Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Μην ανησυχεις, απλα θα χρειατεις στην αρχη λιγο χρονο να καλυψεις τα καλοκαιρινα(ισως σε στυλ ιδιαιτερου) και μετα μια χαρα θα τα πας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μην ανησυχεις, απλα θα χρειατεις στην αρχη λιγο χρονο να καλυψεις τα καλοκαιρινα(ισως σε στυλ ιδιαιτερου) και μετα μια χαρα θα τα πας:)
Ναι, στην αρχή κάτι τέτοιο θα κάνω. Δε βγαίνει αλλιώς. Αλλά θα το σκεφτώ λίγο ακόμα. Η αποφασιστικότητα δεν είναι το φόρτε μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι, στην αρχή κάτι τέτοιο θα κάνω. Δε βγαίνει αλλιώς. Αλλά θα το σκεφτώ λίγο ακόμα. Η αποφασιστικότητα δεν είναι το φόρτε μου. :P

Το καταλάβαμε. :P όμως πρέπει να το καταπολεμήσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Το καταλάβαμε. :P όμως πρέπει να το καταπολεμήσεις. :)
Ουφ, το πολύ ψάξιμο με μπέρδεψε ακόμη περισσότερο. Κάποια στιγμή θα επανέλθω με την οριστική μου απόφαση. :P
Καληνύχτα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Και εγώ ήθελα να πάρω φυσική γενικής ,αλλά δεν υπάρχει τμήμα στο φροντιστήριο και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για ιδιαίτερα:(.Επομένως θα έχω να αποστηθίζω δύο βιολογίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
τελειωσα την επανάλληψη στην εισαγωγή των αρχαίων, εντάξει εχω αρχισει να πιστευω πως δεν ειναι και τοσο χάλια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εγώ αύριο θα αρχίσω με φυσική έχω βρει μια κάτι σαν θεωριτική εργασία στο ιντερνετ και την κατέβασα..
τι κατεβασες?:redface:

Και εγώ ήθελα να πάρω φυσική γενικής ,αλλά δεν υπάρχει τμήμα στο φροντιστήριο και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για ιδιαίτερα:(.Επομένως θα έχω να αποστηθίζω δύο βιολογίες....
κι εμας ειχαν χρονια να το διδαξουν, αλλα φετος ετυχε να θελει και μια αλλη κοπελα. παντως δεν μας παιρνει τιμες ιδιαιτερου!:hmm:

ρεεε σεις ζω για την στιγμη που θα ακουσουν στο σχολειο οτι θελω φυσικη γενικης!θα με παρουν για τρελη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ρεεε σεις ζω για την στιγμη που θα ακουσουν στο σχολειο οτι θελω φυσικη γενικης!θα με παρουν για τρελη!!:D

Εγώ ήδη το χω πει σε κάποιους και με θεωρούν τρελό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εγώ ήδη το χω πει σε κάποιους και με θεωρούν τρελό :)
ελα να γινομαστε πολλοι:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kαποια Νεφ

Νεοφερμένος

Η Nεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ θα το παλέψω μόνη μου , μόνο ιδιαίτερα μαθηματικά,για θετική. Ξεκίνησα χαλαρά-χαλαρά από Ιούλη να δουλεύω με βοηθήματα, έχω όρεξη , έχω βγάλει ικανοποιητική ύλη σε όλα τα μαθήματα..

Σκεφτόμουν και εγώ για φυσική γενικής. Αλλά τελικά θα πάρω Βιολογία. Ακόμη δε με συγχίζουν οι δυο βιολογίες...
Καλή μας δύναμη... !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εγώ θα το παλέψω μόνη μου , μόνο ιδιαίτερα μαθηματικά,για θετική. Ξεκίνησα χαλαρά-χαλαρά από Ιούλη να δουλεύω με βοηθήματα, έχω όρεξη , έχω βγάλει ικανοποιητική ύλη σε όλα τα μαθήματα..

Σκεφτόμουν και εγώ για φυσική γενικής. Αλλά τελικά θα πάρω Βιολογία. Ακόμη δε με συγχίζουν οι δυο βιολογίες...
Καλή μας δύναμη... !
που στοχευεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kαποια Νεφ

Νεοφερμένος

Η Nεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
που στοχευεις?:)

(μη συνηθισμένη στα φορουμ , θεωρώ ότι η παράθεση είναι το σωστό xD )

Εμ , πάω για χημικό /χημικό μηχανικό /βιολογικό , όλα Αθήνα, και όλα σε πρώτη θέση προτίμησης... Εσύ ;

εχει ο παναγιωτακοπουλος γενικης??

Αυτό έχω. Μπορώ να πω πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
(μη συνηθισμένη στα φορουμ , θεωρώ ότι η παράθεση είναι το σωστό xD )

Εμ , πάω για χημικό /χημικό μηχανικό /βιολογικό , όλα Αθήνα, και όλα σε πρώτη θέση προτίμησης... Εσύ ;
αα ωραια:) κι εγω μπορει;)
αλλα 1η επιλογη αρχιτεκτονικη!:inlove:

Αυτό έχω. Μπορώ να πω πολύ καλό.
μα δεν ειπες οτι θα δωσεις βιολογια?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πείτε μου ότι η Βιολογία Κατ. γίνεται καλήτερη αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kαποια Νεφ

Νεοφερμένος

Η Nεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πείτε μου ότι η Βιολογία Κατ. γίνεται καλήτερη αργότερα.

Δυστυχώς όχι. :P Γενετικό υλικό είσαι ;

μα δεν ειπες οτι θα δωσεις βιολογια?:confused:

Μιλούσα για κατέυθυνση .. :whistle:
Για γενικής δεν έχω ιδέα.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
τελειωσα την επανάλληψη στην εισαγωγή των αρχαίων, εντάξει εχω αρχισει να πιστευω πως δεν ειναι και τοσο χάλια :hmm:

Εισαγωγή του Πρωταγόρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι. :P Γενετικό υλικό είσαι ;
Ναι γενετικό υλικό.
γιατι τι εχει??:D
Δεν μου τραβάει το ενδιαφέρον για κάποιο λόγο. Αν είναι έτσι μέχρι το τέλος θα κόψω φλέβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μαναράκια άιντε και στα δικά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μαναράκια άιντε και στα δικά μας.
Τέτοια εποχή ας μην είμαστε αυτοί που θα κλαίνε. Γιατί, για να περάσουμε εκεί που θέλουμε, πρέπει να πέσει κλάμα. Αλλιώς, οι βάσεις θα πάνε στο Θεό (όχι ότι δεν είναι ήδη :whistle:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top