαι πολύ καλά 2α θέματα επίσης. ;)
Μια χαρά είναι η χημεία ρε παιδιά! Μην τη θάβετε! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top