Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AnastasiaBlue

Νεοφερμένος

Η AnastasiaBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τετοιο εξεταστικο συστημα μονο σε αυτη τη χωρα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μην παραπονιέστε, τουλάχιστον είναι από τους λίγους εναπομείναντες αξιοκρατικούς θεσμούς-συστήματα σήμερα, παρά όσα λένε.
Αυτό που έχετε να κάνετε είναι να διαβάζετε ώστε να μην σας ξεφεύγει τίποτα και να μάθετε να διαχειρίζεστε το χρόνο σας. Η μεμψιμοιρία στη μέση της χρονιάς δεν ωφελεί κανέναν, πόσω μάλλον εσάς τους υποψηφίους. Καλύτερα να διαβάζετε παρά να μοιρολογάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μην παραπονιέστε, τουλάχιστον είναι από τους λίγους εναπομείναντες αξιοκρατικούς θεσμούς-συστήματα σήμερα, παρά όσα λένε.



Σοβαρα τωρα?:confused:


Μπορεις να παρουσιασεις τους λογους σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.


Σοβαρα τωρα?:confused:



Μπορεις να παρουσιασεις τους λογους σου?

Ξέρουμε ξέρουμε. Υπαινίσσεται φοβερές συνωμοσίες ε; Δεν μιλάω για τα κριτήρια με τα οποία διορθώνουν οι βαθμολογητές, αλλά φαντάσου να έπρεπε να περάσεις πχ από μια επιτροπή για να κρίνουν αν είσαι ικανός για να σπουδάσεις :hmm:
Για τα ελληνικά δεδομένα, από τους πιο αξιοκρατικούς είναι. Μην βγουμε και οφφ τόπικ.



Επειδή θα διαβάσει κανείς αυτά που γράφεις και μπορεί να τα πάρει για σοβαρά, απλά πες ΓΙΑΤΙ δεν είναι υπερρεαλιστικά τα αντικλείδια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
η βιολογια και η χημεια ειναι μαθηματα που αν σου αρεσουν και τα διαβασεις εξασφαλιζεις ενα σιγουρο βαθμο κατα τη γνωμη μου
Φυσικη και μαθηματικα παλι..:worry: τι λετε?
Εγώ λέω πως οποιοδήποτε μάθημα των πανελληνίων, αν σου αρέσει βγάζεις 18+
Και η έκθεση μετράει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ξέρουμε ξέρουμε. Υπαινίσσεται φοβερές συνωμοσίες ε; Δεν μιλάω για τα κριτήρια με τα οποία διορθώνουν οι βαθμολογητές, αλλά φαντάσου να έπρεπε να περάσεις πχ από μια επιτροπή για να κρίνουν αν είσαι ικανός για να σπουδάσεις
Για τα ελληνικά δεδομένα, από τους πιο αξιοκρατικούς είναι. Μην βγουμε και οφφ τόπικ.

Με αυτη την εννοια ναι.Και επισης για τα ελληνικα δεδομενα ναι ειναι :P

Επειδή θα διαβάσει κανείς αυτά που γράφεις και μπορεί να τα πάρει για σοβαρά, απλά πες ΓΙΑΤΙ δεν είναι υπερρεαλιστικά τα αντικλείδια .

Μετα εγω ειμαι ο κακος που ειρωνευομαι τον καθε ασχετο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ λέω πως οποιοδήποτε μάθημα των πανελληνίων, αν σου αρέσει βγάζεις 18+
Και η έκθεση μετράει :P

Δεν αρκεί μόνο να σου αρέσουν, αλλά και να μην παρατήσεις ποτέ το διάβασμα..Γιατί τότε το 18+ κατεβαίνει στο 16+..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ξέρω παιδιά που στο φροντιστήριο άρχισαν από το αμάρτημα.

Όντως ,πολλά παιδιά άρχισαν από το αμάρτημα της μητρός μου,όνειρο και κύμα και τώρα ξεκινούν τον Κρητικό!
Κι εγώ από τα πεζά άρχισα και τον κρητικό τον κάνω τώρα στο σχολείο ..


Η καθηγήτρια μας στη λογοτεχνία στο σχολείο μας έχει γεμίσει με φωτοτυπίες,σημειώσεις,αναλύσεις τα πάντα ..και συνεχίζει να μας δίνει πάρα πολλά πράγματα ..χαρακτηριστικά είπε ότι θα μας δίνει για κάθε κείμενο τουλάχιστον 15-20 φωτοτυπίες ...μπορεί να χάνομαι αλλά πραγματικά βοηθάνε ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν αρκεί μόνο να σου αρέσουν, αλλά και να μην παρατήσεις ποτέ το διάβασμα..Γιατί τότε το 18+ κατεβαίνει στο 16+..

Όταν σου αρέσει κάτι εννοείται πως δεν κάνεις εκπτώσεις στο διάβασμα. Να σου αρέσει ένα μάθημα και να μην το διαβάζεις μου φαίνεται αντιφατικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα!!! τι λεει ο θεουλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
παει και το διαβασμα για σημερα εκλεισε το 6ωρακι και ειμαστε ζαλισμενοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω παλι εκλεισα το 12 ορακι μου και νιωθω τελεια .:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγω παλι εκλεισα το 12 ορακι μου και νιωθω τελεια .:clapup::clapup::clapup:
καλα ενταξει οχι και 12ωρο(ακομα)αν το εκανα η επομενη κινηση ηταν υπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
η βιολογια και η χημεια ειναι μαθηματα που αν σου αρεσουν και τα διαβασεις εξασφαλιζεις ενα σιγουρο βαθμο κατα τη γνωμη μου
Φυσικη και μαθηματικα παλι..:worry: τι λετε?
Η χημεία σίγουρα ανταμοίβει όποιον δεν την παρατήσει και είναι από τα πιο ανάλαφρα μαθήματα που κάνω φέτος.
Η βιολογία, όντως αν ξέρεις καλά το βιβλίο και το έχεις πολλές πιθανότητες να τα πάς τέλεια ή έστω να πιάσεις γύρω στα 80 μόρια.
Το 2ο κεφάλαιο αρχίζει και δυσκολεύει επικίνδυνα ή είναι ιδέα μου? :P Αμα είναι τόσο δύσκολα και απρόσιτα/βαρετά και τα επόμενα τα πιάσαμε τα λεφτά μας. :/:
Τα μαθηματικά εντάξει είναι ένα απέραντο απαίσιο χάος. :mad:
Η φυσική όμως στηρίζεται πιο πολύ στη λογική. Δηλαδή άμα καταλάβεις το φαινόμενο, εφαρμόζεις τη θεωρία και λύνεις πολλές ασκήσεις είσαι εντάξει και εκεί, όχι όσο στη χημεία αλλά οκ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
evangelie θετικη εισαι?Αν ναι που στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna g. k

Νεοφερμένος

Η ioanna g. k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι 3η λυκείου, θεωρητική και γενικά ξεκίνησα με όρεξη. Αλλα με έχουν αγχώσει όλα αυτά που έχουμε να μάθουμε απ'έξω...Δεν λέω μ'αρέσουν πολύ αυτά τα μαθήματα(αγαπώ λογοτεχνία) αλλα θεωρώ αδύνατο να τα θυμόμαστε όλα αυτά αυτολεξεί.:pp
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
evangelie θετικη εισαι?Αν ναι που στοχευεις?
Θετική ναι.
Μη με ρωτάτε κάτι που δεν ξέρω να απαντήσω!!!!! :P Η νεκροψία θα δείξει. ;)
Εσύ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οπως το ειπες ξεκινησες με ορεξη .Αυτο μετραει.Απο κει και περα οσο παλουκι και να ειναι ενα μαθημα το παλευεις με ολες σου τις δυναμεις.Συνεχισε ετσι;);)

Και εγω θετικη ειμαι.Το παλευω.Θεσσαλονικη μενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top