Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αφού τα βιβλία των μαθημάτων που δίνετε τα έχετε ήδη αγοράσει(οι περισσότεροι), ποιό το νόημα να ξεφύλλιζες αυτά που σου έδωσαν στο σχολείο, μήπως προστέθηκε καμία σελίδα;!:P
Είπα και πιο πάνω οτι μας δώσανε βιβλία σε όλα τα μαθήματα που ΔΕΝ δίνουμε, οπότε δεν τα έχω ξαναδεί. ;)
Τα ξεφύλλιζα από περιέργεια, για να δω τι πρόκειται να κάνω. :P
Εγώ ας πούμε, δεν έχω αγοράσει τη Χημεια και την Εκθεση, οπότε θα ήθελα να μας τα δώσουν νωρίς. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Είπα και πιο πάνω οτι μας δώσανε βιβλία σε όλα τα μαθήματα που ΔΕΝ δίνουμε, οπότε δεν τα έχω ξαναδεί. ;)
Τα ξεφύλλιζα από περιέργεια, για να δω τι πρόκειται να κάνω. :P
Εγώ ας πούμε, δεν έχω αγοράσει τη Χημεια και την Εκθεση, οπότε θα ήθελα να μας τα δώσουν νωρίς. :/:
Μάλιστα, δεν το γνώριζα. Και πότε θα τα πάρετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μάλιστα, δεν το γνώριζα. Και πότε θα τα πάρετε;
Ελα ντε! Αγνωστο! :P
Αφού δώσανε προτεραιότητα στη διανομή των Θρησκευτικών και της Ιστορίας και όχι των πανελλαδικώς εξεταζόμενων μαθημάτων, τι να περιμένεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πήρατε βιβλία?
Εγώ πήρα όλα όσα δεν χρειάζομαι! :P Όλα τα γενικής εκτός την έκθεση, τα μαθηματικά και τη βιολογία και κανένα κατεύθυνσης!:clapup: Όπως τα έφερα στην τσάντα χθες στο σπίτι, έτσι είναι ακόμα! Ούτε που τα άγγιξα. :D Θυμάμαι άλλες χρονιές που τα ξεφύλλιζα λίγο μόλις μου τα δίνανε. Φέτος? Πλήρης αδιαφορία! :clapup:
Και εγώ το ίδιο έκανα. Σήμερα το απόγευμα άνοιξα την τσάντα να τα βγάλω.
Πως παει παιδια η προετοιμασια? Δεν πιστευω να κουραστηκατε απο τωρα?


Θυμαμαι περσι τετοια εποχη ελεγα σε συγγενεις και φιλους οτι "τα δυσκολα περασαν"

Τα δύσκολα έπονται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ελα ντε! Αγνωστο! :P
Αφού δώσανε προτεραιότητα στη διανομή των Θρησκευτικών και της Ιστορίας και των πανελλαδικώς εξεταζόμενων μαθημάτων, τι να περιμένεις! :D
Χμ, παράξενο. Συνέβη και σε άλλα σχολεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αφου σας εδωσαν και αυτα παλι καλα...εμας περσι τετοια εποχη αντι για βιβλια μας μοιρασαν cd για ολα τα μαθηματα!!!:P:P:P Τον Νοεμβριο πηραμε τα κανονικα βιβλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αφου σας εδωσαν και αυτα παλι καλα...εμας περσι τετοια εποχη αντι για βιβλια μας μοιρασαν cd για ολα τα μαθηματα!!!:P:P:P Τον Νοεμβριο πηραμε τα κανονικα βιβλια....
Φέτος όμως εχουν ήδη παραδοθεί στα σχολεία, σύμφωνα με διάφορα δημοσιεύματα. Δεν νομίζω η περσινή χρονιά να συγκρίνεται με την φετινή. Φέτος τα βιβλία θα δοθούν, πιστεύω, το αν θα γίνουν μαθήματα δεν το γνωρίζω. Το σχολείο μου έχει αποθέματα σε ορισμένα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πως παει παιδια η προετοιμασια? Δεν πιστευω να κουραστηκατε απο τωρα?


Θυμαμαι περσι τετοια εποχη ελεγα σε συγγενεις και φιλους οτι "τα δυσκολα περασαν"
Ε όχι και κουραστήκαμε! :P
Βασικά εγώ αυτές τις μέρες τεμπελιάζω. Διάβασμα πολύ δεν έχω καθώς έχω ξεκινήσει μόνο φυσική που κάνω ιδιαίτερα οπότε είπα να εκμεταλλευτώ τις τελευταίες ανέμελες μέρες πριν να ανοίξουν για τα καλά τα φροντιστήρια και να αρχίσουμε κανονικά μάθημα στο σχολείο. :redface:
Κάνω πατάτα?
Και εγώ το ίδιο έκανα. Σήμερα το απόγευμα άνοιξα την τσάντα να τα βγάλω.


Τα δύσκολα έπονται. ;)
Εγω συνεχίζω να τα αγνοώ! :pfff:
'Οντως, τα δύσκολα έπονται! :/:

Χμ, παράξενο. Συνέβη και σε άλλα σχολεία;
Δεν ξέρω! Πάντως και πέρυσι μας δώσανε σχετικά νωρίς όλα τα άκυρα και της κατεύθυνσης αργήσαμε να τα πάρουμε. :/:
Ώρες ώρες απορώ γιατί θεωρούμαστε το καλύτερο σχολείο της πόλης!

Αφου σας εδωσαν και αυτα παλι καλα...εμας περσι τετοια εποχη αντι για βιβλια μας μοιρασαν cd για ολα τα μαθηματα!!!:P:P:P
Τι να τα κάνω? :P
Δεν χωράνε στα ράφια! Για να βάλω αυτά θα πρέπει να πετάξω ή στριμώξω κάτι ωραία μπιχλιμπίδια που έχω. :(
Να μου δίνανε την κατεύθυνση να πω μπράβο αλλά τώρα... :P:redface:
Και εγώ πήρα cd!:clapup: Ήθελα να το κρατήσω για αναμνηστικό αλλά το έχασα! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
σος προς θεωρητικους σελ 50 εχουμε την παραγραφο ο σωκρατης ως ορμητικος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Έγραψα Αρχαία Κατ. 91/100 διαγώνισμα και χάρηκα:D Μακάρι να έχω κάτι αντίστοιχο στις Πανελλήνιες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Έγραψα Αρχαία Κατ. 91/100 διαγώνισμα και χάρηκα:D Μακάρι να έχω κάτι αντίστοιχο στις Πανελλήνιες :)
Μπραβο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ε όχι και κουραστήκαμε! :P
Βασικά εγώ αυτές τις μέρες τεμπελιάζω. Διάβασμα πολύ δεν έχω καθώς έχω ξεκινήσει μόνο φυσική που κάνω ιδιαίτερα οπότε είπα να εκμεταλλευτώ τις τελευταίες ανέμελες μέρες πριν να ανοίξουν για τα καλά τα φροντιστήρια και να αρχίσουμε κανονικά μάθημα στο σχολείο. :redface:
Κάνω πατάτα?
Και εγώ τώρα μόνο φυσική κάνω τα άλλα τα ξεκινώ την εβδομάδα που πας έρχεται οπότε πάνω κάτω σε τέτοια κατάσταση είμαι και εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Δύναμη, κουράγιο, διάβασμα και κανά καφεδάκι πού και πού δε βλάπτει. Και να θυμάστε πίσω από μια αποτυχία κρύβεται πάντα μια μεγάλη επιτυχία!!!! Σας το εύχομαι ολόψυχα<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δύναμη, κουράγιο, διάβασμα και κανά καφεδάκι πού και πού δε βλάπτει. Και να θυμάστε πίσω από μια αποτυχία κρύβεται πάντα μια μεγάλη επιτυχία!!!! Σας το εύχομαι ολόψυχα<3

Ψέμα, αλλά βοηθά να απαλύνει τον πόνο μερικών. Αν αποτύχεις δεν κερδίζεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ψέμα, αλλά βοηθά να απαλύνει τον πόνο μερικών. Αν αποτύχεις δεν κερδίζεις τίποτα.
Ισως εννοει οτι ακομα και στην αποτυχια, μπορει να προκυψει κατι καλο (εν τελει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ισως εννοει οτι ακομα και στην αποτυχια, μπορει να προκυψει κατι καλο (εν τελει)
Aλλα απο την επιτυχια σιγουρα θα προκυψει κατι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ψέμα, αλλά βοηθά να απαλύνει τον πόνο μερικών. Αν αποτύχεις δεν κερδίζεις τίποτα.
Αυτό το λέω γιατί στις πανελλήνιες πέτυχα φέτος με τη δεύτερη φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Arsonist

Νεοφερμένος

Η I ett band αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Αυτό το λέω γιατί στις πανελλήνιες πέτυχα φέτος με τη δεύτερη φορά


Μπραβο!!!! χαρα στο κουραγιο σου..εγω δν 9α αντεχα να εδινα 2η φορα αν δν τα πηγαινα καλα στην 1η..!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top