[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Καλά μωρε πας καλά. Κάνεις ένα δροσερό ντους μη σου πω και κρύο και πας ξανα για ύπνο τι μου έπιασες το διάβασμα απο τις 7:30 ώρα.

Σήμερα τελευταίο μάθημα στα Θερινά τώρα απο τις 20 Αυγούστου ξανά. Έκανα και την εγγραφή. Θα μας βγεί 3550 για 16 ώρες την εβδομάδα, που πιστεύω είναι μια πολύ καλή τιμή.
355 εννοεις?? ή 3550 τον χρονο? μπερδευτηκα:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
355 εννοεις?? ή 3550 τον χρονο? μπερδευτηκα:$

Για όλο τον χρόνο ρε σύ. Είπαμε δεν είμαστε Ονάσιδες. Τις δόσεις δεν τις κανονίσαμε ακόμη αλλά είτε 9 είτε 10 θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Για όλο τον χρόνο ρε σύ. Είπαμε δεν είμαστε Ονάσιδες. Τις δόσεις δεν τις κανονίσαμε ακόμη αλλά είτε 9 είτε 10 θα είναι.
νομιζα οτι μιλαγες για μηνα και μπερδευτηκες:whistle:
μια χαρα ειναι καλεε!:) ποσα παιδια θα ειστε?(ή δεν παιζει ρολο?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
νομιζα οτι μιλαγες για μηνα και μπερδευτηκες:whistle:
μια χαρα ειναι καλεε!:) ποσα παιδια θα ειστε?(ή δεν παιζει ρολο?)

Δεν παίζει ρόλο μπορεί να είσε απο 5μελές μέχρι και 10μελές αλλά εγώ δεν έχω πρόβλημα με τον αριθμό αρκεί να γίνεται καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά πείτε τα tips σας για μεθοδικό διάβασμα και την οργάνωση σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε το πρωτο τεστ στην ιστορια (κρητικο ζητημα...πλ ευκολο το τεστ) και τη τεταρτη γραφουμε γνωστο σε ολη τν εισαγωγη:(,σιγουρα ειναι πιο δυσκολο απο την ιστορια, αντε να δουμε..... εσεις ξεκινησατε τα τεστς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
γεια σας! είμαι καινούργια εδώ μιας και είναι το πρώτο μήνυμα που γράφω.θα πάω και εγώ τρίτη λυκείου και έχω να ρωτήσω είναι λίγο 3 ώρες αρχαία?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
γεια σας! είμαι καινούργια εδώ μιας και είναι το πρώτο μήνυμα που γράφω.θα πάω και εγώ τρίτη λυκείου και έχω να ρωτήσω είναι λίγο 3 ώρες αρχαία?:confused:
γνωστο και αγνωστο μαζι 3 ωρες:)?ειναι λιγες..... για αγνωστο μονο οι 3ωρες ειναι οκ τοσες κανουν οι πρισσοτεροι οπως και γω ενω γνωστο 2ωρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Δεν παίζει ρόλο μπορεί να είσε απο 5μελές μέχρι και 10μελές αλλά εγώ δεν έχω πρόβλημα με τον αριθμό αρκεί να γίνεται καλή δουλειά.
αλλαζει η τιμη εννοω...(συνηθως) εννοειται να γινεται δουλεια εχει σημασια! :)
Παιδιά πείτε τα tips σας για μεθοδικό διάβασμα και την οργάνωση σας.:)
τα tips τα βρισκεις εσυ βασικα...απλα τωρα που ειναι καλοκαιρι προσπαθησε να βρεις το προγραμμα που βολευει εσενα. προσπαθησε εσυ να βρεις το πιο αποδοτικο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
γνωστο και αγνωστο μαζι 3 ωρες:)?ειναι λιγες..... για αγνωστο μονο οι 3ωρες ειναι οκ τοσες κανουν οι πρισσοτεροι οπως και γω ενω γνωστο 2ωρες :)

και γνωστό και άγνωστο μαζί(2 ώρες γνωστό και μία άγνωστο) και λατινικά 1,5:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
και γνωστό και άγνωστο μαζί(2 ώρες γνωστό και μία άγνωστο) και λατινικά 1,5:(
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγες (και για τ αρχαια και για τα λατινικα )οι ωρες σε φροντ πας η κανεις ιδαιτερα μαθηματα στο σπιτι? :(:)καλυτερα να εκανες 2 αγνωστο γτ το γνωστο ενταξει μπορεις να το διαβασεις και μονη σ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε το πρωτο τεστ στην ιστορια (κρητικο ζητημα...πλ ευκολο το τεστ) και τη τεταρτη γραφουμε γνωστο σε ολη τν εισαγωγη:(,σιγουρα ειναι πιο δυσκολο απο την ιστορια, αντε να δουμε..... εσεις ξεκινησατε τα τεστς ?
Εγώ αύριο γράφω το πρώτο διαγώνισμα Φυσικής Κατ.
αλλαζει η τιμη εννοω...(συνηθως) εννοειται να γινεται δουλεια εχει σημασια! :)
Όχι δεν αλλάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.
γεια σας! είμαι καινούργια εδώ μιας και είναι το πρώτο μήνυμα που γράφω.θα πάω και εγώ τρίτη λυκείου και έχω να ρωτήσω είναι λίγο 3 ώρες αρχαία?:confused:
Εσύ με αυτές τις ώρες είσαι ικανοποιημένη;Γίνεται η δουλειά που πρέπει;Αυτό παίζει καθοριστικό ρόλο.Το τι κάνουν οι περισσότεροι είναι ήσσονος σημασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salalala

Νεοφερμένος

Η παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε το πρωτο τεστ στην ιστορια (κρητικο ζητημα...πλ ευκολο το τεστ) και τη τεταρτη γραφουμε γνωστο σε ολη τν εισαγωγη:(,σιγουρα ειναι πιο δυσκολο απο την ιστορια, αντε να δουμε..... εσεις ξεκινησατε τα τεστς ?

γιατί ξεκινάτε απο το κρητικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
2 ώρες το καθένα! Γνωστό 2 & άγνωστο 2 :) Πάω φροντ.
Πέρσι που έκανα ιδιαίτερα έκανα 1.5 ώρα άγνωστο μόνο!
Αναλόγως πως δουλεύετε.. :)

Εμείς γράφουμε λύω-λύομαι & παθητικό την Τετάρτη! :P
Εισαγωγή γνωστή την άλλη Πέμπτη θα γράψουμε.. :(
Και σμρ παπαγάλισα το πρώτο μάθημα στην ιστορία :yahoo: Νόμιζα πως θα δυσκολευτώ..αλλά όλα καλά :) Την Δευτέρα θα γράψουμε το επόμενο μάθημα τεστάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
γιατί ξεκινάτε απο το κρητικο?
αυτη την απορια εχω κι εγω....γιατι δεν ξεκινατε με τη σειρα...διαβασα και αλλα μηνυματα που στη λογοτεχνια ξεκινανε με το αμαρτημα,τον ιωαννου.γιατι καποια φροντιστηρια επιμενουν να διδασκουν ανακατεμενη την υλη?δεν ειναι τυχαιο οτι το παιδαγωγικο ινστιτουτο προτεινει συγκεκριμενη σειρα διδασκαλιας της υλης:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salalala

Νεοφερμένος

Η παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αυτη την απορια εχω κι εγω....γιατι δεν ξεκινατε με τη σειρα...διαβασα και αλλα μηνυματα που στη λογοτεχνια ξεκινανε με το αμαρτημα,τον ιωαννου.γιατι καποια φροντιστηρια επιμενουν να διδασκουν ανακατεμενη την υλη?δεν ειναι τυχαιο οτι το παιδαγωγικο ινστιτουτο προτεινει συγκεκριμενη σειρα διδασκαλιας της υλης:clapup:

εγώ θυμάμαι πάντως πέρσυ λογοτεχνία στα θερινα είχαμε βγάλει όλη την ποίηση εκτος απο παυλόπουλο και τον κρητικό!

2 ώρες το καθένα! Γνωστό 2 & άγνωστο 2 :) Πάω φροντ.
Πέρσι που έκανα ιδιαίτερα έκανα 1.5 ώρα άγνωστο μόνο!
Αναλόγως πως δουλεύετε.. :)

Εμείς γράφουμε λύω-λύομαι & παθητικό την Τετάρτη! :P
Εισαγωγή γνωστή την άλλη Πέμπτη θα γράψουμε.. :(
Και σμρ παπαγάλισα το πρώτο μάθημα στην ιστορία :yahoo: Νόμιζα πως θα δυσκολευτώ..αλλά όλα καλά :) Την Δευτέρα θα γράψουμε το επόμενο μάθημα τεστάκι!

θα την διαβάσεις τόσες φορές την ιστορία που θες δεν θες θα την παπαγαλίσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγες (και για τ αρχαια και για τα λατινικα )οι ωρες σε φροντ πας η κανεις ιδαιτερα μαθηματα στο σπιτι? :(:)καλυτερα να εκανες 2 αγνωστο γτ το γνωστο ενταξει μπορεις να το διαβασεις και μονη σ :)

σε φροντιστήριο πάω αλλά είμαστε μόνο 2 άτομα βλέπω να το αλλάζω γιατί και εμένα μου φαίνονται λίγες

Εσύ με αυτές τις ώρες είσαι ικανοποιημένη;Γίνεται η δουλειά που πρέπει;Αυτό παίζει καθοριστικό ρόλο.Το τι κάνουν οι περισσότεροι είναι ήσσονος σημασίας.

όχι απόλυτα μου φαίνονται λίγες και όπως προανέφερα μάλλον θα αλλάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Xαχα..εεε ;) Παπαγαλίαα! Μ'αρέσει η ιστορία! Πρώτη φορά κατάφερα να μάθω πέρσι στη Β' λυκείου! Τόσα χρόνια πάτωνα ιστορία και πέρσι 19 και 20 :P Ελπίζω και φέτος! Κάναμε και 2 πηγές πανελληνίων σμρ..2011 και 2002 :) Βέβαια μου φάνηκε λίγο διαφορετικός ο τρόπος δουλειάς τους!
Νερόοο? Δεν λες τπτ..με αυτήν την ζέστη :P
Αν είστε 2 άτομα ίσως είναι καλά! Αλλά δεν το πως θα πάει και μετά.. ;)
Λογοτεχνία ξεκινήσαμε τον Κρητικό εμείς..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω ποσα ατομα ειστε στην ταξη στο φροντ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top