[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σίγουρα ξέρεις που βρίσκεται τουλάχιστον η φθιώτιδα:hmm::P
Γιώργο με λένε..
νταξ νταξ:whistle:
Δημητρα χαρηκα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Εγώ τελειώνω 27 Ιουλίου :(
Ρε τελικά δεν μ'αρέσει η γ λυκείου :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγώ τελειώνω 27 Ιουλίου :(
Ρε τελικά δεν μ'αρέσει η γ λυκείου :'( :'(

αν σου αρεσει ,τοτε υπαρχει προβλημα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Με τον Πρωταγόρα δεν νομίζω να τα πάμε και πολύ καλά ..
Ήδη από την εισαγωγή δεν μου κεντρίζει και πολύ το ενδιαφέρον...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Με τον Πρωταγόρα δεν νομίζω να τα πάμε και πολύ καλά ..
Ήδη από την εισαγωγή δεν μου κεντρίζει και πολύ το ενδιαφέρον...:whistle:

Εγώ τον Πρωταγόρα δεν τον συμπάθησα ποτέ.. Τον Αριστοτέλη όμως τον λάτρεψα! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μπήκα και 'γω στο χορό! Ας χορέψουμε λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Με τον Πρωταγόρα δεν νομίζω να τα πάμε και πολύ καλά ..
Ήδη από την εισαγωγή δεν μου κεντρίζει και πολύ το ενδιαφέρον...:whistle:

Που να δεις και τα σχόλια. :sick:

Η πολιτεία είναι πολύ πιο ωραία. Και όλοι λένε ότι ο Αριστοτέλης είναι καλύτερος, περιμένω. :P

Εγώ σταμάτησα μαθήματα, 20 Αυγούστου τώρα. Μεθαύριο ξεκινάω τις επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_vi_ra

Νεοφερμένος

Η el_vi_ra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγώ δεν έχω ξεκινήσει ακόμα φροντιστήριο και για αρχή διαβάζω μόνη έχω πελαγώσει όμως όλα μου φαίνονται κινέζικα...
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πηρα και το κανονικο προγραμμα σημερα! 3-4 ωρες καθε μερα για να γουσταρουμε!:D
εγω παλι μπορω να πω πως την εχω παρει με καλο ματι την Γ' λυκειου!:whistle::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Που να δεις και τα σχόλια. :sick:

Η πολιτεία είναι πολύ πιο ωραία. Και όλοι λένε ότι ο Αριστοτέλης είναι καλύτερος, περιμένω. :P

Εγώ σταμάτησα μαθήματα, 20 Αυγούστου τώρα. Μεθαύριο ξεκινάω τις επαναλήψεις.

O Aριστοτελης δεν παλευεται....πιστεψε με :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εγώ τον Πρωταγόρα δεν τον συμπάθησα ποτέ.. Τον Αριστοτέλη όμως τον λάτρεψα! :D:D:D
Θα φτάσω Αριστοτέλη και θα σου πω! :D
Που να δεις και τα σχόλια. :sick:

Η πολιτεία είναι πολύ πιο ωραία. Και όλοι λένε ότι ο Αριστοτέλης είναι καλύτερος, περιμένω. :P

Εγώ σταμάτησα μαθήματα, 20 Αυγούστου τώρα. Μεθαύριο ξεκινάω τις επαναλήψεις.
Αααχ ναι ..μου το 'χουν πει και μένα για τα ερμηνευτικά ...έχεις δίκιο η πολιτεία είναι πιο ωραία ..! :)
Καλά κάνεις ..και γω κάνω επαναλήψεις κάθε βδομάδα ..κυρίως στα αρχαία ..

εγώ δεν έχω ξεκινήσει ακόμα φροντιστήριο και για αρχή διαβάζω μόνη έχω πελαγώσει όμως όλα μου φαίνονται κινέζικα...
:worry:
Και γω διαβάζω μόνη ..στην αρχή μου φαίνονταν όλα βουνό αλλά τώρα που έχω βάλει ένα πρόγραμμα και αφιερώνω στο κάθε μάθημα αυτό το χρόνο που πρέπει τα πράγματα άρχισαν να ξεδιαλύνονται τα πράγματα ...μην απογοητεύεσαι ..θα δεις στην πορεία όλα θα αλλάξουν ..επίσης οι συστηματικές επαναλήψεις θα σε βοηθήσουν αρκετά ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Εφυγε και το 5ωράκι φροντηστήριο σήμερα ευτυχώς αύριο δεν έχω καθόλου μάθημα και θα ξεραθώ στον ύπνο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εφυγε και το 5ωράκι φροντηστήριο σήμερα ευτυχώς αύριο δεν έχω καθόλου μάθημα και θα ξεραθώ στον ύπνο:D
αα εσυ θα πεθαινεις την μια μερα και θα καθεσαι την αλλη?:P δεν θα το προτιμουσα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Οκ επισήμως ξεκινήσαμε! :)
Η στατιστική μου φαίνεται και εύκολη και μπερδεμένη ταυτόχρονα... Πως γίνεται αυτό μην με ρωτήσετε!:P
Από κατεύθυνση κάναμε λίγο εισαγωγή στις συναρτήσεις και νομίζω θα τις λατρέψω.
Τους μιγαδικούς πάλι αρχίζω να τους συχαίνομαι! Μια άσκηση σωστά δεν έλυσα σήμερα... Μας έβαζε να λύσουμε, τελείωνα, ένιωθα υπερήφανη που την έλυσα, την κάνει ο άνθρωπος στον πίνακα και τσουυπ ΛΑΘΟΣ! Βαρέθηκα να σβήνω... :mad: Ίσως να φταίει ότι κάναμε μιγαδικούς την τελευταία ώρα αλλά κάτι πρέπει να γίνει... :hmm:
Μου φαίνεται πολύ παράξενο που έχω homework να κάνω για αύριο!:P
Αλλά το καλύτερο ποιό είναι? Η σπαστική συμμαθήτρια μου ξεκουμπίστηκε! Πήγε στο κάτω φροντιστήριο λέει! :clapup:
Κάναμε λοιπόν ένα ωραίο, ήσυχο μάθημα! Λέγαμε όλοι με τη σειρά και δεν την είχαμε να πετάγεται, να μην σε αφήνει να μιλήσεις και να ρωτάει όλη την ώρα αηδίες! Στην ουσία κάνουμε ιδιαίτερο αλλά με τιμές φροντιστηρίου! ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
αα εσυ θα πεθαινεις την μια μερα και θα καθεσαι την αλλη?:P δεν θα το προτιμουσα:redface:
Μια χαρά είναι γιατί αύριο είναι μέρα ξεκούρασης(λέμε τώρα,θυμήθηκα τώρα ότι έχω ένα σωρό ασκήσεις φυσική:()πάντως σήμερα πέρασα ευχάριστα 2 ώρες φυσική,2 ώρες Μαθ.Κατ και 1 ώρα Προγραμματισμό:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Οκ επισήμως ξεκινήσαμε! :)
Η στατιστική μου φαίνεται και εύκολη και μπερδεμένη ταυτόχρονα... Πως γίνεται αυτό μην με ρωτήσετε!:P
Από κατεύθυνση κάναμε λίγο εισαγωγή στις συναρτήσεις και νομίζω θα τις λατρέψω.
Τους μιγαδικούς πάλι αρχίζω να τους συχαίνομαι! Μια άσκηση σωστά δεν έλυσα σήμερα... Μας έβαζε να λύσουμε, τελείωνα, ένιωθα υπερήφανη που την έλυσα, την κάνει ο άνθρωπος στον πίνακα και τσουυπ ΛΑΘΟΣ! Βαρέθηκα να σβήνω... :mad: Ίσως να φταίει ότι κάναμε μιγαδικούς την τελευταία ώρα αλλά κάτι πρέπει να γίνει... :hmm:
Μου φαίνεται πολύ παράξενο που έχω homework να κάνω για αύριο!:P
Αλλά το καλύτερο ποιό είναι? Η σπαστική συμμαθήτρια μου ξεκουμπίστηκε! Πήγε στο κάτω φροντιστήριο λέει! :clapup:
Κάναμε λοιπόν ένα ωραίο, ήσυχο μάθημα! Λέγαμε όλοι με τη σειρά και δεν την είχαμε να πετάγεται, να μην σε αφήνει να μιλήσεις και να ρωτάει όλη την ώρα αηδίες! Στην ουσία κάνουμε ιδιαίτερο αλλά με τιμές φροντιστηρίου! ;):D
χαχαχα μια χαρα σε κοβω!!;)
εγω προς το παρον μονο μιγαδικους εχω κανει. το μονο που μου την δινει μεχρι στιγμης ειναι οι δυναμεις του i και κατι αλλες ισοδυναμιες (ετσι λεει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Οκ επισήμως ξεκινήσαμε! :)
Η στατιστική μου φαίνεται και εύκολη και μπερδεμένη ταυτόχρονα... Πως γίνεται αυτό μην με ρωτήσετε!:P
Από κατεύθυνση κάναμε λίγο εισαγωγή στις συναρτήσεις και νομίζω θα τις λατρέψω.
Τους μιγαδικούς πάλι αρχίζω να τους συχαίνομαι! Μια άσκηση σωστά δεν έλυσα σήμερα... Μας έβαζε να λύσουμε, τελείωνα, ένιωθα υπερήφανη που την έλυσα, την κάνει ο άνθρωπος στον πίνακα και τσουυπ ΛΑΘΟΣ! Βαρέθηκα να σβήνω... :mad: Ίσως να φταίει ότι κάναμε μιγαδικούς την τελευταία ώρα αλλά κάτι πρέπει να γίνει... :hmm:
Μου φαίνεται πολύ παράξενο που έχω homework να κάνω για αύριο!:P
Αλλά το καλύτερο ποιό είναι? Η σπαστική συμμαθήτρια μου ξεκουμπίστηκε! Πήγε στο κάτω φροντιστήριο λέει! :clapup:
Κάναμε λοιπόν ένα ωραίο, ήσυχο μάθημα! Λέγαμε όλοι με τη σειρά και δεν την είχαμε να πετάγεται, να μην σε αφήνει να μιλήσεις και να ρωτάει όλη την ώρα αηδίες! Στην ουσία κάνουμε ιδιαίτερο αλλά με τιμές φροντιστηρίου! ;):D
Και εμείς σήμερα μπήκαμε μηγαδικούς κάναμε ασκήσεις του βιβλίου αλλά απο εβδομάδα θα συχεχίσουμε συναρτήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μια χαρά είναι γιατί αύριο είναι μέρα ξεκούρασης(λέμε τώρα,θυμήθηκα τώρα ότι έχω ένα σωρό ασκήσεις φυσική:()πάντως σήμερα πέρασα ευχάριστα 2 ώρες φυσική,2 ώρες Μαθ.Κατ και 1 ώρα Προγραμματισμό:console:
εγω αυριο θα κανω 4 ωρες. 1 ωρα βιολογια γενικης, 2 ωρες φυσικη κατ. και 1 ωρα μαθηματικα κατ.
ακομα δεν ξερω αν θα δωσω βιολογια ή φυσικη γενικης και σκεφτομαι για αρχη να κανω και τα 2:redface::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
χαχαχα μια χαρα σε κοβω!!;)
εγω προς το παρον μονο μιγαδικους εχω κανει. το μονο που μου την δινει μεχρι στιγμης ειναι οι δυναμεις του i και κατι αλλες ισοδυναμιες (ετσι λεει :P)
Αυτές τις δυνάμεις τις είχαμε κάνει το χειμώνα. Θυμάμαι και τότε άργησα να τα καταλάβω. Σήμερα μετά από μισή ώρα μαθήματος θυμήθηκα πως δουλεόυν... Δεν έκανα καθόλου καλή αρχή με τους μιγαδικούς.

Και εμείς σήμερα μπήκαμε μηγαδικούς κάναμε ασκήσεις του βιβλίου αλλά απο εβδομάδα θα συχεχίσουμε συναρτήσεις..
Συναρτήσεις! :inlove: Αγαπάμε πεδία ορισμού! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
εγω αυριο θα κανω 4 ωρες. 1 ωρα βιολογια γενικης, 2 ωρες φυσικη κατ. και 1 ωρα μαθηματικα κατ.
ακομα δεν ξερω αν θα δωσω βιολογια ή φυσικη γενικης και σκεφτομαι για αρχη να κανω και τα 2:redface::confused:
Μην το κάνεις αυτό σκέψου τι θα σου ταίριαζε καλύτερα, άκουσε γνώμες και από άλλους που έδωσαν το μάθημα αλλά και τη γνώμη του καθηγητού σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top