Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλα σοβαρα μιλας το αμαρτημα και η μελαγχολια του καβαφη ειναι απο τα. καλυτερα στα κειμενα
Τι διαολο εσυ πρεπει να τις αγαπησες τις πανελληνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Τι διαολο εσυ πρεπει να τις αγαπησες τις πανελληνιες...

Χα χα εχεις πολυ πλακα απλα
μου αρεσε πολυ η λογοτεχνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χα χα εχεις πολυ πλακα απλα
μου αρεσε πολυ η λογοτεχνια
Δεν νομιζω.Εγω σε εχω δει κατενθουσιασμενη με τις πανελληνιες.Ακους πανελληνιες και χαμογελας ειμαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Δεν νομιζω.Εγω σε εχω δει κατενθουσιασμενη με τις πανελληνιες.Ακους πανελληνιες και χαμογελας ειμαι σιγουρος.

Κοιτα φετος εδωσα δευτερη φορα και τα εχω φρεσκα για αυτο ο ενθουσιασμος και ναι παντ:):):):):clapup:α χαμογελαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κοιτα φετος εδωσα δευτερη φορα και τα εχω φρεσκα για αυτο ο ενθουσιασμος και ναι παντ:):):):):clapup:α χαμογελαω
Μμμμαλιστα.. ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Κοιτα φετος εδωσα δευτερη φορα και τα εχω φρεσκα για αυτο ο ενθουσιασμος και ναι παντ:):):):):clapup:α χαμογελαω

Μμμμαλιστα.. ενδιαφερον

Παρα πολυ

Καλε πειτε κατι που εξαφανιστηκατε ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλα σοβαρα μιλας το αμαρτημα και η μελαγχολια του καβαφη ειναι απο τα. καλυτερα στα κειμενα
Δεν διαφωνω οτι ειναι ειναι καλα τα κειμενα αλλα δεν μου αρεσει η γενικη αναλυση των κειμενων ετσι οπως τα κανουμε.Οι συγγραφεις αποκλειονται να σκεφτονται ολα αυτα καποια ναι αλλα οχι ολα.Τεσπα παντως ηθελα δεν ηθελα ενα 5ωρο το εριξε και ενα 3ωρο αυριο και ειμαστε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Δεν διαφωνω οτι ειναι ειναι καλα τα κειμενα αλλα δεν μου αρεσει η γενικη αναλυση των κειμενων ετσι οπως τα κανουμε.Οι συγγραφεις αποκλειονται να σκεφτονται ολα αυτα καποια ναι αλλα οχι ολα.Τεσπα παντως ηθελα δεν ηθελα ενα 5ωρο το εριξε και ενα 3ωρο αυριο και ειμαστε καλα

Παμε γερα μην μασας ειμαι σιγουρη οτι θα σκισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πήρατε βιβλία?
Εγώ πήρα όλα όσα δεν χρειάζομαι! :P Όλα τα γενικής εκτός την έκθεση, τα μαθηματικά και τη βιολογία και κανένα κατεύθυνσης!:clapup: Όπως τα έφερα στην τσάντα χθες στο σπίτι, έτσι είναι ακόμα! Ούτε που τα άγγιξα. :D Θυμάμαι άλλες χρονιές που τα ξεφύλλιζα λίγο μόλις μου τα δίνανε. Φέτος? Πλήρης αδιαφορία! :clapup:

xaxaxaxaxaxaaxxa:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Πήρατε βιβλία?
Εγώ πήρα όλα όσα δεν χρειάζομαι! :P Όλα τα γενικής εκτός την έκθεση, τα μαθηματικά και τη βιολογία και κανένα κατεύθυνσης!:clapup: Όπως τα έφερα στην τσάντα χθες στο σπίτι, έτσι είναι ακόμα! Ούτε που τα άγγιξα. :D Θυμάμαι άλλες χρονιές που τα ξεφύλλιζα λίγο μόλις μου τα δίνανε. Φέτος? Πλήρης αδιαφορία! :clapup:
εγω τα αφησα κατω απο το θρανιο εκτος απο την βιολογια γενικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις95

Νεοφερμένος

Η Ιρις95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Βασικα εχω ανχωθει λιγο... σκεψου ειναι ακομα 1η βδομαδα... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jatara

Νεοφερμένος

Ο Alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μην τρελαίνεστε, γιατί στο τέλος το πολύ άγχος θα έχει ως αποτέλεσμα να αποτύχετε...Εγώ προτείνω να κρατάτε επαφή με τα μαθήματα και ειδικά στα θεωρητικά...Και το τελευταίο δίμηνο με μήνα απλώς να εμβαθύνετε περισσότερο ώστε να καλύψετε αυτά που δεν έχετε καταλάβει και δεν έχετε αποστηθίσει καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βασικα εχω ανχωθει λιγο... σκεψου ειναι ακομα 1η βδομαδα... :/
πραγματικά δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι από τώρα..μόνο κακό θα σου κάνει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Βασικα εχω ανχωθει λιγο... σκεψου ειναι ακομα 1η βδομαδα... :/
Συγγνωμη,αλλα για ποιο λογο αγχωνεσαι,και μαλιστα απο τωρα;Εσυ επελεξες να δωσεις πανελληνιες οποτε θα πρεπει να εισαι καταλληλα προετοιμασμενη ψυχολογικα τουλαχιστον.Σου προτεινω να ξεαγχωθεις,γιατι θα αποτυχεις και μετα θα καθεσαι να ψαχνεις τι εφταιξε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Συγγνωμη,αλλα για ποιο λογο αγχωνεσαι,και μαλιστα απο τωρα;Εσυ επελεξες να δωσεις πανελληνιες οποτε θα πρεπει να εισαι καταλληλα προετοιμασμενη ψυχολογικα τουλαχιστον.Σου προτεινω να ξεαγχωθεις,γιατι θα αποτυχεις και μετα θα καθεσαι να ψαχνεις τι εφταιξε.:/:
Ωμη αλλα ρεαλιστικη απαντηση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, χαλαρώστε!! χαχα Κάθε πράγμα στον καιρό του... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
παιδια μην εχετε ανγχος απο τωρα να εχετε μονο πιστη στον ευατο σας και τις δυνατοτητες σας και ολα θα πανε καλα!!!!ηρεμια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Βρήκα επιτέλους ένα ρυθμό και έχω αρχίσει να ηρεμώ λίγο!!! Να δούμε τώρα πώς θα πάει όσο προχωράει η χρονιά (....και η ύλη!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ΝΑΙ ΡΕ 98/100 ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top