[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
δεν έλυσα καμιά άσκηση (θεωρητική ήμουνα) απλά αυτό που θέλω να πω είναι οτι είναι απαραίτητο να βρίσκεις χρόνο να χαλαρώνεις αλλιώς την έχασες την μπάλα
εε ναι εννοειται αυτο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εξαρτάται πως είναι η καθημερινότητα σου....εμένα το φροντιστήριο μου είναι στου διαόλου τη μάνα απο το σπίτι μου...πέρσι ξεπατώθηκα με 12ωρο...φέτος με 15ωρο δεν ξέρω πως θα την παλέψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια εγω ξεκιναω την αλλη εβδομαδα μαθηματα...θεωρητικης τα παντα κ βιολογια...καλο μας κουραγιο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
5,5 ώρες μάθημα ακόμα! :clapup:
Και μετά από ένα ίχνος διακοπών συνεχίζουμε δυνατά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τι γίνεται παιδιά μου? :D
Πως πάει το διάβασμα ή η ξεκούραση?
Καθόλου κινητικότητα δεν βλέπω... Όλοι φωτοσυνθέτουμε στις παραλίες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Τι γίνεται παιδιά μου? :D
Πως πάει το διάβασμα ή η ξεκούραση?
Καθόλου κινητικότητα δεν βλέπω... Όλοι φωτοσυνθέτουμε στις παραλίες? :P
ετσι φαινεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας παιδιά,εγώ από αύριο...επιστροφή στην πραγματικότητα!

Είχα αρχίσει διάβασμα σχεδόν αμέσως μετά τη λήξη των ενδοσχολικών εξετάσεων,σταμάτησα περίπου στα μέσα Ιουλίου και τώρα το πιάνω από εκεί που το άφησα...κάθισα περισσότερο απ'όσο έπρεπε(για μένα) ..
Άντε πάλι πίσω στη δουλειά ...! :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
δεν παιζει να ανοιξω βιβλιο μεχρι τελη αυγουστου. αυτος ειναι ο μοναδικος μηνας που θα κανω διακοπες φετος αφου και χριστουγεννα-πασχα μονο λιγες μερες θα χω ελευθερες (και κατι μου λεει απο τωρα πως και αυτες θα τις περασω διαβαζοντας). εξαλλου και απο το φροντ. μας ειπαν να μην τολμησουμε να διαβασουμε τιποτα (ενδοσχολικο παντα) ως τις 26 τουλαχιστον, γιατι ερχεται δυσκολος χειμωνας, πραγμα που σκοπευω να κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
τα παιδιά που έχουν δώσει πανελλήνιες ίσως να μπορούν να μας απαντήσουν σε κάτι που αφορά εμάς που δίνουμε τώρα. Το Φεβρουάριο (πάνω- κάτω) κάθε χρονιάς οι μαθητές κάνουν μια 'κοιλιά' στην επίδοσή τους σε σχολείο και φροντιστήριο, κάτι που έχουν παρατηρήσει και μας έχουν πει πολλοί καθηγητές και το οποίο έχω δει και στον εαυτό μου. Τι συνέβη με εσάς; Υπάρχει το περιθώριο να πεις κάποια στιγμή 'τα παρατάω για μια βδομάδα' με δεδομένο ότι είναι μια κρίσιμη χρονιά;
Εγώ έκανα κοιλια όσον αφορά τις ώρες...βασικά πέρασα δύο φάσεις...του Νοέμβρη και του Φλεβάρη...ημουν στο στάδιο που συνειδητοποιούσα τι μου γίνεται και ειχα το σύνδρομο της άρνησης...αρνιόμουνα να διαβασω...νταξει ευτυχώς το πάλεψα κι απλά διάβαζα λιγότερες ώρες κι οχι καθόλου...πιστευω ότι αν το αφήσεις για καμια βδομαδα κτλ μετά δύσκολα μαζεύεσαι παλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλή επιτυχία! Θα γράψετε πιο δύσκολα διαγωνίσματα στο φροντιστήριο από ότι στις Πανελλήνιες οπότε μη μασάτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Κι εγω λεω να αρχισω να διαβαζω λιγο απο αυριο. :) Καλυτερα να διαβαζω λιγο καθε μερα, παρα για μια εβδομαδα πριν αρχισουμενα τρελαθω στο αγχος και να διαβαζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπορώ άνετα να τρολλάρω λέγοντας ότι όταν δεν κάνω βόλτες, παίζω στον υπολογιστή και κοιτάω anime όλη μέρα.

Καλό διάβασμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω διάβασμα την άλλη βδομάδα. Αυτή τη βδομάδα το πολύ να λύσω κανένα σταυρόλεξο η να ενημερωθώ για τις διακοπές της Μενεγάκη στην Ανδρο από κανένα περιοδικό! :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το καθαρίζουν από αναρτήσεις που ξεφεύγουν από το θέμα, + όλοι κάνουν διακοπές και δεν γράφουν!
αραγε τον χειμωνα θα μπαινει κανεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
αραγε τον χειμωνα θα μπαινει κανεις?:hmm:

Αν κρίνω από το Πανελλήνιες 2012 θα μπαίνουν αρκετοί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
αραγε τον χειμωνα θα μπαινει κανεις?:hmm:
Από το Μάρτιο θα ελαττώνουμε τις διαδικτυακές μας επισκέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Αν κρίνω από το Πανελλήνιες 2012 θα μπαίνουν αρκετοί! :)
δεν ειχε περσυ λογαριασμο κι ετσι δεν γνωριζω;):whistle:
Από το Μάρτιο θα ελαττώνουμε τις διαδικτυακές μας επισκέψεις.
απο μαρτιο? πιο πριν θα προλαβαινουμε δηλαδη? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ μέσα στην χρονιά δεν έμπαινα καθόλου αλλά έμπαιναν πάρα πολλοί και έλυναν ασκήσεις. Γενικά αν έμπαινα ίσως να ήταν καλύτερα, πολλά παιδιά γράψανε πολύ καλύτερα από εμένα, δεν ξέρω όμως αν τους βοήθησε η ενασχόληση τους με τις ασκήσεις εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σας διαβεβαιω οτι η ενασχοληση σας με το αι σχουλ μονο κακο δεν θα κανει στη συγκεντρωση και στο διαβασμα σας.Εκμεταλλευτειτε το οσο μπορειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Σας διαβεβαιω οτι η ενασχοληση σας με το αι σχουλ μονο κακο δεν θα κανει στη συγκεντρωση και στο διαβασμα σας.Εκμεταλλευτειτε το οσο μπορειτε.

Ψεύδεται ο εν λόγω κύριος.Ασυστόλως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top