Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλημέρα. Σήμερα λέει το πρόγραμμα αρχαία και λατινικά :)

Λατινικά,Κρητικό,Πολιτεία,Ασκήσεις γραμματικής,συντακτικές παρατηρήσεις,Ιστορία ...απ'όλα έχει ο μπαξές ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλό μας διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλό μας διάβασμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
καλη σας επιτυχια !!!!να σκισετε ολοι σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ολοι εδω περα της θεωρητικης ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
οχιιιι:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Απόφοιτη είσαι; Γιατί δεν γινεται να τα έχετε κάνει όλα αυτά μέχρι στιγμής.!!
Ή έχεις ξεκινήσει απο Ιούνιο/Ιούλιο ή απλά τα ξεπετάτε και δεν κάνετε σωστό μάθημα.
Γιατί πέρσι όλα τα σχολεία και φροντιστήρια, τέτοια περίοδο βρίσκονταν στο Αμάρτημα, και κάποια στο Ονειρο.

τετοια περίοδο τα σχολεία στο αμάρτημα? αναποδα ξεκιναγανε?
οχι δεν ειμαι απόφοιτη, έκανα θερινά όλο τον ιούλιο και ξεκινήσαμε απο ποιήματα γιατί είναι εύκολα.
τέλος ιανουαρίου θα έχουμε τελειώσει την ύλη :)

αυτές οι 40 σελίδες είναι οι σημειώσεις του φροντιστηρίου? γιατί εγω έχω μονο 16σελίδες για όλο το ποίημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
τετοια περίοδο τα σχολεία στο αμάρτημα? αναποδα ξεκιναγανε?
οχι δεν ειμαι απόφοιτη, έκανα θερινά όλο τον ιούλιο και ξεκινήσαμε απο ποιήματα γιατί είναι εύκολα.
τέλος ιανουαρίου θα έχουμε τελειώσει την ύλη :)

αυτές οι 40 σελίδες είναι οι σημειώσεις του φροντιστηρίου? γιατί εγω έχω μονο 16σελίδες για όλο το ποίημα..
Aπο "Κρητικό" αρχίζουν όλοι, επειδή οι καθηγητές τα διδάσκουν με χρονολογική σειρά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Aπο "Κρητικό" αρχίζουν όλοι, επειδή οι καθηγητές τα διδάσκουν με χρονολογική σειρά.:)

Ξέρω παιδιά που στο φροντιστήριο άρχισαν από το αμάρτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ξέρω παιδιά που στο φροντιστήριο άρχισαν από το αμάρτημα.
Σιγά είναι το 2ο κατα σειρά κείμενο.:P Πέρυσι άρχιζαν απο το αμάρτημα επειδή είχε κυκλοφορήσει η φήμη πως θα βγεί ο Κρητικός απο την ύλη. Άλλο να αρχίζεις απο τα ποιήματα και άλλο απο το αμάρτημα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σιγά είναι το 2ο κατα σειρά κείμενο.:P Πέρυσι άρχιζαν απο το αμάρτημα επειδή είχε κυκλοφορήσει η φήμη πως θα βγεί απο την ύλη. Άλλο να αρχίζεις απο τα ποιήματα και άλλο απο το αμάρτημα.:D
Απλά η καθηγήτρια στο σχολείο μου άρχισε από τον Κρητικό και θεωρεί πως όλοι από αυτόν άρχισαν στο φροντιστήριο και βγάζει το μάθημα μονάχα με ερωτήσεις, εννοώ δεν παραδίδει, ρωτάει εμάς και πάει παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Απλά η καθηγήτρια στο σχολείο μου άρχισε από τον Κρητικό και θεωρεί πως όλοι από αυτόν άρχισαν στο φροντιστήριο και βγάζει το μάθημα μονάχα με ερωτήσεις, εννοώ δεν παραδίδει, ρωτάει εμάς και πάει παρακάτω.
Αυτό είναι θέμα/πρόβλημα της καθηγήτριας. Δεν είναι η μόνη που βαριέται να διδάξει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Aπο "Κρητικό" αρχίζουν όλοι, επειδή οι καθηγητές τα διδάσκουν με χρονολογική σειρά.:)

https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2012/120725_eksetaseis_uli_g_2012_2013.pdf

Δες την σημείωση κάτω απο την ύλη της λογοτεχνίας :)

Απλά η καθηγήτρια στο σχολείο μου άρχισε από τον Κρητικό και θεωρεί πως όλοι από αυτόν άρχισαν στο φροντιστήριο και βγάζει το μάθημα μονάχα με ερωτήσεις, εννοώ δεν παραδίδει, ρωτάει εμάς και πάει παρακάτω.
Στη λογοτεχνία στο σχολείο εμείς λέγαμε το νόημα και αναλύαμε τα ποιήματα/κείμενα.
Τουλάχιστον απο το 1ο μάθημα μας το είχε ξεκαθαρίσει οτι όλοι πάμε φροντιστήριο, και να διαβάσουμε τις σημειώσεις που μας δίνουν... Ούτε 1 φωτοτυπία δεν πήραμε απο αυτόν τον μαλάκα. Ξυνόταν όλη τη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αυτό είναι θέμα/πρόβλημα της καθηγήτριας. Δεν είναι η μόνη που βαριέται να διδάξει.:P

Ε ναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Κρητικός,αμάρτημα και ένα ακόμα μας είπαν στο σχολείο ότι είναι το 70% της ύλης!(σε αναλύσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2012/120725_eksetaseis_uli_g_2012_2013.pdf

Δες την σημείωση κάτω απο την ύλη της λογοτεχνίας :)
Ναι, ακριβώς αυτό.:) Κατα την γνώμη μου καλύτερα να αρχίζουν τα φροντιστήρια απο τα πεζά, να συνηθίζει και ο μαθητής στα δύσκολα.:P
Στη λογοτεχνία στο σχολείο εμείς λέγαμε το νόημα και αναλύαμε τα ποιήματα/κείμενα.
Τουλάχιστον απο το 1ο μάθημα μας το είχε ξεκαθαρίσει οτι όλοι πάμε φροντιστήριο, και να διαβάσουμε τις σημειώσεις που μας δίνουν... Ούτε 1 φωτοτυπία δεν πήραμε απο αυτόν τον μαλάκα. Ξυνόταν όλη τη χρονιά.
Και σε εμάς μας έδωσε σημειώσεις μόνο για Κρητικό/Βιζυηνό/Παπαδιαμάντη. Επίσης τα διαγωνίσματα, εκτός απο ένα, ακόμα δεν έχουν διορθωθεί. Υπέροχα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Παει και ο εθνικος διχασμος ειναι απολαυση να διαβαζεις ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top