[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Κάτω από την υπογραφή έχω μια φότο..δεν φαίνεται?
αα ναι! νομιζα ελεγες για εμενα καλε!:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
οχι.....μολις ανοιξουν τα σχολεια
Α, οκ. Μια χαρά είναι. Προσωπικά, με ιδιαίτερο, έκανα 3-4 ώρες εβδομαδιαίως φέτος. Αλλά δεν έκανα γνωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
δεν ξερω για τα λατινικα....ειναι αρκετη 1 ωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ρε Ειρηνικέ, κανονίζεις μαθήματα κατ, ενώ δεν ξέρεις να διαβάσεις καλά καλά; Ξανακοίταξε τον τίτλο του θέματος! Πάνε αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ειρηνικέ το τόπικ είναι για τα παιδιά των πανελληνίων που έρχονται! ;) Πάνε σε αυτό για τη β' λυκείου.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Και πως πιστεύει οτι έγραψε;

Εγώ το καλοκαίρι έκανα 15 και το χειμώνα 16 (+ 1 ώρα φυσική γενικής) και μου φαίνονταν υπεραρκετές. Μη σας πω οτι με λιγότερες απο 10 μπορεί να τα είχα πάει και καλύτερα...
υπολογιζει γυρω στο 17 φυσικη 15 μαθηματικα και 16 αεππ.
αυτα τουλαχιστον εχω συγκρατησει.
οψομεθα.:)
Αντε παιδια, καλη αρχη στην δοικιμασια που ερχεται, και μην φοβαστε, τελικα οι πανελληνιες δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο, πολυ σημασια τις εχουμε δωσει
Τελοσπαντων, να πω και γω, ρε παιδια μην πεφτετε στην παγιδα των φροντηστηριων και τους ακουτε να κανετε καλοκαιρινα μαθηματα χαραμιζοντας το καλοκαιρι σας. Για μενα το καλοκαιρι ειναι ιερο, αρχισα την προετοιμασια μου το σεμπτεμβρη και μια χαρα βγηκε η υλη χωρις αγχη κτλ(τουλαχιστον για την τεχνολογικη που ημουν εγω). Εκτος και αν εχετε τεραστια κενα, αλλα και παλι αν ηταν ετσι, τοτε καλο θα ηταν να κανετε επαναληψη την υλη των προηγουμενων ταξεων που θα σας χρειαστει φετος.

Για τα μαθηματικα τουλαχιστον μπορω να πω οτι χρειαζεται να ξερετε τελεια τις εκθετικες και λογαριθμικες συναρτησεις απο περυσι και τα απολυτα, τριωνυμο κτλ απο προπερσι
Στην φυσικη θα χρειαστει να ξερετε κυριως αυτην της πρωτης λυκειου
Μην τα αφησετε τελευταια στιγμη, και τρεχετε μετα
Επισης το ΑΕΠΠ ειναι το μαθημα που απαιτει το λιγοτερο διαβασμα απ ολα, αρκει να το παρεις απ την αρχη με καλο ματι, και καταφερεις να μαθεις την λογικη των ασκησεων του. Ειναι σαν το ποδηλατο, απαξ και τα καταφερεις δεν προκειται να το ξεχασεις, και τα πραγματα μετα ειναι πολυ ευκολα.

Και να σας φερω το παραδειγμα ενος γνωστου μου, που φετος δεν διαβαζε καθολου, αλλα του κοβε, και το ΑΕΠΠ, το χε παρει με καλο ματι, αλλα και παλι χωρις να το διαβαζει, και στο τελος εγραψε 17+ σε αυτο το μαθημα, ενω στα αλλα πατωσε, ακομα και στο ΑΟΔΕ. Οποτε οπως καταλαβαινετε θελει μονο λογικη.

καλο κουραγιο σε ολους!

και με κακο ματι να το παρεις παλι γραφεις...:)(οπως εγω)
γενικα ειναι πολυυυ ευκολο μαθημα.και δν το πιστευα ποτε οτι θα το ελεγα αυτο....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
και με κακο ματι να το παρεις παλι γραφεις...:)(οπως εγω)
γενικα ειναι πολυυυ ευκολο μαθημα.και δν το πιστευα ποτε οτι θα το ελεγα αυτο....:D
Καλα, γενικα ευκολο μαθημα δεν ειναι, ασχετα που βαλανε ευκολα θεματα φετος. Μετα τα μαθηματικα, και την φυσικη ειναι το αμεσως δυσκολοτερο στην τεχνολογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Καλα, γενικα ευκολο μαθημα δεν ειναι, ασχετα που βαλανε ευκολα θεματα φετος. Μετα τα μαθηματικα, και την φυσικη ειναι το αμεσως δυσκολοτερο στην τεχνολογικη
βασικα ναι εχεις ενα δικιο.απλα ειναι ενα μαθημα που δν πρεπει να αγχωνει κανεναν καθ ολη τη διαρκεια της χρονιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πήγα σήμερα, μας μίλησαν, μας είπαν τις σημειώσεις που θα πάρουμε και από αύριο ξεκινάμε κανονικά, καλή αρχή και στους υπόλοιπους. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Σαν αυτη η χρονια να μην θελει να ξεκινησει για μενα. >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
θα μαθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ρε παιδια ειδατε τι βαθμους λενε οτι εχουν βγαλει?? παναγια μου!!! του χρονου τετοια εποχη και στα δικα μας, ελπιζω και ευχομαι!!!:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ρε παιδια ειδατε τι βαθμους λενε οτι εχουν βγαλει?? παναγια μου!!! του χρονου τετοια εποχη και στα δικα μας, ελπιζω και ευχομαι!!!:$
Θινκ ποζιτιβ ρε!!! :clapup:
Αφού μπορούν οι μεγαλύτεροι εμείς γιατί όχι?:P Θα σκίσουμε και εμείς! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Θινκ ποζιτιβ ρε!!! :clapup:
Αφού μπορούν οι μεγαλύτεροι εμείς γιατί όχι?:P Θα σκίσουμε και εμείς! :D:D:D:D
μα εννοειται!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
ωχ ...τώρα το είδα το τόπικ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Καλο κουραγιο σε ολους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CICERO

Νεοφερμένος

Ο CICERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!!! θα ήθελα να σας ρωτήσω τι βοήθημα θα χρησιμοποιήσετε για το μαθημα της έκθεσης και γενικότερα πως θα μελετήσετε επ'αυτού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θα κανω ιδιαιτερα σε ολα τα μαθηματα της Τεχνολογικης(εκτος ΑΟΔΕ) καθως και στην Εκθεση και στα Μαθηματικα Γενικης.
Ξερω απο τωρα οτι θα κανω 2 ωρες Μαθηματικα, 2 ωρες Φυσικη, 1,5 ωρα Εκθεση. Αυτα.
Για ΑΕΠΠ δεν ξερω ποσο θα κανω, υπολογιζω κανα 1,5ωρο.
ΑΟΔΕ θα διαβασω μονη μου ολο το καλοκαιρι, σκοπευω να το διαβασω ολο μια φορα.

γιατι, τι εγινε?

Ειχαμε ενα θεματακι και η καθηγητρια μου αρνηθηκε να μου κανει μαθημα σημερα.


γεια σας παιδιά!!! θα ήθελα να σας ρωτήσω τι βοήθημα θα χρησιμοποιήσετε για το μαθημα της έκθεσης και γενικότερα πως θα μελετήσετε επ'αυτού!!!
Xρησιμοποιω το "Εκφραση Εκθεση" για ολες τις ταξεις του Λυκειου. Ομως την περισσοτερη δουλεια την κανουμε στο μαθημα. Απο φετος θα εχω επιπλεον και ενα τετραδιο που θα πρεπει να εξαντλω την φαντασια μου γυρω σε καποιο θεμα καθε βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
σήμερα το απόγευμα θα ξεκινούσα τελικά αλλά μου το αλλάξανε και ξεκινάω αύριο πρωί! Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό..

oh well...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top