[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
συγχαρητήρια :D:D:D:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Μπράβο Ιορδάνη..
Σας ευχαριστώ κορίτσια.
πώς βλέπεις τους βαθμούς των 2 βαθμολογητών; γιατι εμενα στο results.minedu μου βγάζει σκέτο "βαθμός"
ρε πως ξερετε τους βαθμους των βαθμολογητων?σε εμας δεν τους ειχαν αναρτησει αλλα και στο διευθυντη που ρωτησα μου ειπε οτι δεν μπορει να μου δωσει τετοιες πληροφοριες καθως πια δεν δινονται οπως παλια οι βαθμοι,αλλα με την νεα τους μορφη

Στο δικό μας υπάρχουν στην λίστα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ρε παιδια οι περισσοτεροι εχετε γραψει αποτι βλεπω πολυ καλα... Τι κλαψουριζατε οτι τα θεματα ηταν απαλευτα; Θα μου πεις βεβαια καθε χρονια αυτο γινεται...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους σας:) Καλή συμπλήρωση μηχανογραφικού και καλή αρχή στην φοιτητική ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόσο κόλλημα παίζει να 'χεις φάει ώστε ν' αποδείξεις στον κάθε άγνωστο εδώ στο i-school, ότι οι βαθμοί σου είναι αληθινοί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,406 μηνύματα.
Πόσο κόλλημα παίζει να 'χεις φάει ώστε ν' αποδείξεις στον κάθε άγνωστο εδώ στο i-school, ότι οι βαθμοί σου είναι αληθινοί;

Πολύ απλά δε γουστάρει να του την λέει ο κάθε π@παρος εδώ μέσα και θέλει να βουλώσει στόματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Είδα τους δικούς μου βαθμολογητές...

ΑΕΠΠ 97 - 100 (αυτός με το 100 πρέπει να είδε το σωστό πίσω από τη μουντζούρα και να με λυπήθηκε...!)
ΦΥΣΙΚΗ 86-91
ΜΑΘ.ΚΑΤ. 91-92
ΑΟΔΕ 100-100
ΜΑΘ.ΓΕΝ 100-100
ΕΚΘΕΣΗ 82-84
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αχ βρε ζηλιάρικα, αχ!! Ας στρώνατε και εσείς κώλο να γράψετε 19+. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Παιδια για Τεφαα ποσο λετε οτι θα πεσουν οι βασεις? Περισυ ηταν 15.600 περιπου!

έκοψαν γύρω στις 200 θέσεις συνολικά...θα δείξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις κάνει λάθος!
Με τα προφορικά στο 20 (χωρις δηλαδη απωλεια μοριων απο προφορικα) βγάζεις 18.515
οχι φιλος αυτα δεν ειναι τι εγραψα ειναι ο συμψηφισμος με τους προφορικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
λοιπον....

3ο πεδιο 18.137
2ο και 4ο 17.457

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 18.20
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ 19.50
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 14.00
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ 16.30
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 17.10
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ 19.70

ειμαι ευτυχισμενη...!!! ευχομαι συγχαρητηρια σε ολους :clapup::clapup::clapup:....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
ΑΟΔΕ 17.5
ΑΕΠΠ 19.6
ΑΟΘ 19
ΕΚΘΕΣΗ 16.2
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ 16.3
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ 17.2
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ 19.6

Υ.Γ Στα μαθηματικα κατευθυνσης ειχα 19 μορια αποκλιση στους βαθμολογητες και το γραπτο πηγε σε 3ο βαθμολογητη.....Πως γινεται αυτο σε τετοιο μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εμενα παντως με σκοτωσαν τα κειμενα,ειδικα το παραλληλο τι να πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
17010 στο 1ο πεδίο. Καλούτσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Υ.Γ Στα μαθηματικα κατευθυνσης ειχα 19 μορια αποκλιση στους βαθμολογητες και το γραπτο πηγε σε 3ο βαθμολογητη.....Πως γινεται αυτο σε τετοιο μαθημα?

Εγώ είχα 16 πέρυσι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Αχ βρε ζηλιάρικα, αχ!! Ας στρώνατε και εσείς κώλο να γράψετε 19+. :)

χεσε μας κουκλιτσα μου!!! ξες ποσο διαβασαμε και μιλας κιολας...αντε πανε ασχολησου με την εξεταστικη σου...οτι μπουρδα του κατεβαινει του καθενος εδω μεσα την πεταει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγώ είχα 16 πέρυσι :/:

Γαμησε τα ειναι η κατασταση.....
Τι διαολο? Μεθυσμενοι τα διορθωνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
χεσε μας κουκλιτσα μου!!! ξες ποσο διαβασαμε και μιλας κιολας...αντε πανε ασχολησου με την εξεταστικη σου...οτι μπουρδα του κατεβαινει του καθενος εδω μεσα την πεταει!!!
σωστοτατος! μη κρινετε εκ του ασφαλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sansy16

Νεοφερμένος

Η Sansy16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Σε εμάς τα ανάρτησαν πριν από κάνα μισάωρο.

Έκθεση: 17,5
Φυσική Γενικής: 20
Φυσική Κατεύθυνσης: 20
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 18,2
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19,5
Χημεία Κατεύθυνσης: 20

2ο - 4ο: 19.367
3ο: 19.497

Συγχαρητήρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top