Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
παιδια θα πατε για υπνο ή θα την περασουμε εδω ολοι μαζι παρεουλα??:whistle::whistle::whistle::whistle:

η λεξη υπνοσ δεν υπαρχει στο λεξιλογιο τησ μερασ αυτησ...βασικα τησ νυχτασ αυτησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
παιδια θα πατε για υπνο ή θα την περασουμε εδω ολοι μαζι παρεουλα??:whistle::whistle::whistle::whistle:
ολ τουγκεδερ παρεούλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια στο Fb ειδα απο μια φιλη να γραφει αυτο: molis diavasa oti apo tis 7 h wra sthn proswpikh istoselida kathe mathith tha ginontai diathesima kai stis 10 tha anakoinwthoun sthn thleorash ta arxeia me ta sugkentrwtika apotelesmata twn vasewn se oles ths kathgories 90%,10% k.t.l...

μακαρι γιατι δεν αντεχω μεχρι τις 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μόνο εγώ θα πάω να ξεραθώ στον ύπνο σε λίγο ??!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Θέλω να πιστευω οτι εισαι μέσα. Μακάρι! Καλή τύχη!
μακαρι αχ! σε ευχαριστω πολυ επισης καλη τυχη και να μπεις εκει που γουσταρει η καρδια σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εμεισ αυριο πρεπει να παμε στο σχολειο να παρουμε κανα χαρτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εχω ακριβως την ιδια απορια!:P
αααα μη με αγχώνετε >_<
δεν ήξερα καν την εκδοχή "Πάω στο σχολείο όταν βγουν οι βάσεις"

shit!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια στο Fb ειδα απο μια φιλη να γραφει αυτο: molis diavasa oti apo tis 7 h wra sthn proswpikh istoselida kathe mathith tha ginontai diathesima kai stis 10 tha anakoinwthoun sthn thleorash ta arxeia me ta sugkentrwtika apotelesmata twn vasewn se oles ths kathgories 90%,10% k.t.l...

εγω πιστευω κατα τις 8 οπως εδω και δυο χρονια..απο οσο ξερω τα βαζουν κανενα δυωρο πιο νωρις για να ειναι σιγουροι οτι δεν θα γινει καμια στραβη κανενα λαθος...και για να μην γινετε χαμος και μπλοκαρει η σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παιδια στο Fb ειδα απο μια φιλη να γραφει αυτο: molis diavasa oti apo tis 7 h wra sthn proswpikh istoselida kathe mathith tha ginontai diathesima kai stis 10 tha anakoinwthoun sthn thleorash ta arxeia me ta sugkentrwtika apotelesmata twn vasewn se oles ths kathgories 90%,10% k.t.l...

Μάλλον αυτό εννοεί η φίλη σου: https://www.mycampus.gr/my_news/baseis/excel_oi_baseis_ton_panellinion_2012.html#.UDqao9bN_Lx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
βασικα περσι εαν δεν κανω λαθος κατα τις 7΄30-8.00 ειχαν βγει τα αποτελεσματα στο ιντερνετ κατι τετοιο λογικα θα γινει και φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
(Μονο εγω καθομαι και παταω αναζητηση στοιχειων απο τωρα μπας και γινει καμια στραβη και δω τα αποτελεσματα μου??:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatty

Νεοφερμένος

Η tatty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
όχι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/epityxontes.php

Σε εμένα βγάζει file not found
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ναι παιδια και μενα μολισ με ειδοποιησαν απο το κοντρολ οτι μπηκα φπψ!!!πφφφ ρε παιδια τι μου λετε τωρα!!?τοσο ευκολα διερρευσαν??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
7 ώρες και 50 λεπτα έμειναν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
(Μονο εγω καθομαι και παταω αναζητηση στοιχειων απο τωρα μπας και γινει καμια στραβη και δω τα αποτελεσματα μου??:redface:)

οχι το εκανα και εγω πιο πριν αλλα ματαια:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top