Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Και σε εμάς μας έδωσε σημειώσεις μόνο για Κρητικό/Βιζυηνό/Παπαδιαμάντη. Επίσης τα διαγωνίσματα, εκτός απο ένα, ακόμα δεν έχουν διορθωθεί. Υπέροχα.
Διαγωνίσματα εμάς τα έπαιρνε απο μια σελίδα στο ίντερνετ, και ξέραμε τι θέματα θα βάλει στο επόμενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Aπο "Κρητικό" αρχίζουν όλοι, επειδή οι καθηγητές τα διδάσκουν με χρονολογική σειρά.:)
σαφώς. οπότε λίγο δύσκολο τέτοια περίοδο πέρσι τα σχολεία να ε΄χιαν φτάσει στο αμάρτημα, εκτος βέβαια απλα δεν έκαναν μάθημα :)

Ξέρω παιδιά που στο φροντιστήριο άρχισαν από το αμάρτημα.
στο φροντιστήριο ξεκινάει ο κάθε καθηγητής όπως πιστεύει. στο δικό μου η κατεύθυνση του φροντιστηρίου είναι να βγάζουμε όλα τα ποιήματα εκτός από σολωμό μέσα στο καλοκαίρι και μετά ξεκινάμε με τα πεζά.

Απλά η καθηγήτρια στο σχολείο μου άρχισε από τον Κρητικό και θεωρεί πως όλοι από αυτόν άρχισαν στο φροντιστήριο και βγάζει το μάθημα μονάχα με ερωτήσεις, εννοώ δεν παραδίδει, ρωτάει εμάς και πάει παρακάτω.

εμείς στο σχολείο ξεκινήσαμε κανονικά με 'Κρητικό' και κάνει πραγματικά καλή ανάλυση. Κάνετε σίγουρα όλοι φροντιστήριο; αν όχι πρεπει να το συζητήσετε μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Διαγωνίσματα εμάς τα έπαιρνε απο μια σελίδα στο ίντερνετ, και ξέραμε τι θέματα θα βάλει στο επόμενο :P
Aχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, τι να πεί κανείς για αυτά τα μεγαθήρια της γνώσης.:clapup: Μια χαρά την είχατε βολέψει, όλοι 20 γράφατε να φανταστώ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Aχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, τι να πεί κανείς για αυτά τα μεγαθήρια της γνώσης.:clapup: Μια χαρά την είχατε βολέψει, όλοι 20 γράφατε να φανταστώ;:P

20 λογοτεχνία δεν γράφεται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
20 λογοτεχνία δεν γράφεται. ;)
Ήθελα να τονίσω πως θα γράφατε όλοι εξαιρετικά καλά μιας και ξέρατε τα θέματα που θα έβαζε. Τέλος πάντων, ας έχει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο Α.Ο.ΔΕ. :verymad::fool::fool:


Ρε το διαβάζω και το ξεχνάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο Α.Ο.ΔΕ. :verymad::fool::fool:


Ρε το διαβάζω και το ξεχνάω...

μην αγχωνεσαι,επαναληψεις θελει και θα εισαι κομπλε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αφού αρχίσαμε τα ''μισώ'' να πω και εγώ? :P

Σιχαίνομαι, απεχθάνομαι όσο δεν πάει τα Μαθηματικά Κατευθυνσης. :wall::beating:
Είναι το μόνο μάθημα που γίνεται να δω μια άσκηση και να μην μπορώ ούτε να την ξεκινήσω. Συν το ότι δεν βλέπω το νόημα τους.
Πέρυσι γιατί τα λάτρευα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού αρχίσαμε τα ''μισώ'' να πω και εγώ? :P

Σιχαίνομαι, απεχθάνομαι όσο δεν πάει τα Μαθηματικά Κατευθυνσης. :wall::beating:
Είναι το μόνο μάθημα που γίνεται να δω μια άσκηση και να μην μπορώ ούτε να την ξεκινήσω. Συν το ότι δεν βλέπω το νόημα τους.
Πέρυσι γιατί τα λάτρευα? :hmm:

Ε καλά μη σκας!! :P Κι εγώ πέρσι γνωστό ήμουν μια χαρά... αλλά φέτος θα δείξει!! :worry: Άγνωστο!! Χίλιες φορές ΆΓΝΩΣΤΟ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
εμείς στο σχολείο ξεκινήσαμε κανονικά με 'Κρητικό' και κάνει πραγματικά καλή ανάλυση. Κάνετε σίγουρα όλοι φροντιστήριο; αν όχι πρεπει να το συζητήσετε μαζί της.

Μα το θέμα είναι ότι δεν κάνουν όλα τα παιδιά, της έχουμε μιλήσει και αυτή συνεχίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ στο σχολείο κάνω μαθηματικά κατεύθυνσης με δυο διαφορετικούς καθηγητές(κάνουμε ενισχυτική στο μάθημα επιλογής).Με τον ένα τα απεχθάνομαι και με τον άλλον τα λατρεύω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα το θέμα είναι ότι δεν κάνουν όλα τα παιδιά, της έχουμε μιλήσει και αυτή συνεχίζει.

Ίσως γιατί κάποιοι ενώ κάνουν, δεν το παραδέχονται... :hmm: Και ναι! Συμβαίνει στο τμήμα της δικής μου κατεύθυνσης!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ίσως γιατί κάποιοι ενώ κάνουν, δεν το παραδέχονται... :hmm: Και ναι! Συμβαίνει στο τμήμα της δικής μου κατεύθυνσης!! :confused:

Όχι ξέρω προσωπικά άτομα που δεν κάνουν λόγω οικονομικών προβλημάτων. Π.χ. η κοπέλα που κάνουμε και παρέα έχει μόνο την αδερφή της που τελείωσε πριν λίγα χρόνια και αν έχει κάποια απορία ξέρεις τη βοηθάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αφού αρχίσαμε τα ''μισώ'' να πω και εγώ? :P

Σιχαίνομαι, απεχθάνομαι όσο δεν πάει τα Μαθηματικά Κατευθυνσης. :wall::beating:
Είναι το μόνο μάθημα που γίνεται να δω μια άσκηση και να μην μπορώ ούτε να την ξεκινήσω. Συν το ότι δεν βλέπω το νόημα τους.
Πέρυσι γιατί τα λάτρευα? :hmm:

τα μαθηματικα ειναι τροπος ζως
εχουν συγκεκριμενη μεθοδολογια
αν τη μαθεις τοτε τα αποτελεσματα θα ειναι τα βελτιστα.........
εμενα παλι η βιολογια με δυσαρεστει.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι ξέρω προσωπικά άτομα που δεν κάνουν λόγω οικονομικών προβλημάτων. Π.χ. η κοπέλα που κάνουμε και παρέα έχει μόνο την αδερφή της που τελείωσε πριν λίγα χρόνια και αν έχει κάποια απορία ξέρεις τη βοηθάει.


Ε τότε η γυναίκα είναι... άντε γεια!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τα μαθηματικα ειναι τροπος ζως
εχουν συγκεκριμενη μεθοδολογια
αν τη μαθεις τοτε τα αποτελεσματα θα ειναι τα βελτιστα.........
εμενα παλι η βιολογια με δυσαρεστει.......

Γιατί σε δυσαρεστεί η βιολογία; Είναι λίγο μπερδεμένη, αλλά αν κατανοήσεις καλά την θεωρία, μετά είναι απλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastasiaBlue

Νεοφερμένος

Η AnastasiaBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
η βιολογια και η χημεια ειναι μαθηματα που αν σου αρεσουν και τα διαβασεις εξασφαλιζεις ενα σιγουρο βαθμο κατα τη γνωμη μου
Φυσικη και μαθηματικα παλι..:worry: τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
η βιολογια και η χημεια ειναι μαθηματα που αν σου αρεσουν και τα διαβασεις εξασφαλιζεις ενα σιγουρο βαθμο κατα τη γνωμη μου
Φυσικη και μαθηματικα παλι..:worry: τι λετε?

Αααααχ, ας μην το συζητήσω καλύτερα :Ρ

Φυσική τα πάω πολύ χάλια..Πολύ μπερδεύομαι με ταλαντώσεις..Μαθηματικά είμαι πιο καλά..όχι τέλεια, αλλά καλά!
Είναι μαθήματα που δεν πρέπει να έχεις ούτε ένα κενό, από τα προηγούμενα γενικά..Και θέλουν ΠΟΛΥ διάβασμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top