Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ναι αλλά αυτό είναι αδύνατον να γίνει για μένα που είχα μέσο όρο τετραμήνων 18 και έγραψα γύρω στο 4 στις πανελλαδικές...και ας γράφω και άσσους τώρα.Γι'αυτό λέω αν γίνεται να εισηγηθώ στον διευθυντή μου για να μην πάρω απολυτήριο γιατί του χρόνου δύσκολα πάλι χωρίς φροντιστήρια από γενικό.

Να πας στο διευθυντη και ρωτα τον αν μπορει να μη σου δωσει απολυτηριο βαζοντας ως λογο την υπερβαση οριου απουσιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Κοίτα, μπορείς να κάνεις μια συζήτηση με τον διευθυντή σου τότε, για να δεις και αυτός τι θα σου πει και αν μπορείς να μην πάρεις το απολυτήριο, αν γίνεται εννοώ. Εσύ από ότι καταλαβαίνω ( μιας και θες να πας στο επάλ και το έχεις ψάξει ) είσαι τεχνολογική - θετική κατεύθυνση ;! Αν ήσουν θεωρητική, θα μπορούσα να σε βοηθήσω κάπως ( τι να προσέξεις, να επικοινωνούμε και μέσω mail ). Αν είσαι τεχνολογική - θετική κατεύθυνση, μπορείς να ψάξεις και εδώ στο ischool, τα παιδιά έχουν ανοίξει και θέμα για σχολικά βοηθήματα ή να τα αγοράσεις ή να επικοινωνήσεις με κάποιον να σου τα δανείσει :) , ενδιαφέρεσαι για κάποια /κάποιες σχολές συγκεκριμένα :) ?!
Από την αρχή πιστεύω πως έκανα λάθος επιλογή σχολείου κατά την γνώμη μου γιατί δεν υπήρχε ο σωστός επαγγελματικός προσανατολισμός,δηλαδή από την αρχή έπρεπε να πάω ε.πάλ,θα είχα και πτυχίο ειδικότητας και απολυτήριο,και θα ακολουθούσα κάτι παραιατρικό,αυτό που σκέφτομαι ήταν οδοντική τέχνη ή φυσιοθεραπεία..ΤΡΈΛΑ ! :P Άσε που θα είχα και κάποιες βάσεις σαν πρωτοετής!Θα πάω αύριο πάντως στο γραφείο να το συζητήσω γιατί είναι δύσκολα τα πράγματα και μισό χρόνο τώρα αγχώνομαι.Έχω ψάξει για τα επάλ..είμαι τεχνολογική!Υπάρχει και αυτή η λύση αλλά μόνος μου δεν νομίζω να τα κατάφερνα γι'αυτό και σκέφτηκα το ε.παλ σαν λύση.

Να πας στο διευθυντη και ρωτα τον αν μπορει να μη σου δωσει απολυτηριο βαζοντας ως λογο την υπερβαση οριου απουσιων
Θα πάω αύριο με το καλό που γράφουμε!Θα ρωτήσω αν γίνεται,μακάρι να γίνεται να φύγει και ένα βάρος από πάνω μου.Αν και αυτό με τις απουσίες δεν νομίζω να γίνεται μιας και έδωσα πανελλαδικές αλλά νομίζω θα βρεθεί λύση γιατί πάω να τρελαθώ από την αγωνία μου..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Από την αρχή πιστεύω πως έκανα λάθος επιλογή σχολείου κατά την γνώμη μου γιατί δεν υπήρχε ο σωστός επαγγελματικός προσανατολισμός,δηλαδή από την αρχή έπρεπε να πάω ε.πάλ,θα είχα και πτυχίο ειδικότητας και απολυτήριο,και θα ακολουθούσα κάτι παραιατρικό,αυτό που σκέφτομαι ήταν οδοντική τέχνη ή φυσιοθεραπεία..ΤΡΈΛΑ ! :P Άσε που θα είχα και κάποιες βάσεις σαν πρωτοετής!Θα πάω αύριο πάντως στο γραφείο να το συζητήσω γιατί είναι δύσκολα τα πράγματα και μισό χρόνο τώρα αγχώνομαι.Έχω ψάξει για τα επάλ..είμαι τεχνολογική!Υπάρχει και αυτή η λύση αλλά μόνος μου δεν νομίζω να τα κατάφερνα γι'αυτό και σκέφτηκα το ε.παλ σαν λύση.


Είναι πολύ σημαντικό πάντως ότι ξέρεις τι σου αρέσει, και οι δύο σχολές είναι πολύ αξιόλογες :) , το τει οδοντικής τεχνολογίας είναι ένα και μοναδικό στο τει Αθήνας, έχει πιο χαμηλή βάση από ότι ξέρω ( για αυτό και συχνά μπαίνουν και άτομα από θεωρητική με βιολογία με την απώλεια μορίων βέβαια ), εφόσον ξέρεις τι θέλεις, θα κινηθείς κατάλληλα και θα το καταφέρεις πιστεύω ;) . Και η φυσικοθεραπεία είναι πολύ ωραίο επάγγελμα :) με αρκετές σχολές ( Αθήνα, Αίγιο, και σε άλλες περιοχές ). Στο επάλ έχεις δει τα μαθήματα που θα δώσεις για αυτές τις σχολές ; σου φαίνονται πιο εύκολα να φανταστώ ώστε να προσανατολίζεσαι εκεί :) , Καλή επιτυχία να έχεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Είναι πολύ σημαντικό πάντως ότι ξέρεις τι σου αρέσει, και οι δύο σχολές είναι πολύ αξιόλογες :) , το τει οδοντικής τεχνολογίας είναι ένα και μοναδικό στο τει Αθήνας, έχει πιο χαμηλή βάση από ότι ξέρω ( για αυτό και συχνά μπαίνουν και άτομα από θεωρητική με βιολογία με την απώλεια μορίων βέβαια ), εφόσον ξέρεις τι θέλεις, θα κινηθείς κατάλληλα και θα το καταφέρεις πιστεύω ;) . Και η φυσικοθεραπεία είναι πολύ ωραίο επάγγελμα :) με αρκετές σχολές ( Αθήνα, Αίγιο, και σε άλλες περιοχές ). Στο επάλ έχεις δει τα μαθήματα που θα δώσεις για αυτές τις σχολές ; σου φαίνονται πιο εύκολα να φανταστώ ώστε να προσανατολίζεσαι εκεί :) , Καλή επιτυχία να έχεις :)
Πάντα πρέπει να έχεις κάποιο στόχο στην ζωή σου,και για τις σπουδές που θα κάνεις,βέβαια μετά το επάγγελμα με τέτοια κρίση που υπάρχει είναι αρκετά δύσκολο να ακολουθήσεις αυτό που έχεις σπουδάσει.Τώρα όσον αφορά το τει οδοντικής τεχνολογίας ίσως το βγάλω και έξω από το πρόγραμμα γιατί δεν υπάρχει οικονομική δυνατότητα για σπουδές 600 χιλιόμετρα μακριά (μένω Δράμα).Οπότε πάω στην άλλη μου επιλογή που είναι η φυσιοθεραπεία στην Θεσσαλονίκη!Έχω δει τα μαθήματα του επάλ,και εκτός αυτού η επιλογή πιστεύω γίνεται ακόμα πιο εγωιστική από την στιγμή που χάνω 2 χρονάκια για να το κάνω,και για ένα πτυχίο ειδικότητας βέβαια!!Σ'ευχαριστώ πολύ Βάσια να'σαι καλά,και εσύ ότι κι αν κάνεις στην ζωή σου!

Δεν έχω κατασταλάξει εντελώς,απλά τρελένομαι για παραιατρικά επαγγέλματα!Βέβαια τώρα το καλοκαιράκι που θα έχω και χρόνο θα δω καλύτερα τις επιλογές μου για 2 χρόνια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Πάντα πρέπει να έχεις κάποιο στόχο στην ζωή σου,και για τις σπουδές που θα κάνεις,βέβαια μετά το επάγγελμα με τέτοια κρίση που υπάρχει είναι αρκετά δύσκολο να ακολουθήσεις αυτό που έχεις σπουδάσει.Τώρα όσον αφορά το τει οδοντικής τεχνολογίας ίσως το βγάλω και έξω από το πρόγραμμα γιατί δεν υπάρχει οικονομική δυνατότητα για σπουδές 600 χιλιόμετρα μακριά (μένω Δράμα).Οπότε πάω στην άλλη μου επιλογή που είναι η φυσιοθεραπεία στην Θεσσαλονίκη!Έχω δει τα μαθήματα του επάλ,και εκτός αυτού η επιλογή πιστεύω γίνεται ακόμα πιο εγωιστική από την στιγμή που χάνω 2 χρονάκια για να το κάνω,και για ένα πτυχίο ειδικότητας βέβαια!!Σ'ευχαριστώ πολύ Βάσια να'σαι καλά,και εσύ ότι κι αν κάνεις στην ζωή σου!

Δεν έχω κατασταλάξει εντελώς,απλά τρελένομαι για παραιατρικά επαγγέλματα!Βέβαια τώρα το καλοκαιράκι που θα έχω και χρόνο θα δω καλύτερα τις επιλογές μου για 2 χρόνια ;)


Δεν ήξερα που μένεις ακριβώς, να σου ευχηθώ και πάλι καλή επιτυχία :) και φυσικά θα σε βοηθήσουν τα μαθήματα στο επάλ :clapup: , τα καλύτερα σου εύχομαι !!!! :):) καλό καλοκαίρι :D:D !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν ήξερα που μένεις ακριβώς, να σου ευχηθώ και πάλι καλή επιτυχία :) και φυσικά θα σε βοηθήσουν τα μαθήματα στο επάλ :clapup: , τα καλύτερα σου εύχομαι !!!! :):) καλό καλοκαίρι :D:D !!!!
Χαχα,εντάξει δεν πειράζει!Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου και να'΄σαι καλά κι εσύ ότι κι αν κάνεις!Μακάρι να πάνε όλα καλά!Και εσένα εύχομαι τα καλύτερα,και καλά να έχεις ένα πολύ όμορφο καλοκαίρι!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Απο αυριο μαλλον ο αριθμος εισακτεων...μπορει και απο μεθαυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θέλω να δω πόσο έγραψα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θέλω να δω πόσο έγραψα:/:
Εγώ πάλι ΔΕΝ θέλω να δω πόσο έγραψα αλλά το έχω και αυτό μια απορία :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εγώ πάλι ΔΕΝ θέλω να δω πόσο έγραψα αλλά το έχω και αυτό μια απορία :p
θες δε θες...θα τα δεις..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
δυστυχως...;)
τωρα παντως οτι εγινε εγινε...
ειδα και το ''προβλημα'' σου που ανεφερες πριν, δεν μπορω να σε βοηθησω παντως σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!:clapup:
Υπομονη και αισιοδοξια!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δυστυχως...;)
τωρα παντως οτι εγινε εγινε...
ειδα και το ''προβλημα'' σου που ανεφερες πριν, δεν μπορω να σε βοηθησω παντως σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!:clapup:
Υπομονη και αισιοδοξια!!!:D
Τι να κάνεις..δυστυχώς δεν μπορούμε να γυρίσουμε τον χρόνο πίσω!Θα δούμε αύριο τι θα γίνει,θα πάω να το συζητήσω με τον διευθυντή με το καλό,θα φάω και κράξιμο αλλά όλα καλά πιστεύω να πάνε :p!Σ'ευχαριστώ πάντως με τις ευχές να'σαι καλά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πάλι ΔΕΝ θέλω να δω πόσο έγραψα αλλά το έχω και αυτό μια απορία :p
Με έχει βαρέσει η περιέργεια στο κεφάλι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Μπαα...μπορεις και να μην τα δεις!;)
χαχαχαχαχαχα *just close your eyes* χαχαχα!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Με έχει βαρέσει η περιέργεια στο κεφάλι:P

Ανωμαλοι ανθρωποι τσ τσ τσ :whistle: :P
Εγω παλι καθολου δεν θελω να τα δω, οσο δεν ανακοινωνονται επισημα μπορω ακομα να ελπιζω οτι ειναι καλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ανωμαλοι ανθρωποι τσ τσ τσ :whistle: :P
Εγω παλι καθολου δεν θελω να τα δω, οσο δεν ανακοινωνονται επισημα μπορω ακομα να ελπιζω οτι ειναι καλα :redface:
Χαχαχαχα :P Σε λέω η περιέργεια φταίει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μέχρι να τα δω ειλικρινά θα σκάσω!! Μου εχει γίνει έμμονη ιδέα... έτσι για το γαμώτο θέλω να δω αν εχω πέσει μέσα στις προβλέψεις μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top