Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
έχουμε κάνει πολυδούρη, εγγονοπουλο, αναγνωστάκη, καβάφη, σολωμό και παυλόπουλο και για έναν περίεργο λόγο μου αρέσουν ΟΛΑ :redface:
στο διαγώνισμα έγραψα 18.9 μακάρι να γράψω και πανελληνιες τόσο :P
αυτα και εμενα μου αρεσαν το αμαρτημα και τον κρητικο τα μισησα ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αυτα και εμενα μου αρεσαν το αμαρτημα και τον κρητικο τα μισησα ομως

ενταξει τον κρητικο το αμαρτημα:)ομως γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
αυτα και εμενα μου αρεσαν το αμαρτημα και τον κρητικο τα μισησα ομως

Βλάσφημε! Τα καλύτερα είναι.:P
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Κάποια κείμενα του Θουκυδίδη δεν παλεύονται! Ειλικρινά. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
έχουμε κάνει πολυδούρη, εγγονοπουλο, αναγνωστάκη, καβάφη, σολωμό και παυλόπουλο και για έναν περίεργο λόγο μου αρέσουν ΟΛΑ :redface:
στο διαγώνισμα έγραψα 18.9 μακάρι να γράψω και πανελληνιες τόσο :P

Απόφοιτη είσαι; Γιατί δεν γινεται να τα έχετε κάνει όλα αυτά μέχρι στιγμής.!!
Ή έχεις ξεκινήσει απο Ιούνιο/Ιούλιο ή απλά τα ξεπετάτε και δεν κάνετε σωστό μάθημα.
Γιατί πέρσι όλα τα σχολεία και φροντιστήρια, τέτοια περίοδο βρίσκονταν στο Αμάρτημα, και κάποια στο Ονειρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ρε 40 σελίδες ανάλυση....όλα αυτά δεν παίζει να τα σκεφτόταν ΚΑΝ ο Σολωμός όταν έγραφε τον Κρητικό.....μην πω τίποτα για την μάνα του Καψωμένου!!!
40 σελιδες μηπως καθε ενοτητα?:D:D:Dοντως αυτος ο καψωμενος και ο μακριτζ και ποσα σχολιδα δεν εγραψαν γι αυτο τον κρητικο.παρομοιως και ο guthrie για τον πρωταγορα.το μονο ισως που θα θυμαμαι για παντα ιεναι αυτα τα ονοματα:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ειναι αηδια :beating:

Υποκειμενικό το αισθητήριο!

(Λίγα τα λόγια για τον συντοπίτη μου! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
γιατι ξεκινησατε απο τα ποιηματακια?οντως ειναι ωραια με εξειρεση την πολυδουρη για εμενα.αν και φετος εχω την αισθηση οτι θα πεσουν οι προσφυγικοι συνοικισμοι
ποο,κι εσύυ;εγώ λέω προσφυγικούς,ή πολυδούρη..1 από τα 2,ειλικρινάαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
ποο,κι εσύυ;εγώ λέω προσφυγικούς,ή πολυδούρη..1 από τα 2,ειλικρινάαα!

Όχι! Κρητικός να πέσει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ενταξει τον κρητικο το αμαρτημα:)ομως γιατι?
για την μου την σπαει η μελαγχολια του;)
Βλάσφημε! Τα καλύτερα είναι.:P
προτιμω εγγονοπουλο,στον νικο ε,αντικλειδια ποιηματα με νοημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ποο,κι εσύυ;εγώ λέω προσφυγικούς,ή πολυδούρη..1 από τα 2,ειλικρινάαα!
αν θελουν να ριξουν τις βασεις που φετος ανεβηκαν πολυ σε νομικες,ψυχολογιες,φιλολογιες θα χτυπησουν στην λογοτεχνια.απορω πως μας λυπηθηκαν περυσι.οι προσφιγικοι ομως ειναι πολυ δυσκολοι κατα τη γνωμη μου και δεν ξερω κατα ποσο θα σας δωσουν καλα αναλυμενες τις αφηγηματικες τους τεχνικες στο φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
αν θελουν να ριξουν τις βασεις που φετος ανεβηκαν πολυ σε νομικες,ψυχολογιες,φιλολογιες θα χτυπησουν στην λογοτεχνια.απορω πως μας λυπηθηκαν περυσι.οι προσφιγικοι ομως ειναι πολυ δυσκολοι κατα τη γνωμη μου και δεν ξερω κατα ποσο θα σας δωσουν καλα αναλυμενες τις αφηγηματικες τους τεχνικες στο φροντιστηριο
E oxι και δυσκολος ο Ιωαννου, ο,τι πιο απλο υπαρχει στο βιβλιο ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
θα μας τρελανεις μου φαινεται,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
E oxι και δυσκολος ο Ιωαννου, ο,τι πιο απλο υπαρχει στο βιβλιο ειναι!
δεν νομιζω να συμφωνουν πολλοι μαζι σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτησω οσους θελετε το 5ο πεδιο. Ποσες ωρες φροντιστήριο κάνετε την εβδομάδα; σε γκρουπάκι ή ιδιαίτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.Αν και η φυσικη κατευθυνσης μου αρεσει παρα πολυ οι μηχανικες ταλαντωσεις ειναι καπως..Δουλευω πολλες ασκησεις ομως συνεχιζω να νιωθω μια καποια ανασφαλεια.Εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ρε παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.Αν και η φυσικη κατευθυνσης μου αρεσει παρα πολυ οι μηχανικες ταλαντωσεις ειναι καπως..Δουλευω πολλες ασκησεις ομως συνεχιζω να νιωθω μια καποια ανασφαλεια.Εσεις?

Κοίτα, δεδομένου ότι οι τύποι ασκήσεων στις μηχανικες ταλαντώσεις είναι δέδαδες όλοι νιώθουμε νομίζω μια ανασφάλεια. Και γω όταν λέω: "Πσσσς κάλα είμαι master στις ταλαντώσεις", θα μου βάλει ο φρονιστής μια άσκηση που θα με δυσκολέψει.
Don't worry ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Στις μηχανικες ταλαντωσεις υπαρχουν πολλα πολλα πολλα ειδη ασκησεων.Σκεψου ομως πως οταν μπεις ηλεκτρικες θα μπορεις με 2-3 ωρες και προσοχη να λυνεις πολλες ασκησεις επειδη θα ξερεις ειδη τις μηχανικες.
Ποσο μαλλουν στις φθινουσες και στις εξαναγκασμενες.Πανω κατω η ιδια καραμελα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Παιδια μην νιωθετε ανασφαλεια ειναι αρχη οταν θα ερθει η επαναληψη θα δειτε ποσο καλα προετοιμασμενοι ειστε και θα ανακουφιστητε! Οσον αφορα τις μηχανικες ταλαντωσεις δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο ναι δεν λεω μπορει να υπαρχουν δεκαδες ασκησεις πανω σ αυτες αλλα ολες λυνονται με την ιδια λογικη!!! Οπως ειδατε και περσυ βαλαν τεταρτο θεμα μηχανικη ταλαντωση μπορει να ηταν λιγο συνδιαστικο γιατι ειχε μεσα οριακες καταστασεις παρολα αυτα τα πρωτα δυο ερωτημα ηταν ακρως κατανοειτα και επιλυσημα απο τους περισοττερους Δεν μπορουν να σας βαλουν πολυ περιεργα ερωτηματα στις ταλαντωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ελπιζω να ειναι ετσι οπως τα λετε .Γιατι δεν θα ηθελα να χασω απο φυσικη .Προσπαθω παρα πολυ διοτι το αγαπαω πολυ το μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Καλημέρα. Σήμερα λέει το πρόγραμμα αρχαία και λατινικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top