Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να ξεμπερδεύω αλλά όσο νιώθω ότι πλησιάζει ο καιρός αισθάνομαι ένα φόβο και κομπλάρω.

οσο θα πλησιαζει ο καιρος τοσο θα χαιρεσαι γιατι θα ξερεις την υλη και στις πανελληνιες θα φανε την σκονη σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stýx

Νεοφερμένος

Ο Stýx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Χαχα σορρρυ! (240,240,240,240! 239,238,237,236,235,234,233,232,1,0 ) αχαχα μην αγχωνεσαι!εγω ισα ισα που θελω να ξεμπερδευω. :)


Όσο για αυτό έχεις δίκιο..ακόμη και αν κάποιος "αποτύχει" και δεν ικανοποιηθούν οι προσδοκίες του δεν υπάρχει ζήτημα νομίζω.Οι Πανελλήνιες δεν είναι μονόδρομος.Αλλά είναι λογικό όλοι να αγχωνόμαστε και να κλατάρουμε στην πορεία (κάποιοι έχουν κλατάρει ήδη).Εγώ απλα σκέφτομαι το επόμενο καλοκαίρι που όλα θα έχουν τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να ξεμπερδεύω αλλά όσο νιώθω ότι πλησιάζει ο καιρός αισθάνομαι ένα φόβο και κομπλάρω.
Eγώ κατα τον Φλεβάρη που έμαθα πότε θα δώσουμε, διάβαζα ιστορία και μόλις άκουσα την ημερομηνία ξέχασα τι έλεγε το μάθημα της ημέρας. Κακά τα αποτελέσματα του άγχους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Eγώ κατα τον Φλεβάρη που έμαθα πότε θα δώσουμε, διάβαζα ιστορία και μόλις άκουσα την ημερομηνία ξέχασα τι έλεγε το μάθημα της ημέρας. Κακά τα αποτελέσματα του άγχους.:P

Μπήκα στην ιστοσελίδα πριν με το countdown και έβλεπα τα δευτερόλεπτα να φεύγουν και είχα μείνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μπήκα στην ιστοσελίδα πριν με το countdown και έβλεπα τα δευτερόλεπτα να φεύγουν και είχα μείνει. :P
Χαχαχαχαχα, πράγματι. Ειλικρινά δεν έχει κάποιο νόημα η αντίστροφη μέτρηση την δεδομένη στιγμή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε. Μέχρι να δώσετε πανελλαδικές τουλάχιστον 3 φορές θα έχετε βγάλει την ύλη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bamias123

Νεοφερμένος

Ο bamias123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
θα αναφερθω κυριως στα παιδια της θετικης...σιγουρα ξερετε ολοι τι πρεπει να κανετε αλλα αν δεχεστε παρτε και μερικες συμβουλες απο εναν λιγο πιο εμπειρο:P...αρχικα,βιολογια μαθαινουμε απ εξω καθε μαθημα και στο τελοσ καθε κεφαλαιου τι σαββατοκυριακο αν ευκαιρουμε τα λεμε σε καποιον...μην την αφησετε και καλως η κακως χρειαζεται το απ εξω για να γραφετε στισ εξετασεισ πιο γρηγορα αυτα που θελετε χωρις να χανετε πολυ χρονο στο να τα σκεφτειτε(καλο θα ειναι μεσα στο πασχα να πειτε στο ατομο που κραταει το βιβλιο μεσα σε καμια 5 μερες ολο το βιβλιο)...επισης χημεια οσο βαρετες κι αν ειναι οι απειρες ασκησεις που εχει εσεις αγωνιστες εκει...θα κανετε οσες σας βαζει ο καθηγητης σας...και θεωρια εννοειται καλα...λοιπον(αυτο αφορα και τους μαθητες τεχνολογικης)οσον αφορα τα μαθηματικα...θεωρειται το πιο δυσκολο μαθημα και στις 2 κατευθυνσεις που δινεται...αυτο που χρειαζεται κατα τη γνωμη μου(και του καθηγητη μου)δεν ειναι οι απειρες ασκησεις αλλα η κατανοηση εις βαθος...δηλαδη-->θα πρεπει να γνωριζετε καλα τη μεθοδολογια και να μην λυνετε ασκησεις απλα και μονο για να λετε οτι τις λυνετε...ας κανετε λιγοτερες,αρκει να κατανοειτε αυτο που κανετε και να μαθαινετε σιγα σιγα να συνδιαζετε πραγματα μεταξυ τους(οπως θεωρηματα που θα δειτε στη συνεχεια)...τωρα για τη φυσικη νομιζω ισχυουν παρομοια πραγματα με τα μαθηματικα...απλα κυριως σε αυτην θελω να προσθεσω οτι χρειαζεται να κανετε καλο σχημα πολλες φορες ςστε να κατανοειτε την ασκηση...μαθηματικα γενικης:μαθημα βατο αρκει βεβαια να μην το υποτιμησεις...απλα κανε τισ ασκησεις που σου βαζει ο καθηγητης σου συστηματικα...οσο για την εκθεση δυστυχως δεν ειμαι ο καταλληλος για να πληροφορησω...ελπιζω να βοηθω εστω και λιγο...καλο κουραγιο και καλα αποτελεσματα...και το μονο που χρειαζεται ειναι συστημα και ηρεμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αυτη η ωρα ξεκουρασης μετα το σχολειο ειναι μαγεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αυτη η ωρα ξεκουρασης μετα το σχολειο ειναι μαγεια

Όχι εάν πρέπει να γυρίσεις να φας και να φύγεις για να γράψεις 3ωρο διαγώνισμα στην ανάλυση στο Φροντιστίριο. Καλημέρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Όχι εάν πρέπει να γυρίσεις να φας και να φύγεις για να γράψεις 3ωρο διαγώνισμα στην ανάλυση στο Φροντιστίριο. Καλημέρα! :D
χαχα καλημερα καταρχην και εγω γραφω λατινικα στις 4(μονοωρο) αλλα τα τελειωσα χθες μια επαναληψουλα και οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Για το ΑΕΠΠ ποιο βοήθημα έχετε γιατί θέλω να αγοράσω,ξέρω μερικα αλλά είμαι σε δίλημμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι είχα του Παναγιώτη Τσιωτάκη(Εκδόσεις Σαββάλα)και έμεινα ευχαριστημένος.Έχει ασκήσεις που ανταποκρίνονται στα θέματα των εξετάσεων και έχει αρκετά θέματα Σ-Λ και επιλογής που με βοήθησαν στην κατανόηση της θεωρίας.Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι χωρίζεται σε 2 τεύχη και θα σε επιβαρύνει οικονομικα.Ελπίζω να βοήθησα!!!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
κούραση,κούραση,κούραση....και έχει τετράωρο μετά μέχρι της 11.....πφφφφφ την καλησπέρα μου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DaphneGr

Νεοφερμένος

Η DaphneGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά..με λένε δάφνη..είμαι απόφοιτος λυκείου..έδωσα πανελλήνιες τώρα το '12,αλλά δε πέρασα εκεί που ήθελα.πιστεύεται πως θα μου φανεί δύσκολο αν ξαναρχίσω τώρα διάβασμα και να ξαναδώσω;

υγ1:στις πανελλαδικές τα πήγα αρκετά καλά (14106 μόρια) αλλά δε πιάνω την σχολή που θέλω!
υγ2:τα μαθήματα όπως Βιολ.Κατ και Βιολ.Γενικής τα διάβαζα μόνη μου και έγραψα 16 και 14,5 αντίστοιχα.

Σας παρακαλώ θέλω τις γνώμες σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά..με λένε δάφνη..είμαι απόφοιτος λυκείου..έδωσα πανελλήνιες τώρα το '12,αλλά δε πέρασα εκεί που ήθελα.πιστεύεται πως θα μου φανεί δύσκολο αν ξαναρχίσω τώρα διάβασμα και να ξαναδώσω;

υγ1:στις πανελλαδικές τα πήγα αρκετά καλά (14106 μόρια) αλλά δε πιάνω την σχολή που θέλω!
υγ2:τα μαθήματα όπως Βιολ.Κατ και Βιολ.Γενικής τα διάβαζα μόνη μου και έγραψα 16 και 14,5 αντίστοιχα.

Σας παρακαλώ θέλω τις γνώμες σας:)
Αν ξαναδωσεις γραψου σε ενα καλο φροντιστηριο για αποφοιτους,μπορει να γραψεις και αριστα...
Βασικα σε τι στοχευεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DaphneGr

Νεοφερμένος

Η DaphneGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν ξαναδωσεις γραψου σε ενα καλο φροντιστηριο για αποφοιτους,μπορει να γραψεις και αριστα...
Βασικα σε τι στοχευεις;

Πολιτικών Μηχανικών..αν είναι δυνατόν θα ήθελα να περάσω εδώ στην Θεσσαλονίκη,όπου μένω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πολιτικών Μηχανικών..αν είναι δυνατόν θα ήθελα να περάσω εδώ στην Θεσσαλονίκη,όπου μένω!
Τοτε αρχισε να ψαχνεις για φροντιστηρια που εχουν πολλες επιτυχιες...1 γνωστη μου εδωσε 2η φορα,αλλαξε φροντιστηριο πηγε σε ενα πολυ γνωστο στο κεντρο της πολης (δεν θυμαμαι ποιο) και απο 16 φετος εβγαλε 19300:)
Θα χρειαστεις πολυ διαβασμα αλλα τα θα σου ειναι πλεον γνωστα αυτα που θα διαβαζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DaphneGr

Νεοφερμένος

Η DaphneGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τοτε αρχισε να ψαχνεις για φροντιστηρια που εχουν πολλες επιτυχιες...1 γνωστη μου εδωσε 2η φορα,αλλαξε φροντιστηριο πηγε σε ενα πολυ γνωστο στο κεντρο της πολης (δεν θυμαμαι ποιο) και απο 16 φετος εβγαλε 19300:)
Θα χρειαστεις πολυ διαβασμα αλλα τα θα σου ειναι πλεον γνωστα αυτα που θα διαβαζεις.

Πιστεύω πως θα μπορούσα να γράψω πολύ καλύτερα από όσο έγραψα,αλλά έπαιξαν σημαντικό ρόλο και τα θέματα που με άγχωσαν υπερβολικά πολύ!πάντως ευχαριστώ,θα ψάξω να βρω κάποιο καλό φροντιστήριο :D
Το θέμα μου είναι,αν θα προλάβω να βγάλω ξανά την ύλη στα μαθήματα ή είναι αρκετά αργά!?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιστεύω πως θα μπορούσα να γράψω πολύ καλύτερα από όσο έγραψα,αλλά έπαιξαν σημαντικό ρόλο και τα θέματα που με άγχωσαν υπερβολικά πολύ!πάντως ευχαριστώ,θα ψάξω να βρω κάποιο καλό φροντιστήριο :D
Το θέμα μου είναι,αν θα προλάβω να βγάλω ξανά την ύλη στα μαθήματα ή είναι αρκετά αργά!?:worry:
Πλακα κανεις; Αρχισε απο τον αλλο μηνα και θα με θυμηθεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Επειδη εδωσα και εγω δευτερη φορα.Τετοια μερα σαν περσι ξεκινησα την δευτερη μου προσπαθεια για τις πανελλαδικες... :) οποτε οχι δεν ειναι αργα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top