[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λογικα,εαν τα εχω κανει σωστα
Αρχαια 17.5
Ιστορια 19.7
Λογοτεχνια 15.7(μας εφαγε)
Λατινικα 19.6
Εκθεση 16.4
Βιολογια 19.9
Συνολικα 18.159 στο πρωτο,θα παλεψουμε για την κομοτηνη Καταραμενο σχεδιο αθηνα που κοβει τις θεσεις

Πρέπει να έχεις κάνει λάθος!
Με τα προφορικά στο 20 (χωρις δηλαδη απωλεια μοριων απο προφορικα) βγάζεις 18.515
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βλέπω από το poll ότι τα πήγαν πολύ καλά τα παιδιά από το ischool.
Εδώ στο λύκειο μου οι μισοί και παραπάνω έχουν βγάλει 18+ χιλιάδες μόρια το αισκουλ θα κώλωνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Nεύρα νεύρα νεύρααααααααααα Τι μαλακίες.Βιολογία κατεύθυνσης 13 που τσέκαρα τις λΎσεις όταν είχα γράψει και ήταν ολόσωστα?
Στις γενικής που το μόνο που έκανα λάθος ήταν δύο πραγματάκια που μου στερούσαν 10 μπορια δηλαδή δύο μονάδες και από 18 να παίρνω 15?Φυσική που το Δ Το Δ το απάντησα εκτός από το Δ2 Το Γ εκτός από το τεΛευταίο πολλαπλής σωστά και μου βάζουν 5? ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Mια απ τα ιδια και εγω...Πολυ χαλια ρε παιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Ελα και εγω για ΣΜΥ ειμαι,ανετα μπαινουμε(καλα για αστυφυλακων δεν το συζητω καν)!!!
Θαυμάζω την αισιοδοξία σου φίλε μου και εύχομαι να τα καταφέρουμε. Επειδή όμως πέρσι έιδες τι αυξησή είχαν όλες είμαι λίγο σκεπτικός. Εντάξει τα 1200 μόρια διαφορά από σμυ δεν έιναι λίγα αλλά ούτε και αρκετά για να πω ότι τελειώνω πκε και έιμαι μέσα. Το ίδιο και με αστυφυλάκων. Εσύ πόσο έβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
προς μεγαλη μου εκπληξη:15.000!!!!!!!:eek: :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κανείς για 5ο πεδίο!!!?
Δεν βλέπω ΑΟΘ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΗΜ. 16.20
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΗΜ. 17.60
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΗΜ. 18.00
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 13.80
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 12.90
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 14.80

2o-4o 15870
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΗΜ. 14.00
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΗΜ. 19.60
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΗΜ. 17.30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 5.60
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΗΜ. 13.70
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΗΜ. 10.30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Κανείς για 5ο πεδίο!!!?
Δεν βλέπω ΑΟΘ!
Εγώ και μάλιστα το αοθ με έσωσε κατά κάποιο τρόπο επειδή έγραψα 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους/όλες! Να ρωτήσω κάτι άλλο: εισάγεσαι στην τριτοβάθμια εκπαίδευση βάσει των μορίων που συγκέντρωσες από τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα ή βάσει γενικού βαθμού πρόσβασης που έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Nεύρα νεύρα νεύρααααααααααα Τι μαλακίες.Βιολογία κατεύθυνσης 13 που τσέκαρα τις λΎσεις όταν είχα γράψει και ήταν ολόσωστα?
Στις γενικής που το μόνο που έκανα λάθος ήταν δύο πραγματάκια που μου στερούσαν 10 μπορια δηλαδή δύο μονάδες και από 18 να παίρνω 15?Φυσική που το Δ Το Δ το απάντησα εκτός από το Δ2 Το Γ εκτός από το τεΛευταίο πολλαπλής σωστά και μου βάζουν 5? ΕΛΕΟΣ

Ρε κι εγω βιολογια γενικης, ο ενας μου εβαλε 97 και ο αλλος 89 και οι λυσεις μου ηταν ιδιες με αυτες της ενωσης Βιολογων:P Νταξει κατευθυνση δεν ειχα προμπ, τα πηγα πολυ καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Hρθα κι εγω. Λοιπον εχουμε και λεμε: ΕΚΘΕΣΗ 18.2( υπερευχαριστημενος) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ 20 ( καμια εκπληξη) ΦΥΣΙΚΗ 16.3 (οσο περιμενα) ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ. 18.7 ( εχω θυμωσει γι αυτο, περιμενα 19.5 περιπου) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ. 13.6(αναμενομενο) ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ. 19.8 ( πολυ χαρουμενος γι αυτο) Γενικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με βαση και τη δυσκολια των θεματων σχεδον σε ολα τα μαθηματα. Βγαζω 18.380 στο 3ο πεδιο που με ενδιαφερει. Ευχαριστη εκπληξη η εκθεση, δυσαρεστη η βιολ. κατ. (περιμενα πανω απο 19) αλλα δε πειραζει ολα καλα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Επειδή λέτε για αδικίες, μια φίλη μου έγραψε 18,8 αρχαια, ανάλογους βαθμούς στα άλλα μαθήματα εκτός τη λογοτεχνία που οι χαμένοι της βάλανε 11. Ετσι, χάνει μάλλον την ψυχολογία στο Ρέθυμνο :( Πολύ στεναχωρήθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Επειδή λέτε για αδικίες, μια φίλη μου έγραψε 18,8 αρχαια, ανάλογους βαθμούς στα άλλα μαθήματα εκτός τη λογοτεχνία που οι χαμένοι της βάλανε 11. Ετσι, χάνει μάλλον την ψυχολογία στο Ρέθυμνο :( Πολύ στεναχωρήθηκα...
Η ερώτηση είναι έγραψε για πάνω από 11;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
3ο πεδίο: 12505
2o και 4o πεδίο: 11042

Και γαμώ τις φάσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
γιατί? δεν υπάρχουν άτομα που βγάζουν τέτοια μόρια?
Εγω λεω τα αγορακια και τα κοριτσακια , μετα απο το ρεπορταζ που εκανε το Μεγκα στο δελτιο ειδησεων να ξεκινησουν να λενε την αληθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η ερώτηση είναι έγραψε για πάνω από 11;

Κοίτα, εγώ δεν ξέρω από θεωρητικά μαθήματα και γενικά έχω ακούσει ότι η λογοτεχνία καίει κόσμο. Αλλά ρε φίλε η κοπέλα ειναι ανάμεσα στις 3 καλύτερες της θεωρητικής στο σχολείο μου, σε όλα τα άλλα έγραψε πάρα πολύ καλούς βαθμούς. Τέρμα αδικία να την χαντακώσει ένα μάθημα στο οποίο ήταν πολύ καλή όλη τη χρονιά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Με είχε πάρει από το σχολείο η καθηγήτρια μου και έβγαλα πρόχειρα τα μόρια.

Το χαρτί που έδωσαν πριν από το σχολείο λέει 16.216 είναι στο πρώτο και 15.160 στο δεύτερο.

Έκθεση: 71 και 74
Αρχαία: 77 και 79
Βιολογία: 98 και 98
Ιστορία: 98 και 98
Λατινικά: 82 και 84
Λογοτεχνία: 49 και 53

είμαι 1.100 πάνω από τη φιλολογία Ρεθύμνου.
Η μαλακία είναι ότι δε μετράνε οι βαθμοί του ελέγχου μου και χάνω 600 μόρια γιατί δεν είχα δώσει πέρσι. Βόμβα στη Διαμαντοπούλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top