[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
μαζι με τα φροντιστηρια(3ωρες)πιστευεται οτι ενα 3ωρο διαβασμα τετοιες μερες ειναι καλο η θελει παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Θα κανω ιδιαιτερα σε ολα τα μαθηματα της Τεχνολογικης(εκτος ΑΟΔΕ) καθως και στην Εκθεση και στα Μαθηματικα Γενικης.
Ξερω απο τωρα οτι θα κανω 2 ωρες Μαθηματικα, 2 ωρες Φυσικη, 1,5 ωρα Εκθεση. Αυτα.
Για ΑΕΠΠ δεν ξερω ποσο θα κανω, υπολογιζω κανα 1,5ωρο.
ΑΟΔΕ θα διαβασω μονη μου ολο το καλοκαιρι, σκοπευω να το διαβασω ολο μια φορα.



Ειχαμε ενα θεματακι και η καθηγητρια μου αρνηθηκε να μου κανει μαθημα σημερα.



Xρησιμοποιω το "Εκφραση Εκθεση" για ολες τις ταξεις του Λυκειου. Ομως την περισσοτερη δουλεια την κανουμε στο μαθημα. Απο φετος θα εχω επιπλεον και ενα τετραδιο που θα πρεπει να εξαντλω την φαντασια μου γυρω σε καποιο θεμα καθε βδομαδα.
δηλαδη?? :eek:


μαζι με τα φροντιστηρια(3ωρες)πιστευεται οτι ενα 3ωρο διαβασμα τετοιες μερες ειναι καλο η θελει παραπανω?
εσυ το κρινεις αυτο. λογικα θα γραψεις και καποια διαγωνισματα μες το καλοκαιρι, οποτε μπορεις να κρινεις και απο τα αποτελεσματα;)
τι κατευθυνση εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Δεν ξερω. Δεν εχω κανει ακομα μαθημα. :P
Θα σας πω αμα μαθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
δηλαδη?? :eek:



εσυ το κρινεις αυτο. λογικα θα γραψεις και καποια διαγωνισματα μες το καλοκαιρι, οποτε μπορεις να κρινεις και απο τα αποτελεσματα;)
τι κατευθυνση εισαι?
θεωρητικη ειμαι αν κ εβγαζα πολυ καλους βαθμους δν ειμαι απο τους τυπους που σκοτωνονται στ διαβασμα πχ στις φετινες εξετασεις απο 19 μ.ο. τετραμινα θα πεσω στ 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Δεν ξερω. Δεν εχω κανει ακομα μαθημα. :P
Θα σας πω αμα μαθω.
χαχα οκ:) λενε πως αν διαβαζεις και αρθρα και τα σχετικα, βοηθαει παντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μιας και εχουν βγει τα αποτελεσματα, μπορω να μιλησω με περισσοτερη σιγουρια. Μην βαζετε ορια, οτι π.χ. στα αρχαια μεχρι 17 μπορω να γραψω. Πιστεψτε το οτι μπορειτε να γραψετε αριστα (φυσικα με μετρο, μην καβαλησετε το καλαμι κιολας).. Και εγω στις αρχες της προετοιμασιας ελεγα πως αν γραψω 17 θα ειμαι υπερευχαριστημενη, και σημερα ειδα πως ο ενας βαθμολογητης μου εβαλε 92 και ο αλλος 96... Πιστεψτε στον εαυτο σας.. Και πανω απο ολα να κανετε συστηματικο διαβασμα, μην παραλειψετε να διαβασετε κατι επειδη θα το διαβασετε σιγουρα καμια εβδομαδα αργοτερα. Συστηματικο διαβασμα, μετρο και πιστη στον εαυτο σας χρειαζεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
μιας και εχουν βγει τα αποτελεσματα, μπορω να μιλησω με περισσοτερη σιγουρια. Μην βαζετε ορια, οτι π.χ. στα αρχαια μεχρι 17 μπορω να γραψω. Πιστεψτε το οτι μπορειτε να γραψετε αριστα (φυσικα με μετρο, μην καβαλησετε το καλαμι κιολας).. Και εγω στις αρχες της προετοιμασιας ελεγα πως αν γραψω 17 θα ειμαι υπερευχαριστημενη, και σημερα ειδα πως ο ενας βαθμολογητης μου εβαλε 92 και ο αλλος 96... Πιστεψτε στον εαυτο σας.. Και πανω απο ολα να κανετε συστηματικο διαβασμα, μην παραλειψετε να διαβασετε κατι επειδη θα το διαβασετε σιγουρα καμια εβδομαδα αργοτερα. Συστηματικο διαβασμα, μετρο και πιστη στον εαυτο σας χρειαζεται ;)

Συγχαρητήρια!! Έχεις δίκιο αυτά τα 3 χρειάζεται. Ευχαριστούμε για την εμψύχωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
μιας και εχουν βγει τα αποτελεσματα, μπορω να μιλησω με περισσοτερη σιγουρια. Μην βαζετε ορια, οτι π.χ. στα αρχαια μεχρι 17 μπορω να γραψω. Πιστεψτε το οτι μπορειτε να γραψετε αριστα (φυσικα με μετρο, μην καβαλησετε το καλαμι κιολας).. Και εγω στις αρχες της προετοιμασιας ελεγα πως αν γραψω 17 θα ειμαι υπερευχαριστημενη, και σημερα ειδα πως ο ενας βαθμολογητης μου εβαλε 92 και ο αλλος 96... Πιστεψτε στον εαυτο σας.. Και πανω απο ολα να κανετε συστηματικο διαβασμα, μην παραλειψετε να διαβασετε κατι επειδη θα το διαβασετε σιγουρα καμια εβδομαδα αργοτερα. Συστηματικο διαβασμα, μετρο και πιστη στον εαυτο σας χρειαζεται ;)

Συγχαρητήρια για τη βαθμολογία σου! Έχεις απόλυτο δίκιο ..πίστη,διάβασμα,μέτρο ..αυτές είναι οι λέξεις που θα πρέπει να χαρακτηρίζουν την χρονιά που μας έρχεται ...σ'ευχαριστούμε για το κουράγιο που μας δίνεις! Καλή συνέχεια ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και απο εμενα!!!!

Σημερα μπηκα Χημεια Κατευθυνση:D (Bohr,Plank Κλπ)
θα παω και Μαθηματικα Κατευθυνση το απογευμα

εχμμ αυριο δευτερο μαθημα φυσικη και πρωτο μαθημα Βιολογια Κατευθυνση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Eμείς σήμερα πρώτο μάθημα φυσική κάναμε κίνηση στερεού σώματος λίγο μπέρδεμα έχει με τους τύπους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Με βλεπω να δινω παλι του χρονου, οποτε σε λιγες μερες θα ξαναρχισω τη θερινη προετοιμασια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Με βλεπω να δινω παλι του χρονου, οποτε σε λιγες μερες θα ξαναρχισω τη θερινη προετοιμασια:/:

Δεν ειναι αναγκη να κανεις θερινα απο την στιγμη που εχεις βγαλει τοσες φορες την υλη. Επισης καλο θα ηταν να περιμενεις μεχρι τον αυγουστο για τις βασεις γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται (νταξ εκτος αν απεχεις πολυ απο τον στοχο σου) .Παντως οπως και ναχει θερινα δεν χρειαζεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!! Έχεις δίκιο αυτά τα 3 χρειάζεται. Ευχαριστούμε για την εμψύχωση!

Συγχαρητήρια για τη βαθμολογία σου! Έχεις απόλυτο δίκιο ..πίστη,διάβασμα,μέτρο ..αυτές είναι οι λέξεις που θα πρέπει να χαρακτηρίζουν την χρονιά που μας έρχεται ...σ'ευχαριστούμε για το κουράγιο που μας δίνεις! Καλή συνέχεια ...:)

Ευχαριστώ ,α να 'στε καλά! πιο πολύ δεν το είπα για να δείξω πόσο έγραψα, αλλα επειδη και εγω κατα την διάρκεια της χρονιάς έβαζα κάποια όρια στο πόσο θα μπορούσα να γράψω και τελικά διαψεύστηκα θετικά! κάποια απο τις προηγούμενες μέρες είχα δει ένα ποστ σχετικά με τα αρχαία οπου λέγατε οτι βαθμο πάνω απο το 17 στα αρχαια ειναι δύσκολο να πιάσει κανείς.. ήθελα όμως να απαντήσω σήμερα , για να είμαι βέβαιη για αυτά που θα πώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Eμείς σήμερα πρώτο μάθημα φυσική κάναμε κίνηση στερεού σώματος λίγο μπέρδεμα έχει με τους τύπους..

Ναι αλλά κατ'εμέ είναι το δεύτερο πιο ενδιαφέρον κεφάλαιο μετά τις κρούσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Με βλεπω να δινω παλι του χρονου, οποτε σε λιγες μερες θα ξαναρχισω τη θερινη προετοιμασια:/:


Τι σχολή θέλεις; Θεωρητική ήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
γκρρρ αργούμε εμείιις!2 ιουλίου ξεκινάμε.. κι όχι,δε χαίρομαι,γιατί 1 αυγούστου ήταν να πάω διακοπέεες :(
τώρα αν κάνουμε παραπάνω τον αύγουστο αναγκαστικά,κάθομαι εδώ που είμαι..(κανονικά ήταν να ξεκινησουμε ή σήμερα ή τετάρτη και θα τελειωναμε 3 αυγουστου..καλα κρασια)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
γκρρρ αργούμε εμείιις!2 ιουλίου ξεκινάμε.. κι όχι,δε χαίρομαι,γιατί 1 αυγούστου ήταν να πάω διακοπέεες :(
τώρα αν κάνουμε παραπάνω τον αύγουστο αναγκαστικά,κάθομαι εδώ που είμαι..(κανονικά ήταν να ξεκινησουμε ή σήμερα ή τετάρτη και θα τελειωναμε 3 αυγουστου..καλα κρασια)!!!

Υπομονή κούκλα ..


" Τα αγαθά κόποις κτώνται "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Υπομονή κούκλα ..


" Τα αγαθά κόποις κτώνται "

άντε βρε κατερινιώω να δούμε προκοπή κι εμείιιις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πανελλήνιες σας έρχομαι!!!!!!!!Γίχαααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
άντε βρε κατερινιώω να δούμε προκοπή κι εμείιιις:D

Όπως είπαμε και από πάνω ...3 λέξεις θα χαρακτηρίζουν αυτή τη χρονιά ..
"Πίστη,διάβασμα,μέτρο" ...

Let's gooooooooo!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top