[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Aμε!Αν και θα ειναι πανω στις ασκησεις του σχολικου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Εμένα με προβληματίζει η Λογοτεχνία. :/: Τα ερμηνευτικά στα πεζά είναι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εμένα με προβληματίζει η Λογοτεχνία. :/: Τα ερμηνευτικά στα πεζά είναι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ!
το καλο ειναι οτι δν θελουν αποστηθιση βγαινουν απο το κειμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εμένα με προβληματίζει η Λογοτεχνία. :/: Τα ερμηνευτικά στα πεζά είναι ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ!
Αααχ ..πόσο σε καταλαβαίνω ..γι αυτό ξεκίνησα από τα πεζά..:P
υπουλο μαθημα παντως τα κειμενα
Ισχύει ...παρόλο που μου αρέσει πάρα πολύ το φοβάμαι περισσότερο από την έκθεση ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αααχ ..πόσο σε καταλαβαίνω ..γι αυτό ξεκίνησα από τα πεζά..:P
Με Βιζυηνό να υποθέσω; :)

υπουλο μαθημα παντως τα κειμενα
Είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Φέτος εμένα μου άρεσε ο Βιζυηνός περισσότερο απο τον Παπαδιαμάντη.. Που να διαβάσετε και τον Παπαδιαμάντη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

Μου αρέσει πολύ ο Βιζυηνός γιατί κάθε άλλο παρά μονοδιάστατος και βαρετός είναι (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε:whistle:)!

Το κακό είναι ότι έχω ψιλοπελαγώσει με τα σχόλια. Και στον Κρητικό επί παραδείγματι είναι πολλά, αλλά έχουν αφενός λόγο ύπαρξης, αφετέρου ρόλο κομβικό ως προς την κατανόηση.:D Στο Βιζυηνό πάλι κάποιες επισημάνσεις είναι τόσο έκδηλες και προφανείς. -.-' Βαριέμαι να τις μελετάω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Προς το παρον εχω βγαλει το πρωτο μαθημα των μιγαδικων το πρωτο μαθημα απο τα μαθηματικα γενικης και το πεμτο κεφαλαιο απο την φυσικη κατευθυνσης(χωρις το doppler).Αυριο θελω να κανω ταλαντωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
πολυ νεκρα εχει πεσει πειτε τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
διαβαζουν τα παιδακια απο οτι φαινεται!:whistle::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ας χαλαρωσουμε καλυτερα αυτο το διαστημα απο σεπτεμβριο και μετα αρχιζει το λουκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Προς το παρον εχω βγαλει το πρωτο μαθημα των μιγαδικων το πρωτο μαθημα απο τα μαθηματικα γενικης και το πεμτο κεφαλαιο απο την φυσικη κατευθυνσης(χωρις το doppler).Αυριο θελω να κανω ταλαντωσεις.

Από την στιγμή που δεν έχεις ξεκινήσει ακόμα φροντιστήριο δεν χρειάζεται να κάθεσαι και να διαβάζεις τα καινούργια αφού θα τα κανείς ξανά καλύτερα να κανείς μια επανάληψη στα περσινά αλλά προπάντων να ξεκουραστείς είναι απαραίτητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και τα παιδιά που σε συμβουλεύουν έχουν δώσει και έχουν κάνει καλοκαιρινά! Εγω είχα μια καθηγήτρια που έβαζε ασκήσεις πολλές, ανούσιες κατ'εμέ και λίγο αργά κατάλαβα πως δεν μου προσέφερε πολλά! Απο Φεβρουάριο καθόμουν με τον πατέρα μου και κατεβάζαμε οτι θέμα υπήρχε, με εξέταζε εκείνος με ένα σύστημα που είχαμε καθιερώσει και πήγα και έγραψα 100 με καθαρά προσωπική προσπάθεια! Ο καθηγητής δεν θα κάνει μαγικά! Ο μαθητής είναι αυτός που θα πρέπει να προσπαθήσει σε ένα μάθημα όπως τα λατινικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά πέρα από την πλάκα έχω αρχίσει και τα παίζω..:/: Θέλω ξεκούραση τώραααααααααααα :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιά πέρα από την πλάκα έχω αρχίσει και τα παίζω..:/: Θέλω ξεκούραση τώραααααααααααα

:alljumpy:
δεν εχεις δει τιποτα.οχι μολις μπηκε ο μαρτιος συνειδητοποιησα οτι ημουν πτωμα:D:clapup::):clapup::D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χααλλλλαρωωστεεε!!;) :D
εγω καθε φορα που τσαντιζομαι με μια ασκηση σηκωνομαι και τρωω κατι!(βοηθαει) με βλεπω μεχρι του χρονου τετοια εποχη να εχω παρει καμια 20αρια+ κιλα!:redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top