[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Παιδιά, διάβασα ένα μέρος της συζήτησης και νομίζω πως ασχολήθηκα λιγάκι, γιατί νομίζω πως είμαι λίγο πίσω στην ύλη. Είμαι θετική κατεύθυνση και θέλω ιατρική. Έχω αρχίσιε μαθήματα από 3 Ιουλίου, με εξαίρεση την Χημεία, που θα αρχίσω από 1η Σεπτέμβρη. Στα Μαθηματικά Κατ. τελείωσα τους μιγαδικούς, στην Φυσική (εδώ νομίζω πως έχω μείνει πίσω) τώρα ξεκίνησα τα ελατήρια και στη Βιολογία το πρώτο κεφάλαιο. Παρ' όλα αυτά, θέλω να είμαι αισιόδοξη...

Μια χαρά είσαι μην αγχώνεσαι άδικα και εμείς δεν έχουμε μπει ακόμα κρούση (και τελειώσαμε χθες από Σεπτέμβρη πάλι ) και αυτό με άγχωνε αλλά ρώτησα τον καθηγητή και μου είπε ότι έχουμε κάνει αναλυτικά απαραίτητα κομμάτια της αατ και δεν θα τα βρούμε μετά μπροστά μας όπως συμβαίνει αν κανείς επιφανειακά τα πρώτα Αφού για να καταλάβεις κάναμε δυο βδομάδες αατ υλικού σημείου. Αν καταλάβεις αυτά τώρα δεν θα έχεις μεγάλο πρόβλημα με τα επόμενα κεφάλαια που βασίζονται σε αυτά. Αν ακόμα αγχώνεσαι πες το στο καθηγητή σου θα στα πει καλύτερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι μην αγχώνεσαι άδικα και εμείς δεν έχουμε μπει ακόμα κρούση (και τελειώσαμε χθες από Σεπτέμβρη πάλι ) και αυτό με άγχωνε αλλά ρώτησα τον καθηγητή και μου είπε ότι έχουμε κάνει αναλυτικά απαραίτητα κομμάτια της αατ και δεν θα τα βρούμε μετά μπροστά μας όπως συμβαίνει αν κανείς επιφανειακά τα πρώτα Αφού για να καταλάβεις κάναμε δυο βδομάδες αατ υλικού σημείου. Αν καταλάβεις αυτά τώρα δεν θα έχεις μεγάλο πρόβλημα με τα επόμενα κεφάλαια που βασίζονται σε αυτά. Αν ακόμα αγχώνεσαι πες το στο καθηγητή σου θα στα πει καλύτερα;)
Δικιο εχεις αλλα το θεμα που με αγχωνει δεν ειναι οτι δεν τα εχω καταλαβει αντιθετως τα εχω κατανοησει και οι ασκησεις πανε πολυ καλα αλλα αυτο που φοβαμαι ειναι πως δεν θα προλαβω να βγαλω την υλη... Και για τετοιους βαθμους που θελω να βγαλω για ιατρικη μου φαινεται πως εχω μεινει πισω... Οσο για τους καθηγητες τους εχω τρελανει στην κυριολεξια αυτοι προσπαθουν την μια μερα να με ξεαγχωσουν και τα καταφερνουν και την επομενη εγω παλι τα ιδια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δικιο εχεις αλλα το θεμα που με αγχωνει δεν ειναι οτι δεν τα εχω καταλαβει αντιθετως τα εχω κατανοησει και οι ασκησεις πανε πολυ καλα αλλα αυτο που φοβαμαι ειναι πως δεν θα προλαβω να βγαλω την υλη... Και για τετοιους βαθμους που θελω να βγαλω για ιατρικη μου φαινεται πως εχω μεινει πισω... Οσο για τους καθηγητες τους εχω τρελανει στην κυριολεξια αυτοι προσπαθουν την μια μερα να με ξεαγχωσουν και τα καταφερνουν και την επομενη εγω παλι τα ιδια...
Πρωτα απ'ολα χαλαρωσε!!!!!
Χανεις την ουσια με το να αυτοπαγιδευεσαι στο τρυπακι του 'ποτε πρεπει να τελειωσεις την υλη!'
Πας μια χαρα αλλα το θεμα ειναι να κατανοεις ολα οσα κανεις...
Δεν εχει καμμια σημασια να προχωρας κ να εχεις κενα..
Αφοσιωσου στην υλη που κανεις τωρα,λυσε οσες περισσοτερς ασκησεις μπορεις κ μη σκεφτεσαι πραγματα που σε φθειρουν..Ετσι μονο τον εαυτο σου βλαπτεις κ προκαλεις κ προβλημα στους καθηγητες σου.
Εφοσον εχουν ξαναναλαβει μαθητες για πανελλαδικες ξερουν πως να προγραμματισουν την υλη!!!!
Μην πανικοβαλλεσαι(απ'οτι καταλαβα εισαι επιρρεπης στον πανικο) γιατι θα εχεις προβλημα στην πορεια...Το μυστικο οπως πολλακις εχει αναφερθει δεν ειναι μονο μια αρτια προετοιμασια στα μαθηματα....Το "πραγμα" προυποθετει κ αλλα χαρακτηριστικα κ ενα απο αυτα μαντεψε ποιο ειναι........
Η ΝΗΦΑΛΙΟΤΗΤΑ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πρωτα απ'ολα χαλαρωσε!!!!!
Χανεις την ουσια με το να αυτοπαγιδευεσαι στο τρυπακι του 'ποτε πρεπει να τελειωσεις την υλη!'
Πας μια χαρα αλλα το θεμα ειναι να κατανοεις ολα οσα κανεις...
Δεν εχει καμμια σημασια να προχωρας κ να εχεις κενα..
Αφοσιωσου στην υλη που κανεις τωρα,λυσε οσες περισσοτερς ασκησεις μπορεις κ μη σκεφτεσαι πραγματα που σε φθειρουν..Ετσι μονο τον εαυτο σου βλαπτεις κ προκαλεις κ προβλημα στους καθηγητες σου.
Εφοσον εχουν ξαναναλαβει μαθητες για πανελλαδικες ξερουν πως να προγραμματισουν την υλη!!!!
Μην πανικοβαλλεσαι(απ'οτι καταλαβα εισαι επιρρεπης στον πανικο) γιατι θα εχεις προβλημα στην πορεια...Το μυστικο οπως πολλακις εχει αναφερθει δεν ειναι μονο μια αρτια προετοιμασια στα μαθηματα....Το "πραγμα" προυποθετει κ αλλα χαρακτηριστικα κ ενα απο αυτα μαντεψε ποιο ειναι........
Η ΝΗΦΑΛΙΟΤΗΤΑ!;)
Ξερεις κατι? Εχεις απολυτο δικιο!!!ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ!!! Αν αρχισω να πανικοβαλομαι απο τωρα τον Μαιο θα με μαζευουν με τα κουταλακια...ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΗΦΑΛΙΟΤΗΤΑ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σήμερα είδα ότι τα γενέθλια μου πέφτουν σάββατο,κι επειδή κάθε κυριακή θα γράφω,κατάλαβα πόσο μίζερα θα είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αυτή την εισαγωγή του Γνωστού τη βαρέθηκε η ψυχή μου. Άι στα κομμάτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Η Νάγια Τ. με κάλυψε απόλυτα δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι οι καθηγητές ξέρουν τι κάνουν!!!
Ναταλία μην τρελαίνεσαι για μια μέρα δεν θα γίνει και τίποτα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aine

Νεοφερμένος

Η Aine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τι κεφαλαιο κανεις?Ταλαντωσεις?
Ναι,πρώτο κεφάλαιο και κάθε φορά που βλέπω τα ζητούμενα στις ασκήσεις σε συνδυασμό με τα δεδομένα παθαίνω πολλαπλά εγκεφαλικά..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Κάνεις μία προσέγγιση στο πρόχειρο και στη συνέχεια ξεκινάς στο καθαρό (τουλάχιστον έτσι βόλευε εμένα). Πάντως σε ότι έχει να κάνει με τις εξετάσεις που πέρασαν ξεκινούσα κατευθείαν στο καθαρό λόγω έλλειψης χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αυτή την εισαγωγή του Γνωστού τη βαρέθηκε η ψυχή μου. Άι στα κομμάτια!

ποσο σε καταλαβαινω! ειδικα των ηθικων και των πολιτικων ειναι απαισια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ναι,πρώτο κεφάλαιο και κάθε φορά που βλέπω τα ζητούμενα στις ασκήσεις σε συνδυασμό με τα δεδομένα παθαίνω πολλαπλά εγκεφαλικά..:worry:

παίρνουμε μια βαθιά ανάσα
ξαναδιαβάζουμε την άσκηση με ηρεμία και προσπαθούμε να καταλάβουμε τι μας ζητάει
κάνουμε ένα πρόχειρο σχήμα ώστε να δούμε αναλυτικά το φαινόμενο και να το κατανοήσουμε

Βασικό είναι να έχουμε διαβάσει πολύ καλά την θεωρεία και να λύνουμε όσες ποιο πολλές μπορούμε
Με την εξάσκηση όλα γίνονται ποιο εύκολα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
κρουση + ταλαντωση... μου αρεσε μπορω να πω:$ θελει αρκετη 'φυσικη σκεψη' παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Δικιο εχεις αλλα το θεμα που με αγχωνει δεν ειναι οτι δεν τα εχω καταλαβει αντιθετως τα εχω κατανοησει και οι ασκησεις πανε πολυ καλα αλλα αυτο που φοβαμαι ειναι πως δεν θα προλαβω να βγαλω την υλη... Και για τετοιους βαθμους που θελω να βγαλω για ιατρικη μου φαινεται πως εχω μεινει πισω... Οσο για τους καθηγητες τους εχω τρελανει στην κυριολεξια αυτοι προσπαθουν την μια μερα να με ξεαγχωσουν και τα καταφερνουν και την επομενη εγω παλι τα ιδια...:(
Μισό λεπτό.............. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ
πίστεψε με έχεις αρκετό καιρό μπροστά σου να αγχωθείς...:P....θυμάμαι και εγώ όταν είχα αρχίσει τα καλοκαιρινά φροντ γύρω στον αυγουστο κάθε φορα που πήγαινα φροντ ήμουν αγχωμένος αλλά μετά κάθησα και σκέφτηκα "χαλάρωσε γιατί έχεις ακόμη 9 μήνες μέχρι τότε"
Επίσης μην αγχώνεσαι για την ύλη.....διότι
-μερικοί δεν έχουν αρχίσει ακόμα τα μαθήμτα με καμία απολύτως προετοιμασία......και μιλάω για έξυπνα παιδιά......(και δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται με 2 μήνες το πολύ μαθημα να έχουν φτάσει μερικοί στις παραγώγους στα μαθ κατ....!!!!!!:worry:)
-ο στόχος σου είναι να τα καταλάβεις ΠΟΛΥ καλά και να μην σκέφτεσαι οτι πρεπει να είσαι πιο μπροστά απ όλα τα παιδιά στην ύλη...άλλωστε όλοι οι καθηγητές έχουν μια εμπειρία παραπάνω απο εσένα, εμένα και καθε αλλο και ξέρουν τί ακριβώς κάνουν....εγώ πέρυσι είχα ξεκινήσει τα μαθηματα τον αυγουστο και την ύλη στα μαθ κατ την βγάλαμε λίγο πριν τις 25 Μαρτίου.....αλλά την είχαμε μάθει, είχαμε καταλάβει τις έννοιες και δεν χρειάστηκε παραπάνω απο ένας μήνας για επαναλήψεις αλλά αν ηθελε ο καθηγητής να βγάλουμε την ύλη νωρίς θα την είχαμε βγάλει πριν τα Χριστούγεννα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
οι καθηγητες ξερουν τι τους γινεται!!
εμεις τελειωνουμε αυριο τους μιγαδικους και μετα μια εβδομαδα μονο ασκησεις (κανουμε παραλληλα και ενα 2ωρο την εβδομαδα συναρτησεις, αλλα δεν εχουμε κανει νομιζω κατι παραπανω απο πεδια ορισμου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
κρουση + ταλαντωση... μου αρεσε μπορω να πω:$ θελει αρκετη 'φυσικη σκεψη' παντως...
IIIIIIIIIIIIIIIII ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ???? :crazy::sick:
Αγαπώ κρούσεις, αγαπώ ταλαντώσεις ΑΛΛΑ χωριστά. Μαζί δεν παλεύονται. Καμια ταχύτητα μπορώ να βρω το πολύ. Μετά το χάος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
IIIIIIIIIIIIIIIII ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ???? :crazy::sick:
Αγαπώ κρούσεις, αγαπώ ταλαντώσεις ΑΛΛΑ χωριστά. Μαζί δεν παλεύονται. Καμια ταχύτητα μπορώ να βρω το πολύ. Μετά το χάος! :P


Διάβαζε το μάθημα 'οχι για να το παπαγαλίσεις αλλά για να το καταλάβεις και να είσαι σε θέση να το διδάξεις.
Σε αυτό βοηθάει να τα λες δυνατά στον εαυτό σου, στο κρεβάτι σου, στη μαμά σου κτλ. Μπορείς επίσης να τα γράφεις, αν και αυτό παίρνει χρόνο...
Αν πιάσεις το βασικό νόημα μετά είναι πιο εύκολο να το αποδώσεις όπως το λέει το βιβλίο. ;) Επίσης πιστέυω η τέλεια παπαγαλία έρχεται μόνο μετά από ΠΟΛΛΕΣ επαναλήψεις! :)
μα ηταν ωραιο ρεε:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
μα ηταν ωραιο ρεε:redface::whistle:
Ρε συ μια σωστή άσκηση από την αρχή ως το τέλος με κρούση δεν έχω λύσει. Ούτε μια.
Και για αύριο που έχω κάμποσες ξεκίνησα από κάτι παλιές που μου έβαλε επανάληψη να λύσω καμία σωστά να πάρω αυτοπεποίθηση! Αλλιώς δεν! :( Και είναι λέει και σοσ θέμα η ταλάντωση με κρούση... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ρε συ μια σωστή άσκηση από την αρχή ως το τέλος με κρούση δεν έχω λύσει. Ούτε μια.
Και για αύριο που έχω κάμποσες ξεκίνησα από κάτι παλιές που μου έβαλε επανάληψη να λύσω καμία σωστά να πάρω αυτοπεποίθηση! Αλλιώς δεν! :( Και είναι λέει και σοσ θέμα η ταλάντωση με κρούση... :/:
η αληθεια ειναι πως σημερα το καναμε οποτε δεν εχω δοκιμασει ακομα να λυσω για αυριο(παλια θεματα ομογενων εχουμε), αλλα μες την ταξη τα καταλαβαινα. νομιζω πως και φετος το 4ο θεμα, κρουση-ταλαντωση ηταν, αν θυμαμαι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
μαγκες το αοδε μην το αφηνεται και μην το βαζετε πανω απο τα αλλα μαθηματα..εγω το ειχα γραμενο και εγραψα 16.5 δεν ηξερα τπτ μονο τα σοσ ειχα διαβασει.. ενταξει βεβαια οταν εγραφα πανελληνιες επεσε τρελη αντιγραφη αλλα οκ.. γενικα θελει δουλεια το μαθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως σημερα το καναμε οποτε δεν εχω δοκιμασει ακομα να λυσω για αυριο(παλια θεματα ομογενων εχουμε), αλλα μες την ταξη τα καταλαβαινα. νομιζω πως και φετος το 4ο θεμα, κρουση-ταλαντωση ηταν, αν θυμαμαι καλά
Αλήθεια? Δηλαδή μάλλον δεν θα μπει σε εμας ε? ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :clapup::clapup::clapup:
Όταν μου τα έλεγε και εγω τα κατάλαβα και μου άρεσε κιόλας που και καλά συνδιάζω δυο φαινόμενα. Χάρηκα κιόλας γιατί μου έβαλε τις μισές ασκήσεις από ότι συνήθως. Που να ξερα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top