Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό δεν κατάλαβα. :)
Mάλλον μπερδεύτηκε. Μια κοπέλα ρώτησε προηγουμένως τι σημαίνει:"ο ισολογισμός κλείνει με παθητικό" και γι'αυτό έκανε αυτή την διευκρίνηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πολυ καλα τα πας.Αν και φθινουσες εμενα δεν μου αρεσαν καθολου.Αλλα τεσπα.Συνεχισε ετσι
Ευχαριστώ!
Οι Φθίνουσες είναι μια μπούρδα και μισή που έχει 2 τύπους. Έτσι και αλλιώς μόνο 2ο θέμα μπαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ότιναναιονομα

Νεοφερμένος

Ο Ότιναναιονομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι ? Είμαι απόφοιτος εδώ και ενάμιση χρόνο και παράλληλα φοιτητής. Θέλω να ξαναδώσω αλλά με Θετική ( ήμουν θεωρητική απο μαλακία και ένιωθα ότι έπρεπε να δώσω με θετική ) . Στις πανελλαδικές έγραψα 17 , μπορώ δηλαδή να διαβάσω αν και όταν έδινα δεν έλιωσα και στο διάβασμα . Ξέρει κανένας για Θετική τι ύλη πρέπει να καλύψω ? Αν πρέπει να διαβάσω δηλαδή και μαθήματα β λυκείου . Δεν θα δώσω απαραίτητα φέτος . Μπορεί και του χρόνου . Αρκεί να είμαι έτοιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε αν άλλαξε που λέγανε ο τρόπος βαθμολογίας στην έκθεση;
Γιατί σήμερα μας έλεγε κάτι ανοησίες η καθηγήτρια που έχουμε στο σχολείο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Και ναι, ξεκίνησα φροντιστήριο με τους απόφοιτους. Απο σήμερα επισήμως ανήκω στο γκρουπ "Πανελλαδικές 2013" !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και ναι, ξεκίνησα φροντιστήριο με τους απόφοιτους. Απο σήμερα επισήμως ανήκω στο γκρουπ "Πανελλαδικές 2013" !!!!
καλη επιτυχια ειλικρινα πιστευω για να ξαναδωσεις πρεπει να εχεις μεγαλη ψυχικη δυναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Και ναι, ξεκίνησα φροντιστήριο με τους απόφοιτους. Απο σήμερα επισήμως ανήκω στο γκρουπ "Πανελλαδικές 2013" !!!!

Τα συγχαρητήρια μου,θέλει κουράγιο αυτό που κάνεις και κότσια...και καλή επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas

Νεοφερμένος

Ο Lucas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι ? Είμαι απόφοιτος εδώ και ενάμιση χρόνο και παράλληλα φοιτητής. Θέλω να ξαναδώσω αλλά με Θετική ( ήμουν θεωρητική απο μαλακία και ένιωθα ότι έπρεπε να δώσω με θετική ) . Στις πανελλαδικές έγραψα 17 , μπορώ δηλαδή να διαβάσω αν και όταν έδινα δεν έλιωσα και στο διάβασμα . Ξέρει κανένας για Θετική τι ύλη πρέπει να καλύψω ? Αν πρέπει να διαβάσω δηλαδή και μαθήματα β λυκείου . Δεν θα δώσω απαραίτητα φέτος . Μπορεί και του χρόνου . Αρκεί να είμαι έτοιμος.

Ναι φιλε , πρεπει να καλυψεις καποια κενα στα μαθηματικα κατευθυνσης και φυσικη κατ. , πιστευω θα σε βοηθησουν στο φροντιστηριο , θα σε δωσουν και τα βιβλια δωρεαν και θα σου πουν τι να διαβασεις , μην ανγχωνεσε.
Απλα να ξες θελει διαβασμα το πραγμα στη θετικη , χημεια κατ , μαθηματικα κατ , φυσικη κατ , βιολογια κατ , βιολογια γενικης , και εκθεση.
Εγω αυτα θα επελεγα να γραψω αν εδινα παννεληνιες , αλλα δεν θα σπουδασω Ελλαδα.
Διαβαζω ομως να παρω ενα αριστο απολυτηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Η Γενιά Του '93 Πήρε Τα 3,
Η Γενιά Του '94 Θα Στηθεί Στα 4,
Η Γενιά Του '95 Θα Εύχεται Να Γράψει Κανένα 15,
Η Γενιά Του '96 Με Το Νέο Σύστημα Θα Τα 'Χει Παίξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Η Γενιά Του '93 Πήρε Τα 3,
Η Γενιά Του '94 Θα Στηθεί Στα 4,
Η Γενιά Του '95 Θα Εύχεται Να Γράψει Κανένα 15,
Η Γενιά Του '96 Με Το Νέο Σύστημα Θα Τα 'Χει Παίξει
νομιζω οτι εχει γινει τετοια ομαδα και στο facebook....παντως δεν νομιζω οτι η γενια του 94 στηθηκε στα 4.....επισης η γενια του 96 δεν θα δωσει με νεο συστημα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Η Γενιά Του '93 Πήρε Τα 3,
Η Γενιά Του '94 Θα Στηθεί Στα 4,
Η Γενιά Του '95 Θα Εύχεται Να Γράψει Κανένα 15,
Η Γενιά Του '96 Με Το Νέο Σύστημα Θα Τα 'Χει Παίξει


Επιλέγουμε το b!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σαββατοκυριακο επιτελους και δεν γραφω λιγο ξεκουραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να απολαμβανετε οσο μπορειτε τα βραδια του Σαββατου.Ειδικα τωρα που ειναι ακομα νωρις δεν πρεπει να τα αφηνετε ανεκμεταλευτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είναι λογικό κάποια στιγμή το σχολείο να περάσει στην ύλη το φροντιστήριο φέτος?
Το λέω γιατί το βλέπω να γίνεται έτσι στη βιολογία.:/:
Στο φροντιστήριο το πάμε αργά για να τα καταλαβαίνουμε καλά ενώ στο σχολείο λέει 3 σελίδες τη φορά τελείως περιεκτικά αλλά την επομένη, όταν μας ζητάει να τα πούμε τα θέλει παπαγαλία. Αν λοιπόν φτάσει η στιγμή που θα είμαστε στο 5ο στο σχολείο και στο 4ο στο φροντιστήριο, δεν θα έχω πρόβλημα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Είναι λογικό κάποια στιγμή το σχολείο να περάσει στην ύλη το φροντιστήριο φέτος?
Το λέω γιατί το βλέπω να γίνεται έτσι στη βιολογία.:/:
Στο φροντιστήριο το πάμε αργά για να τα καταλαβαίνουμε καλά ενώ στο σχολείο λέει 3 σελίδες τη φορά τελείως περιεκτικά αλλά την επομένη, όταν μας ζητάει να τα πούμε τα θέλει παπαγαλία. Αν λοιπόν φτάσει η στιγμή που θα είμαστε στο 5ο στο σχολείο και στο 4ο στο φροντιστήριο, δεν θα έχω πρόβλημα? :(
Να ξέρεις πως η μέθοδος του φροντιστηρίου σου δεν είναι λανθασμένη. Στο σχολείο πολλές φορές οι καθηγητές θέλουν να περάσουν μία στα γρήγορα την ύλη, λές και θα κερδίσουν τίποτα τα παιδιά απο αυτό την τρεχάλα. Πάντως αν υπολογίσεις τις διακοπές και τις αργίες που θα ακολουθήσουν, θα δείς πως το φροντιστήριο σιγά σιγά θα είναι πιο μπροστά στην ύλη. Αν στο σχολείο σας βάζει 10 σελίδες την φορά, δεν μπορεί να κάνει το φροντιστήριο το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
O Kρητικός είναι γαμάτος. Πάει και τέλειωσε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να ξέρεις πως η μέθοδος του φροντιστηρίου σου δεν είναι λανθασμένη. Στο σχολείο πολλές φορές οι καθηγητές θέλουν να περάσουν μία στα γρήγορα την ύλη, λές και θα κερδίσουν τίποτα τα παιδιά απο αυτό την τρεχάλα. Πάντως αν υπολογίσεις τις διακοπές και τις αργίες που θα ακολουθήσουν, θα δείς πως το φροντιστήριο σιγά σιγά θα είναι πιο μπροστά στην ύλη. Αν στο σχολείο σας βάζει 10 σελίδες την φορά, δεν μπορεί να κάνει το φροντιστήριο το ίδιο.
Το βλέπω ότι η μέθοδος αυτή δεν είναι λανθασμένη καθώς αποδίδει σε εμένα. ;)
Διακοπές και αργίες φέτος δεν υφίστανται επειδή αν θυμάμαι καλά όλες οι γιορτές εκτός τη δική μου είναι Σαββατοκύριακα. :P
Απλά ήδη είναι δύσκολα αυτά που κάνουμε (2ο κεφάλαιο), αν τα ξεπετάω πρώτα στο σχολέιο και μετά τα κάνω κανονικά θα δυσκολευτώ πιο πολύ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top