[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχα κουραστικά ειναι και τα παραδειγματα του Σωκρατη,με δυσκολευουν παρα πολυ! οσο για το πλατωνα πιστευω οτι ο μονος λογος που μας εβαλαν κατι τετοιο στην εισαγωγη ειναι για να μας ταλαιπωρησουν λιγο παραπανω! κουραγιο θεωρητικοπαιδα μου μονο ο Πρωταγορας εχει τοσο παλουκι εισαγωγη!
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΡΧΑΙΩΝ= ΑΙΣΧΟΣ....:(:(:(:( Κουράγιο παιδάκια και καλά ξεμπερδέματα και εσείς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ακομη δεν την εχετε τελειωσει τν εισαγωγη(ε στη αρχη φανηκε πλ δυσκολη ενταξει ολα θεμα επαναληψης ειναι) στο φροντ ?? εμεις την γραψαμε και ειμαστε στην 2η ενοτητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εμείς επιτέλους σήμερα τελειώσαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!! Άντε να χαλαρώσω λιγάκι....Το έχω μεγάλη αναγκη! Καλή συνέχεια στα παιδιά που συνεχίζουν! Υπομονή.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Για να είμαστε ειλικρινείς, είναι μεν ενδιαφέρουσα αλλά κουραστική στην αποστήθιση... :P:P

Ρε παιδιά εμένα μου φάνηκε πολλή ωραία η εισαγωγή :D..το μοναδικό σημείο που δυσκολεύτηκα ήταν εκεί για το μύθο του Προμηθέα :redface:..αλλά οκ τώρα όλα εντάξει ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
αυτο ισχυε μεχρι το 2011 ,φετος πολλοι διαβασμενοι δεν γραψανε καλα ,επειδη αλλαξαν το καθιερωμενο προτυπο ασκησεων και βαλανε καποια πραγματα που κανεις δεν περιμενε ,γενικα ,αν θελουν μπορουν να το δυσκολεψουν πολυ

Και αυτο αλλα κυριως επειδη πολλοι παραμελουν τη χημεια θεωρωντας την ευκολο 20ρακι, ενω δε θα επρεπε να υποτιμαμε κανενα μαθημα οσο ευκολο και αν φαινεται :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εμείς τελειώσαμε :D Τον Αύγουστο πάλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Και εμείς τελειώσαμε :D Τον Αύγουστο πάλι :)
Τοσο νωρις ?? ποτε αρχισατε? ...εμεις εχουμε αλλες 2 εβδομαδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.

Ρε παιδιά εμένα μου φάνηκε πολλή ωραία η εισαγωγή :D..το μοναδικό σημείο που δυσκολεύτηκα ήταν εκεί για το μύθο του Προμηθέα :redface:..αλλά οκ τώρα όλα εντάξει ...:)
το ειχα πει οτι θα σας δυσκολεψει ο μηθος του προμηθεα!οσο για τον πλατωνα την ζωη του και τα ταξιδια του αυτα ηταν τα αγαπημενα μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
τελος επιτελους ξανα 20 αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Και αυτο αλλα κυριως επειδη πολλοι παραμελουν τη χημεια θεωρωντας την ευκολο 20ρακι, ενω δε θα επρεπε να υποτιμαμε κανενα μαθημα οσο ευκολο και αν φαινεται :/:
Για εμενα ποτε δεν μου φανηκε ολη τη χρονια η χημεια τοσο ευκολη.Ειδικα το 1ο κεφαλαιο μου την εσπαγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
1o κεφάλαιο το πιο ενδιαφέρον για μένα.

Βασικά το αγαπημένο ήταν η οργανική στην οποία και την πάτησα τελικά παίρνοντας 1/5 στις πανελλήνιες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Για τους θεωρητικούς που αγχώνονται με την αποστήθιση στα αρχαία και στην ιστορία ένα σας λέω, όταν θα πάτε να δώσετε πανελλήνιες θα τα θυμάστε όλα απ έξω και ανακατωτά ΘΑ ΦΥΣΆΤΕ , στην ιστορία το χέρι θα πάει στον αυτόματο πιλότο και θα είναι σαν να ζωγραφίζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
κειμενα διαβαζετε απο τωρα??:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Σχετικά με το γνωστό, τα ερμηνευτικά σχόλια -δεν αναφέρομαι σε εκείνα του σχολικού βιβλίου- τα αποστηθίζατε; Το ερώτημα ισχύει και για τη Λογοτεχνία.
Προσωπικά αδυνατώ να το κάνω και δε βρίσκω και καμία χρησιμότητα από τη στιγμή που ο καθένας διαθέτει τις δικές του πηγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Σχετικά με το γνωστό, τα ερμηνευτικά σχόλια -δεν αναφέρομαι σε εκείνα του σχολικού βιβλίου- τα αποστηθίζατε; Το ερώτημα ισχύει και για τη Λογοτεχνία.
Προσωπικά αδυνατώ να το κάνω και δε βρίσκω και καμία χρησιμότητα από τη στιγμή που ο καθένας διαθέτει τις δικές του πηγές.
Εγώ έγραφα τα πιο σημαντικά σε ένα τετράδιο και έτσι μου έμεναν....Δεν μπόρεσα ποτέ να τα μάθω παπαγαλία. Ειδικά λογοτεχνία ούτε με σφαίρες....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Για τους θεωρητικούς που αγχώνονται με την αποστήθιση στα αρχαία και στην ιστορία ένα σας λέω, όταν θα πάτε να δώσετε πανελλήνιες θα τα θυμάστε όλα απ έξω και ανακατωτά ΘΑ ΦΥΣΆΤΕ , στην ιστορία το χέρι θα πάει στον αυτόματο πιλότο και θα είναι σαν να ζωγραφίζετε
Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες ...
κειμενα διαβαζετε απο τωρα??:P:D
Φυσικά ..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Για τους θεωρητικούς που αγχώνονται με την αποστήθιση στα αρχαία και στην ιστορία ένα σας λέω, όταν θα πάτε να δώσετε πανελλήνιες θα τα θυμάστε όλα απ έξω και ανακατωτά ΘΑ ΦΥΣΆΤΕ , στην ιστορία το χέρι θα πάει στον αυτόματο πιλότο και θα είναι σαν να ζωγραφίζετε
οντως ειδικα στην ιστορια εγραφα ασταματητα χωρις να σκεφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγώ έγραφα τα πιο σημαντικά σε ένα τετράδιο και έτσι μου έμεναν....Δεν μπόρεσα ποτέ να τα μάθω παπαγαλία. Ειδικά λογοτεχνία ούτε με σφαίρες....:(:(

κι εγώ στις τελευταίες επαναλήψεις αυτό έκανα στην λογοτεχνία.. αλλα δεν πρόλαβα να το κοιτάξω αυτο το τετραδιάκι.. Μονο για τον Καβάφη δεν το είχα κάνει.. Ήταν οιωνός..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tι θα γινει ρε παιδια μονο για την Θεωρητικη θα λεμε???:P:P:P:P:P:P:P

Μπρος για διαβασμα που καιγεσται στο ischool και σχολιαζετε:P:P:P:P:P

Που ειναι ενας θετικος?Οεο?

Αυριο διαγωνισμα μιγαδικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Tι θα γινει ρε παιδια μονο για την Θεωρητικη θα λεμε???:P:P:P:P:P:P:P

Μπρος για διαβασμα που καιγεσται στο ischool και σχολιαζετε:P:P:P:P:P

Που ειναι ενας θετικος?Οεο?

Αυριο διαγωνισμα μιγαδικους
Εδ'ω θετική! :clapup:
Καλή επιτυχία για αύριο! :D Αν δεν βαριέσαι μετά πες μας τα θέματα να έχουμε μια ιδέα ( όχι οτι 8α μπορέσω να τα λύσω αλλά λέμε τώρα:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top