Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.

Αν και ήμουν θεωρητική, ξέρω απο φίλους οτι καλό βοήθημα στα μαθηματικά είναι του Μπάρλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σιγά τον Μπάρλα,απλά ειναι το βοήθημα που χρησιμοποιούν τα περισσότερα φροντιστήρια...του Στεργίου-Νάκη πιστεύω ότι ειναι πολύ καλύτερο,αν και γώ είχα του Μπάρλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλη σχολική χρονιά είναι και η τελευταία σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σκατούλες με μέλι! :mad::(
Σάββατο 8 το πρωί βιολογία κατεύθυνσης. Η στριμμένη η βιολόγος φταίει. Το καλοκαίρι μας είχε 1 το μεσημέρι κουρασμένους και είπε το χειμώνα να μας βάλει αξημέρωτα να κοιμόμαστε όρθιοι. :confused: Τα νεύρα μου!!!!! :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Από αύριο είμαι κι εγώ επισήμως Γ' Λυκείου και αρχίζω τον 'αγώνα'...αφού δεν έχει ιδιαίτερα / φροντιστήρια για μένα ελπίζω το iSchool να απαντάει στις όποιες μου απορίες κατά τη χρονιά, εε; :P

Επίσης lol @ τελευταίος αγιασμός. Όταν ήμουν μικρό, στο δημοτικό, μας βγάζανε έξω στις δώδεκα για να αγιαστούμε και πάθαινα ηλίαση, όλη την υπόλοιπη μέρα είχα ζαλάδες και ανακατώματα. Χώρια που ποτέ δεν μου 'ρθε στάλα στο μέτωπο, τις παίρνανε όλες οι μπροστινοί. Επίσης, τρίτη γυμνασίου ήταν η μοναδική φορά που δεν είχε ήλιο, αλλά και πάλι κάτι έγινε και μου προκλήθηκε διαταραχή στομάχου, πέρασα τη μισή μέρα στο ιατρείο. Σιγά μη συγκινηθώ επειδή θα μου συμβούν τελευταία φορά αυτά...έτσι κι αλλιώς όταν τελειώνει κάτι, αρχίζει κάτι νέο. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τελευταιος αγιασμος λεμε ρεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα παω κι εγω στον αγιασμο του σχολειου μου με την παρεα μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Θα παω κι εγω στον αγιασμο του σχολειου μου με την παρεα μου.:D
Πήγα και εγώ στο σχολείο, κέρασα τους καθηγητές και μετά για τάβλι-καφέ.:D

Συμβολή σε όσους δίνουν βιολογία κατ/γεν: Να προσέχετε πάρα πολύ το πρώτο θέμα. Είδα σήμερα το απόκομμα του τετραδίου της βιολογίας κατ και είχα λάθος, από αφηρημάδα μάλλον, το πανεύκολο Α5.:| -5 μόρια χωρίς λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Πήγα και εγώ στο σχολείο, κέρασα τους καθηγητές και μετά για τάβλι-καφέ.:D

Συμβολή σε όσους δίνουν βιολογία κατ/γεν: Να προσέχετε πάρα πολύ το πρώτο θέμα. Είδα σήμερα το απόκομμα του τετραδίου της βιολογίας κατ και είχα λάθος, από αφηρημάδα μάλλον, το πανεύκολο Α5.:| -5 μόρια χωρίς λόγο
Οχι μονο βιολογια αλλα γενικα θελει προσοχη απο παντου μπορεις να την παθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KrisKris

Νεοφερμένος

Ο KrisKris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
'Ένας χρόνος έμεινε, που θα πάει, θα τελειώσει. Γιατί όπως έγραφε και ο Αρκάς ''Αιωνιότητα είναι, θα περάσει.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πήγα και εγώ στο σχολείο, κέρασα τους καθηγητές και μετά για τάβλι-καφέ.:D

Συμβολή σε όσους δίνουν βιολογία κατ/γεν: Να προσέχετε πάρα πολύ το πρώτο θέμα. Είδα σήμερα το απόκομμα του τετραδίου της βιολογίας κατ και είχα λάθος, από αφηρημάδα μάλλον, το πανεύκολο Α5.:| -5 μόρια χωρίς λόγο

σε όλα τα μαθήματα χρειάζεται προσοχή να μην χαθούν μονάδες από το 1ο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
έχω διάθεση να διαβάσω και να δώσω πανελλήνιες ξανά αλλά μου φαίνεται βουνό. χρειάζεται να αφιερώσεις τόσες ώρες την ημέρα και είναι δύσκολο να τις βρεις.:( τι ωραία το καλοκαίρι που υπήρχε ένα άνετο 10 ωρο την ημέρα. από αρχές Σεπτεμβρίου 10 ώρες το πενθήμερο δευτέρα -παρασκευή και με το ζόρι.:cry_x:ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πήρατε βιβλία?
Εγώ πήρα όλα όσα δεν χρειάζομαι! :P Όλα τα γενικής εκτός την έκθεση, τα μαθηματικά και τη βιολογία και κανένα κατεύθυνσης!:clapup: Όπως τα έφερα στην τσάντα χθες στο σπίτι, έτσι είναι ακόμα! Ούτε που τα άγγιξα. :D Θυμάμαι άλλες χρονιές που τα ξεφύλλιζα λίγο μόλις μου τα δίνανε. Φέτος? Πλήρης αδιαφορία! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Οχι μονο βιολογια αλλα γενικα θελει προσοχη απο παντου μπορεις να την παθεις

σε όλα τα μαθήματα χρειάζεται προσοχή να μην χαθούν μονάδες από το 1ο θέμα!
Ανέφερα συγκεκριμένα τη βιολογία κατ γιατί έχει συντελεστή 1,3 στο τρίτο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Πως παει παιδια η προετοιμασια? Δεν πιστευω να κουραστηκατε απο τωρα?


Θυμαμαι περσι τετοια εποχη ελεγα σε συγγενεις και φιλους οτι "τα δυσκολα περασαν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Θυμάμαι άλλες χρονιές που τα ξεφύλλιζα λίγο μόλις μου τα δίνανε. Φέτος? Πλήρης αδιαφορία! :clapup:

Εγώ ποτέ δε το έκανα, τα άφηνα μέσα στην τσάντα όταν πήγαινα στο σπίτι, και μετά στην πλατεία για καφέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δε το έκανα, τα άφηνα μέσα στην τσάντα όταν πήγαινα στο σπίτι, και μετά στην πλατεία για καφέ :)
Καλά και εμείς πήγαμε για καφέ, τα άφησα σε μιας φίλης μου που έμενε κοντά στο σχολείο και πήγα το απόγευμα να τα πάρω. :PΕννοούσα βασικά να τα κοιτάξω λίγο από περιέργεια μόλις τα φέρω στο σπίτι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καλά και εμείς πήγαμε για καφέ, τα άφησα σε μιας φίλης μου που έμενε κοντά στο σχολείο και πήγα το απόγευμα να τα πάρω. :PΕννοούσα βασικά να τα κοιτάξω λίγο από περιέργεια μόλις τα φέρω στο σπίτι. ;)
Αφού τα βιβλία των μαθημάτων που δίνετε τα έχετε ήδη αγοράσει(οι περισσότεροι), ποιό το νόημα να ξεφύλλιζες αυτά που σου έδωσαν στο σχολείο, μήπως προστέθηκε καμία σελίδα;!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top