Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Μπραβο!!!! χαρα στο κουραγιο σου..εγω δν 9α αντεχα να εδινα 2η φορα αν δν τα πηγαινα καλα στην 1η..!!!:worry:

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια:D και περασα και εκει που ηθελα βρεφονηπιοκομια στα γιανεννα:clapup:α και πολλα φιλια στην λατρεμενη Θεσσαλονικη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_1994

Νεοφερμένος

Ο aris_1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ φέτος που έδινα δεν πήγα καλά και δεν έπιασα τη πρώτη μου επιλογή που ήταν η φαρμακευτική και σκέφτομαι σοβαρά ή να ξαναδώσω Πανελλήνιες ή να πάω στην σχολή που πέρασα στη νοσηλευτική και έπειτα να ακολουθήσω τον δρόμο που οδηγεί στις κατατακτήριες για να μεταπηδήσω στη σχολή που ήθελα εξ'αρχής!!! Τι θα προτείνατε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εγώ φέτος που έδινα δεν πήγα καλά και δεν έπιασα τη πρώτη μου επιλογή που ήταν η φαρμακευτική και σκέφτομαι σοβαρά ή να ξαναδώσω Πανελλήνιες ή να πάω στην σχολή που πέρασα στη νοσηλευτική και έπειτα να ακολουθήσω τον δρόμο που οδηγεί στις κατατακτήριες για να μεταπηδήσω στη σχολή που ήθελα εξ'αρχής!!! Τι θα προτείνατε;;;
Eπειδη ειναι μια δυσκολη αποφαση το να ξαναδωσεις,μονο εσυ μπορεις να αποφασισεις!
Αν εχεις το κουραγιο κ γουσταρεις τη φαρμακευτικη τοσο πολυ,προχωρα δυνατα!Θα ειναι δυσκολο βεβαια,αλλα αν εισαι αποφασιμενος ολες οι δυσκολιες θα προσπελαστουν!
Αν κατι μεσα σου,σε κρατα εστω κ λιγο απο το να ξαναπροσπαθησεις ,οι κατατακτηριες,θαρρω, ειναι μια συνετη επιλογη!
Οι πανελλαδικες 2η φορα θελουν αποφασιστικοτητα κ Ψ Υ Χ Η!
Απαιτειται να ξερεις τι στοχευεις κ τιποτα να μην μπορει να σε κρατησει πισω!
Βαλτα κατω μονος σου κ αποφασισε!Μονο εσυ μπορεις να επιλεξεις το "σωστο"!
Ευχομαι,σε καθε περιπτωση,ο,τι το καλυτερο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Εγώ φέτος που έδινα δεν πήγα καλά και δεν έπιασα τη πρώτη μου επιλογή που ήταν η φαρμακευτική και σκέφτομαι σοβαρά ή να ξαναδώσω Πανελλήνιες ή να πάω στην σχολή που πέρασα στη νοσηλευτική και έπειτα να ακολουθήσω τον δρόμο που οδηγεί στις κατατακτήριες για να μεταπηδήσω στη σχολή που ήθελα εξ'αρχής!!! Τι θα προτείνατε;;;

Να ξαναδωσεις πανελληνιες και ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχεις!!!και στα λεω αυτα γιατι και εγω εδωσα φετος 2φορα και πηγα εκει που ηθελα δηλαδη βρεφονηπιοκομια στα ιωαννινα:clapup:μην αφησεις την ευκαιρια να παει χαμενη!!!ξαναδωσε και θα την πιασεις την σχολη ειμαι σιγουρη!!!καλη επιτυχια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aris_1994

Νεοφερμένος

Ο aris_1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ μου δίνετε κουράγιοοο...:) !!!Το οποίο το χρειάζομαι απίστευτα αυτό το καιρό για να αποφασίσω.Από δευτέρα κάνω την εγγραφή στη σχολή μου και αποφασίζωω..!!!Παρεπιπτόντως και εμένα στα γιάννενα είναι η σχολή που πέρασα φέτος,είναι αρκετά ωραία στα γιάννενα θα περάσεις καλή φοιτητική ζωή εκεί το λέω βέβαια επειδή είμαι κοντά από εκεί!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ μου δίνετε κουράγιοοο...:) !!!Το οποίο το χρειάζομαι απίστευτα αυτό το καιρό για να αποφασίσω.Από δευτέρα κάνω την εγγραφή στη σχολή μου και αποφασίζωω..!!!Παρεπιπτόντως και εμένα στα γιάννενα είναι η σχολή που πέρασα φέτος,είναι αρκετά ωραία στα γιάννενα θα περάσεις καλή φοιτητική ζωή εκεί το λέω βέβαια επειδή είμαι κοντά από εκεί!! :)

και εγω απο τα ιωαννινα ειμαι γεννημα θρεμμα και τα λατρευω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Γενικός απολογισμός:
Γνωστό: Πλέον, πολύ ευχαριστημένη. :D
Άγνωστο: Είμαι αισιόδοξη.
Λογοτεχνία: Πολύ ευχαριστημένη!
Ιστορία: Το ίδιο.:D
Λατινικά: Εύκολα όπως πάντα.
Βιολογία: Δεν έχω ξεκινήσει, αλλά με μία πρόχειρη ματιά μού άρεσε το 1ο και το 3ο κεφάλαιο.

Η Έκθεση είναι έκθεση. Πιστεύω πάντως πως έχω σημειώσει πρόοδο. :)

Συμπέρασμα: Αισιοδοξία και δύναμη για τη συνέχεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Γενικός απολογισμός:
Γνωστό: Πλέον, πολύ ευχαριστημένη. :D
Άγνωστο: Είμαι αισιόδοξη.
Λογοτεχνία: Πολύ ευχαριστημένη!
Ιστορία: Το ίδιο.:D
Λατινικά: Εύκολα όπως πάντα.
Βιολογία: Δεν έχω ξεκινήσει, αλλά με μία πρόχειρη ματιά μού άρεσε το 1ο και το 3ο κεφάλαιο.

Η Έκθεση είναι έκθεση. Πιστεύω πάντως πως έχω σημειώσει πρόοδο. :)

Συμπέρασμα: Αισιοδοξία και δύναμη για τη συνέχεια.:)
Δεν μπορεις να φανταστεις οτι η κατασταση μου ειναι ακριβως ιδια εκτος βιολογιας που την αρχισα και φαινεται ευκολη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Γενικός απολογισμός:


Λατινικά: Εύκολα όπως πάντα.

Μόνο εγώ τα θεωρώ παλούκια τα φετινά μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μόνο εγώ τα θεωρώ παλούκια τα φετινά μάλλον...
Τιποτα δυσκολο δεν εχουν ρε σ μονο διαβασμα θελουν κατανοητα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Kαλο κουραγιο αξαδες μου και να ξερετε οτι παντα θα δωθει και μια δευτερη ευκαιρια σε οσους την ζητησουν.Παρτε παραδειγμα εμενα και το ψαρακι1993 που δωσαμε και δευτερη φορα και περασαμε εκει που θελαμε.Μην αγχωνεστε.Με το αγχος δεν βγαινει τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μόνο εγώ τα θεωρώ παλούκια τα φετινά μάλλον...
Με τις πολλές επαναλήψεις θα τα "κατακτήσεις":). Τίποτα δεν είναι γελοίο, προσπάθεια θέλουν και υπομονή, γιατί χάνονται εύκολα μόρια απο λεπτομέρειες και κυρίως απο απροσεξία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά ηβδομάδα μπροστά μου προβλέπεται δύσκολη.
Έχω να γράψω τεστ στην Βιολογία Κατ. στο 1ο κεφάλαιο μόνο στην θεωρία, διαγώνισμα(3ωρο) στις συναρτήσεις μέχρι και την μονοτονία, διαγώνισμα(3ωρο) στις ταλαντώσεις εκτός των εξαναγκασμένων, το επαναληπτικό του Σαλτέρη στα 1-3 και προβλέπεται να μας βάλει και 3ωρο και μιγαδικούς. :wacko: Δεν πειράζει πάμε γερά και με αισιοδοξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδιά ηβδομάδα μπροστά μου προβλέπεται δύσκολη.
Έχω να γράψω τεστ στην Βιολογία Κατ. στο 1ο κεφάλαιο μόνο στην θεωρία, διαγώνισμα(3ωρο) στις συναρτήσεις μέχρι και την μονοτονία, διαγώνισμα(3ωρο) στις ταλαντώσεις εκτός των εξαναγκασμένων, το επαναληπτικό του Σαλτέρη στα 1-3 και προβλέπεται να μας βάλει και 3ωρο και μιγαδικούς. :wacko: Δεν πειράζει πάμε γερά και με αισιοδοξία!
Καλο Κουραγιο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Παω να διαβάσω κανένα 4ωρο αρχαία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδιά ηβδομάδα μπροστά μου προβλέπεται δύσκολη.
Έχω να γράψω τεστ στην Βιολογία Κατ. στο 1ο κεφάλαιο μόνο στην θεωρία, διαγώνισμα(3ωρο) στις συναρτήσεις μέχρι και την μονοτονία, διαγώνισμα(3ωρο) στις ταλαντώσεις εκτός των εξαναγκασμένων, το επαναληπτικό του Σαλτέρη στα 1-3 και προβλέπεται να μας βάλει και 3ωρο και μιγαδικούς. :wacko: Δεν πειράζει πάμε γερά και με αισιοδοξία!
γαμα τα νιαμου ρε.Δεν νιωθεις εσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Παιδιά ηβδομάδα μπροστά μου προβλέπεται δύσκολη.
Έχω να γράψω τεστ στην Βιολογία Κατ. στο 1ο κεφάλαιο μόνο στην θεωρία, διαγώνισμα(3ωρο) στις συναρτήσεις μέχρι και την μονοτονία, διαγώνισμα(3ωρο) στις ταλαντώσεις εκτός των εξαναγκασμένων, το επαναληπτικό του Σαλτέρη στα 1-3 και προβλέπεται να μας βάλει και 3ωρο και μιγαδικούς. :wacko: Δεν πειράζει πάμε γερά και με αισιοδοξία!

καλη επιτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παιδιά ηβδομάδα μπροστά μου προβλέπεται δύσκολη.
Έχω να γράψω τεστ στην Βιολογία Κατ. στο 1ο κεφάλαιο μόνο στην θεωρία, διαγώνισμα(3ωρο) στις συναρτήσεις μέχρι και την μονοτονία, διαγώνισμα(3ωρο) στις ταλαντώσεις εκτός των εξαναγκασμένων, το επαναληπτικό του Σαλτέρη στα 1-3 και προβλέπεται να μας βάλει και 3ωρο και μιγαδικούς. :wacko: Δεν πειράζει πάμε γερά και με αισιοδοξία!

μακρια απο μας.Καλο κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλο Κουραγιο!;)
καλη επιτυχια:)
Ευχαριστώ! :D
γαμα τα νιαμου ρε.Δεν νιωθεις εσυ!
;)
μακρια απο μας.Καλο κουραγιο

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω όλο και κάποτε θα έρθει και η σειρά σας να γράψετε! :/::redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top