Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
και εγώ είμαι της άποψης ότι δεν υπάρχουν αυστηρά βαθμολογικά κέντρα... αλλά επειδή τα γραπτά μας πήγαν εκεί , σε όσους το έχω πει μου λένε ότι είναι οι πιο αυστηροί... το ακούω παντού τεσπα άντε να δούμεε!

Καλα ολοι ετσι λενε.... οταν βγουν οι βαθμοι ειναι η τοπ δικαιολογια για την αποτυχια το βαθμολογικο κεντρο...... Μην μασας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πώς ξέρετε καλέ πού πάνε τα γραπτά;; εγώ γιατί δεν έχω ιδέα πού πήγαν τα δικά μας;;; υπάρχει τρόπος να το μάθεις;;
καθηγητές μας εχουν πει οτι δεν ξερουμε πού πάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
πώς ξέρετε καλέ πού πάνε τα γραπτά;; εγώ γιατί δεν έχω ιδέα πού πήγαν τα δικά μας;;; υπάρχει τρόπος να το μάθεις;;
Δεν ξερεις γιατι εισαι θεωρητικη...τι το ψαχνεις:P:P χαχαχαχαα
Εμας παντως πηγαν Αθηνα:cold::cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Και τα δικά μας Αθήνα πήγαν. Εδώ Ηράκλειο διορθώνουν γραπτά από Αθήνα και, αν δεν κάνω λάθος, φέτος διορθώνουν γραπτά από Νίκαια και άλλες περιοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni-Eva K

Νεοφερμένος

Η Dafni-Eva K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πώς ξέρετε καλέ πού πάνε τα γραπτά;; εγώ γιατί δεν έχω ιδέα πού πήγαν τα δικά μας;;; υπάρχει τρόπος να το μάθεις;;
καθηγητές μας εχουν πει οτι δεν ξερουμε πού πάνε...

οι καθηγητές ξέρουν σίγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
τι να πω,δε μας ειπαν τιποτα απολυτως ...
λογικα εμας πανε τιποτα καβαλα-θεσσαλονικη,αλλα και παλι,δεν ξερω καθολου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Κάθε χρόνο δηλαδή πηγαίνουν στο ίδιο μέρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μπαα,δε νομιζω...αναλογα τα κεφια τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dafni-Eva K

Νεοφερμένος

Η Dafni-Eva K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μπαα κάθε χρόνο σε διαφορετικό μέρος πάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Είδα στον ύπνο μου οτι έγραψα 3.1 στην έκθεση (15.5/100) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω αν ισχύει, λογικά όχι, αλλά διάβασα αυτό https://www.akaliptoi.gr/2013/06/blog-post_4742.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Στα Γιάννενα διορθώθηκαν γραπτά από τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας και πολλά ήταν από γνωστά ιδιωτικά σχολεία...στα "πηγαδάκια" των καθηγητών εδώ λένε ότι οι μαθητές πάτωσαν σε όλα τα μαθήματα...Τα γραπτά από τα Γιάννενα πήγαν Καρδίτσα.
Ειδικότερα στη Βιολογία Κατεύθυνσης ο μεγαλύτερος βαθμός είναι ένα 90 και όλοι οι υπόλοιποι από εκεί και κάτω...(έγιναν και πολλά λάθη στο Β Θέμα), στη Φυσική Κατεύθυνσης υπάρχει ένα 99, ένα 94 και ένα 92 και οι υπόλοιποι κάτω από 85, στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης το μεγαλύτερο που έχει μπει είναι 92 (λίγα) αλλά γενικά πολύ χειρότερα από πέρυσι. Τέλος στην έκθεση τους χαντάκωσαν και οι φιλόλογοι το παίζουν πολύ έκπλητκτοι...Αυτό ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στα Γιάννενα διορθώθηκαν γραπτά από τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας και πολλά ήταν από γνωστά ιδιωτικά σχολεία...στα "πηγαδάκια" των καθηγητών εδώ λένε ότι οι μαθητές πάτωσαν σε όλα τα μαθήματα...Τα γραπτά από τα Γιάννενα πήγαν Καρδίτσα.
Ειδικότερα στη Βιολογία Κατεύθυνσης ο μεγαλύτερος βαθμός είναι ένα 90 και όλοι οι υπόλοιποι από εκεί και κάτω...(έγιναν και πολλά λάθη στο Β Θέμα), στη Φυσική Κατεύθυνσης υπάρχει ένα 99, ένα 94 και ένα 92 και οι υπόλοιποι κάτω από 85, στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης το μεγαλύτερο που έχει μπει είναι 92 (λίγα) αλλά γενικά πολύ χειρότερα από πέρυσι. Τέλος στην έκθεση τους χαντάκωσαν και οι φιλόλογοι το παίζουν πολύ έκπλητκτοι...Αυτό ξέρω...
Και εγω απο ειδικο πρακτορα απο το υπουργειο παιδειας αυτα ακουσα ,με τα ιδια νουμερα κιολας.
Τα χαντακωσαν τα παιδια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μετά την αρχική δυσφορία για την υπερβολική ευκολία στην εκθέση κατάλαβα ότι αυτή η ευκολία θα δώσει έναυσμα στους φιλόλογους να τσεκουρώσουν τα γραπτά. Για αυτό το 18 που έλεγα στην αρχή το πηγαίνω προς 16. Ελπίζω όμως να γίνει το αντΊστροφο στα μαθηματικά γενικής δηλαδή μια μικρή ελαστικότητα λόγω της υπερβολικής δυσκολίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Μετά την αρχική δυσφορία για την υπερβολική ευκολία στην εκθέση κατάλαβα ότι αυτή η ευκολία θα δώσει έναυσμα στους φιλόλογους να τσεκουρώσουν τα γραπτά. Για αυτό το 18 που έλεγα στην αρχή το πηγαίνω προς 16. Ελπίζω όμως να γίνει το αντΊστροφο στα μαθηματικά γενικής δηλαδή μια μικρή ελαστικότητα λόγω της υπερβολικής δυσκολίας.

Στα μαθηματικα δεν γινεται να ειναι ελαστικοι....Τα πραγματα εκει ειναι τελειως αντικειμενικα....Η το εχεις σωστα η δεν το εχεις...
Δεν ειναι υποκειμενικο μαθημα οπως η εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ισχύει, λογικά όχι, αλλά διάβασα αυτό https://www.akaliptoi.gr/2013/06/blog-post_4742.html

αυτο ειναι απο τα χρονια της διαμαντοπουλου ακομα.... οποτε........ shit indoors poluxronis that we didn't become evzonas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Κάθε χρόνο η ίδια παραφιλολογία. Πάντα τα γραπτά πηγαίνουν σε πόλεις όπου βαθμολογούνται αυστηρά. Οι βόρειοι καθηγητές καίνε τους νότιους μαθητές λόγω ποδοσφαιρικών διαφορών. Τα θέματα στο Χ μάθημα είναι διαλεγμένα για να τσεκουρώσοουν. Πολλοί έχουν και στατιστικά για το πώς έγινε η βαθμολόγηση. Τα μουράτα ιδιωτικά ευνοήθηκαν. Και άλλα παρόμοια.

Αν θέλετε την αλήθεια, κάνετε κλικ
ΕΔΩ.

Κατά τα άλλα: Καλα αποτελέσματα σε όλους. . .


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στα Γιάννενα διορθώθηκαν γραπτά από τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας και πολλά ήταν από γνωστά ιδιωτικά σχολεία...στα "πηγαδάκια" των καθηγητών εδώ λένε ότι οι μαθητές πάτωσαν σε όλα τα μαθήματα...Τα γραπτά από τα Γιάννενα πήγαν Καρδίτσα.
Ειδικότερα στη Βιολογία Κατεύθυνσης ο μεγαλύτερος βαθμός είναι ένα 90 και όλοι οι υπόλοιποι από εκεί και κάτω...(έγιναν και πολλά λάθη στο Β Θέμα), στη Φυσική Κατεύθυνσης υπάρχει ένα 99, ένα 94 και ένα 92 και οι υπόλοιποι κάτω από 85, στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης το μεγαλύτερο που έχει μπει είναι 92 (λίγα) αλλά γενικά πολύ χειρότερα από πέρυσι. Τέλος στην έκθεση τους χαντάκωσαν και οι φιλόλογοι το παίζουν πολύ έκπλητκτοι...Αυτό ξέρω...
Ευχαριστούμε πάρα πολύ! Μας έκανες την καρδιά περιβόλι... Ειδικά με το οτι max στη Βιολογία είναι το 18 ξετρελαθήμαμε... Όσο για την έκθεση δεν είναι ανάγκη να με χαντακώσει κανέις, αυτό το έχω φροντίσει! *off να κλάψω κανα 2ωρο*
Edit: Thanks Dias...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Στα Γιάννενα διορθώθηκαν γραπτά από τα Βόρεια Προάστια της Αθήνας και πολλά ήταν από γνωστά ιδιωτικά σχολεία...στα "πηγαδάκια" των καθηγητών εδώ λένε ότι οι μαθητές πάτωσαν σε όλα τα μαθήματα...Τα γραπτά από τα Γιάννενα πήγαν Καρδίτσα.
Ειδικότερα στη Βιολογία Κατεύθυνσης ο μεγαλύτερος βαθμός είναι ένα 90 και όλοι οι υπόλοιποι από εκεί και κάτω...(έγιναν και πολλά λάθη στο Β Θέμα), στη Φυσική Κατεύθυνσης υπάρχει ένα 99, ένα 94 και ένα 92 και οι υπόλοιποι κάτω από 85, στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης το μεγαλύτερο που έχει μπει είναι 92 (λίγα) αλλά γενικά πολύ χειρότερα από πέρυσι. Τέλος στην έκθεση τους χαντάκωσαν και οι φιλόλογοι το παίζουν πολύ έκπλητκτοι...Αυτό ξέρω...
Πως και δινουν πανελληνιες ;Δεν κανονισαν οι πατεραδες για εξωτερικο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ρε ετσι δινουν αυτα για χαβαλε.... ολα αγγλια θα πανε μην τη ψαχνεις.... περσι τετοιο καιρο σκοτωνομασταν στο fb σε μια σελιδα για τις εξετασεις με εναν τετοιο τυπο απο το IB.... ειχε δωσει πανελληνιες τονιζωντας με εκνευριστικο τροπο οτι θα περασει πρωτος χημικων μηχανικων ΕΜΠ με 19600 αλλα ελεγε οτι θα παει αγγλια γιατι στην ελλαδα ειναι χαλια το συστημα, δεν αναγνωριζουν την αξια, δεν κανουν δουλεια, τα πανεπιστημια εδω ειναι για μας τα φτωχαδακια που ειμαστε θυματα και παντα ο,τι και να κανουμε αυτους δεν τους φτανουμε και αλλα τετοια.... Τελικα εμαθα απο κοινο μας φιλο με αυτον ( κοιτα να δεις μικρος που ειναι ο κοσμος, ο καστοριανος του ΙΒ εκανε παρεα με τον τυπα απ το fb) οτι εγραψε καπου στα 10000, αλλα μου ειπε οτι ειναι ψωναρα οπως οι περισσοτεροι εκει, θεωρει τον εαυτο του τον επομενο Linus Pauling και οτι ειναι συνεχιστης του Νευτωνα και αλλα τετοια και οτι στην ελλαδα δεν εκτιμουν τα καλα μυαλα, αυτος ελεγε οτι εγραψε 19600 μου ειπε γι αυτο το λογο.... τρεχα γυρευε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top