[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ να σας πω την αλήθεια έχω κουραστεί με τα θερινά....
Είναι κ αυτή η αφόόορητη ζέστη που δεν βοηθάει και γενικά δεν παλεύεται η κατάσταση...
Ευτυχώς την Παρασκευή τελειώνω με τα μαθήματα και θα έχω χρόνο για διακοπές και ξεκούραση!
Λέω να κάτσω μερικές μέρες να ηρεμήσω και μετά να ξεκινήσω το φουλ διάβασμα γιατί έχω και κτ κενά που πρέπει να καλύψω.
Εσείς πως είστε; Πως τα πάτε με το διάβασμα; Τελειώσατε τα μαθήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εμεις τελειωνουμε τελη ιουλιου και θα εχουμε ουτε 1 μηνα για ξεκουραση.και θα κατσω να διαβασω τελη αυγουστου καποια πραγματα οπως τα ορια που δεν εχω καταλαβει και να κανω επαναληψη ολη την υλη γιατι θα γραψουμε και διαγωνισματα αρχες σεπτεμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Eμείς ξεκινήσαμε 2 Ιουλίου και τελειώνουμε 9 Αυγούστου.. :P
Μετά διακοπές..διάβασμα! Και τέλη Αυγούστου επαναληπτικά διαγωνίσματα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Eμείς ξεκινήσαμε 2 Ιουλίου και τελειώνουμε 9 Αυγούστου.. :P
Μετά διακοπές..διάβασμα! Και τέλη Αυγούστου επαναληπτικά διαγωνίσματα :S

διακοπες=σχολικο διαβασμα? :whatever:

Seriously now,get a life,summer waiting for you
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Eμείς ξεκινήσαμε 2 Ιουλίου και τελειώνουμε 9 Αυγούστου.. :P
Μετά διακοπές..διάβασμα! Και τέλη Αυγούστου επαναληπτικά διαγωνίσματα :S

9 Αυγούστουυυυυ; Ρε συ ΚΟΛΑΣΗ!
Δε θα την πάλευα με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
9 Αυγούστουυυυυ; Ρε συ ΚΟΛΑΣΗ!
Δε θα την πάλευα με τίποτα!

Ειχα μια συμμαθητρια,που ειχε ξεσκιστει στα καλοκαιρινα,τα εφτυσε τον Δεκεμβριο,και πατωσε :)

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδιά κουλάρετε :P
Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο τα παρουσιάζουν! Όλα είναι μια χαρά και προχωράν άνετα! Είναι τραγικά όσα λέτε!
Διακοπές και μετά διάβασμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ειχα μια συμμαθητρια,που ειχε ξεσκιστει στα καλοκαιρινα,τα εφτυσε τον Δεκεμβριο,και πατωσε :)

:loltooth:

Ε, καλά το πιο λογικό! Βέβαια ας μην αποθαρρύνουμε το παιδί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ να σας πω την αλήθεια έχω κουραστεί με τα θερινά....
Είναι κ αυτή η αφόόορητη ζέστη που δεν βοηθάει και γενικά δεν παλεύεται η κατάσταση...
Ευτυχώς την Παρασκευή τελειώνω με τα μαθήματα και θα έχω χρόνο για διακοπές και ξεκούραση!
Λέω να κάτσω μερικές μέρες να ηρεμήσω και μετά να ξεκινήσω το φουλ διάβασμα γιατί έχω και κτ κενά που πρέπει να καλύψω.
Εσείς πως είστε; Πως τα πάτε με το διάβασμα; Τελειώσατε τα μαθήματα;

Τελιώσαμε την Δευτέρα, έγραψα και ένα διαγώνισμα στη Φυσική και τέλος. Πήγα έκανα και το πρώτο μου μπάνιο για φέτος στην παραλία και τώρα χαλάρα. Τον Ιούλιο δεν θα ασχοληθώ με τίποτα και μετα τον 15αύγουστο ελάχιστα το πολύ 1-2 ωρίτσες την ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδιά κουλάρετε :P
Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα όσο τα παρουσιάζουν! Όλα είναι μια χαρά και προχωράν άνετα! Είναι τραγικά όσα λέτε!
Διακοπές και μετά διάβασμα ;)

Και ομως,τοσο τραγικα ειναι,και το γνωριζεις απο πρωτο χερι.
Απλως,συνεχιζεις να το βλεπεις θετικα για να προσαρμοστεις στην ιδεα των καλοκαιρινων.

Εμεις κουλ ειμαστε,δεν διαβαζουμε :P

Ε, καλά το πιο λογικό! Βέβαια ας μην αποθαρρύνουμε το παιδί!

Vote for...giving up until january :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ίσως .. :look:
Αλλά και τις βόλτες μου της κάνω..και στο pc κάθομαι..και διαβάζω αυτά που πρέπει :)
Νιώθω ευχάριστα με το φροντ.
Με το σχολείο απο Σεπτέμβρη θα χαλαστώ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Eμεις τελειωνουμε τελη Ιουλιου.
Αλλα μαθημα το σταματαω 26/7 αλλο 30/7 αλλο 27/7 και παει λεγοντας..
Οσον αφορα τα διαγωνισματα θα γραψω μαλλον αυτην την εβδοαμδα ενα στους μιγαδικους και τελη ιουλιου σε ολο το πρωτο κεφαλαιο βιολογια κατ.

*Κατι ασχετο ρε παιδια.
Εγω μαθηματικα εχω βγαλει την αναλυση μεχρι και αντιστροφη συναρτηση και μολις τωρα τελειωσαμε τους μηγαδικους..
Θελω να μου πειτε κατι...Μονο εγω δυσκολευομαι τοσο μιγαδικους?Δεν λεω βγαζω ασκησεις αλλα ειναι καποια που δεν βγαινουν με τιπτα ρε παδι μου.Αφηστε τα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Eμεις τελειωνουμε τελη Ιουλιου.
Αλλα μαθημα το σταματαω 26/7 αλλο 30/7 αλλο 27/7 και παει λεγοντας..
Οσον αφορα τα διαγωνισματα θα γραψω μαλλον αυτην την εβδοαμδα ενα στους μιγαδικους και τελη ιουλιου σε ολο το πρωτο κεφαλαιο βιολογια κατ.

*Κατι ασχετο ρε παιδια.
Εγω μαθηματικα εχω βγαλει την αναλυση μεχρι και αντιστροφη συναρτηση και μολις τωρα τελειωσαμε τους μηγαδικους..
Θελω να μου πειτε κατι...Μονο εγω δυσκολευομαι τοσο μιγαδικους?Δεν λεω βγαζω ασκησεις αλλα ειναι καποια που δεν βγαινουν με τιπτα ρε παδι μου.Αφηστε τα...:worry:

Και εγώ δυσκολεύομαι στους μιγαδικούς. Εδώ την τελευταία φορά που τις πήγα τις ασκήσεις με μια γρήγορη ματιά μου είπε ότι το 50% είναι λυμένες λάθος και μου είπε να τις ξανακάνω και να τις πάω την επόμενη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μονο εγω εχω αρχισει να πορωνομαι με την βιολογια κατ.?:whistle: (βεβαια δεν εχω αρχισει ακομα τις παπαγαλιες. ελπιζω να μην αλλαξω γνωμη:worry:)
Μεχρι που σκεφτομαι σοβαρα να την ακολουθησω σαν κλαδο! Δεν ειμαι πολυ τρελη ετσι?:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
τελειώνουμε 25/7 και μετά καθε μέρα (+σαββατο και κυριακή) 3ωρα διαγωνίσματα.
νομιζω οτι δεν αντέχω άλλο απο τώρα :(
και τον αύγουστο αν και ξέρω πως δεν πρέπει να διαβάσω πρέπει να κάνω επαναλλήψεις δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα κάνω απο σεπτέμβριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εμεις τελειώνουμε (αν είναι δυνατόν) 10 Αυγούστου και ξαναρχίζουμε 3 Σεπτεμβρίου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
τελειώνουμε 25/7 και μετά καθε μέρα (+σαββατο και κυριακή) 3ωρα διαγωνίσματα.
νομιζω οτι δεν αντέχω άλλο απο τώρα :(
και τον αύγουστο αν και ξέρω πως δεν πρέπει να διαβάσω πρέπει να κάνω επαναλλήψεις δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα κάνω απο σεπτέμβριο :)
συγνωμη που θα σου το πω αλλα αν συνεχθσεις ετσι καποια στιγμη θα τα φτησεις.εγω ημαουν πολυ επιμελης διαβαζα καθημερινα και εγραφα μεχρι τα μεσα μαρτιου καθε κυριακη 3ωρο διαγωνισματα συν κατι τεστακια μεσα στην εβδομαδα παρ ολο που ειχαμε καθε μερα μαθημα.δεν καταλαβαινα οτι κουραζομαι.ερχονται λοιπον τα μεσα μαρτιου,βγαινει η υλη και αρχιζουν οι επαναληψεις...ε αυτο ηταν.ημουν πτωμα.το πασχα καθημερινο εξαωρο-7 ωρο μαθημα.εγραψα 18.5 θα μπορουσα και παραπανω αμα δεν παθαινα μπλακ-αουτ στη βιολογια.μπορουσα ομως και χειροτερα ετσι οπως πηγε η κατασταση.εκθεση ειχα να πατησω ενα μηνα και ειχα να γραψω εκθεση απο τελη φεβρουαριου αλλ εγραψα 17.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Eμεις τελειωνουμε τελη Ιουλιου.
Αλλα μαθημα το σταματαω 26/7 αλλο 30/7 αλλο 27/7 και παει λεγοντας..
Οσον αφορα τα διαγωνισματα θα γραψω μαλλον αυτην την εβδοαμδα ενα στους μιγαδικους και τελη ιουλιου σε ολο το πρωτο κεφαλαιο βιολογια κατ.

*Κατι ασχετο ρε παιδια.
Εγω μαθηματικα εχω βγαλει την αναλυση μεχρι και αντιστροφη συναρτηση και μολις τωρα τελειωσαμε τους μηγαδικους..
Θελω να μου πειτε κατι...Μονο εγω δυσκολευομαι τοσο μιγαδικους?Δεν λεω βγαζω ασκησεις αλλα ειναι καποια που δεν βγαινουν με τιπτα ρε παδι μου.Αφηστε τα...:worry:
και να σκεφτεις οι μιγαδικοι ειναι απο τα ευκολα κομματια.εγω δυσκολευομαι πααααααααρα πολυ στα ορια:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εγω τους μιγαδικους και γενικα ολα, νομιζω πως τα καταλαβαινω. το προβλημα ειναι οταν παω να λυσω ασκησεις μονη μου....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σιγουρα θα αντιμετωπισεις προβλημα...Τι περιμενες? Με το που βλεπεις την ασκηση να τη λυνεις?:P Μαθηματικα ειναι...Θα δεις οτι οσο προχωραει η υλη μπορει να τρως σκαλωμα σε μια ασκηση κ μιση ωρα....Ακομα,να πω οτι οι μιγαδικοι μπορει απο πολλους να θεωρουνται ευκολο καφαλαιο αλλα εχει μερικες ασκησεις αρκετα παλουκια...Απλα στις πανελλαδικες μεχρι τωρα εξεταζουν καποια βασικα κομματια τους...Εμενα παντως οι μιγαδικοι δεν ηταν το αγαπημενο μου κεφαλαιο!Τους απεχθανομουν....sooo boring!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top