Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
πώς θα περάσουν και αυτές οι τελευταίες ώρες...
Πολύ βασανιστικά :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σήμερα η μέρα δε παλεύεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τζονυ σε ευχαριστώ πολύ για το λινκ !
Τώρα κάθομαι και διαβάζω τί έγραφαν τα παιδιά πέρσι και πόσο χαίρονταν οι περισσότεροι...
το θυμάμαι σαν χθες...ήταν πάρα πολλά τα παιδιά που είχαν αποκλείσει τις πρώτες τους επιλογές επειδή είχαν απογοητευτεί απο τους βαθμούς.
Και εκείνη τη μέρα,δεν το πίστευαν οτι είχαν εξασφαλίσει μια θέση στη σχολή των ονείρων τους!!

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο και αύριο !
Για όλους μας !

:alljumpy:
Και με μενα ειχε συμβει αυτο.Απλα οσο ζειτε(μεχρι να βγουν οι βασεις σε αυτην την περιπτωση δηλαδη) ελπιζετε για τα παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ πάλι είδα πως δεν μπορούσα να λύσω μια απλή δευτεροβάθμια... και να μου λένε:
Μα καλά τι θα κάνεις στη Στατιστική αν δεν μπορείς να λύσεις μια απλή εξίσωση... :( :(
Μου έρχεται να κλάψω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Θα είναι δυνατόν για κάποιον να δει και τη σειρά εισαγωγής του στο εκάστοτε τμήμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα είναι δυνατόν για κάποιον να δει και τη σειρά εισαγωγής του στο εκάστοτε τμήμα ;
ναι όταν θα μπεις στο ίντερνετ να δεις θα σου λέει τη σχολή που πέρασες και από κάτω τη θέση σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Στο σχολείο θα αναρτηθεί μόνο πού πέρασε ο καθένας ή θα υπάρχουν επίσης τα μόρια ή η σειρά εισαγωγής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στο σχολείο θα αναρτηθεί μόνο πού πέρασε ο καθένας ή θα υπάρχουν επίσης τα μόρια ή η σειρά εισαγωγής;
η σειρά όχι..τα μόρια δεν θυμάμαι αλλά δεν νομίζω:worry: εγώ θυμάμαι πως είχε μόνο την σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αντε βρε παιδιά μου καλή μας επιτυχία να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε! Σε λιγότερο από 24 ώρες θα ξέρουμε που και αν περάσαμε!:clapup:

Μόνο ευχηθείτε μου να μην έχω περάσει Β' εξάμηνο!:(

Καλή τύχη!!:-*:-*:-*:-*:-*

Κανονίστε να είστε μέσα το πρωί να έχω βρε αδερφέ κάποιον ώμο να κλάψω μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ατελειωτες ωρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τι σημαίνει να έχεις περάσει Β' εξάμηνο..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μουσικη και πιτιτικιου να περασει η ωρα.Αντε καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ατελειωτες ωρες..

Τιιι;;; ακόμα Κυριακή έχουμε χεχε σήμερα θα κοιμηθώ (θα προσπαθήσω δλδ) από τις 11 για να περάσει γρήγορα η μέρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κοιτάξτε το LOTR 1, LOTR 2 και LOTR 3 extended editions.

3,10 + 3,30 + 4 =11,4 ώρες γεμάτες περιπέτεια να φύγει ο χρόνος χωρίς να το καταλάβετε όπως όταν κάθεστε και αγωνιάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σήμερα δεν έχω τόσο άγχος όσο περίμενα,είμαι καλά!!:D
Μακάρι να συνεχιστεί έτσι...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια θελω ολοψυχα να ευχηθω καλα αποτελεσματα σε ολουσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
παιδια θελω ολοψυχα να ευχηθω καλα αποτελεσματα σε ολουσ

Βαρεμένε, νά' σαι καλά. Επίσης.:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Λιγες ωρες εμειναν(οι οποιες φανταζουν ατελειωτες...:mad:)...
Ευχομαι σε ολους καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!:clapup:
Να δουμε αυριο ολοι οτι εχουμε περασει εκει που θελουμε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι έτοιμη, το πρόγραμμα έχει Iron man, Godfather2 και desperate housewives season 2! 11 για ύπνο και αύριο πονόκοιλο μέχρι τις 10 και μετά κλάματα ή από χαρά ή από λύπη και ΦΥΣΙΚΑ αν τα αποτελέσματα είναι καλά, έχουμε το κλασικό πρήξιμο μετά "Μαμά, πότε θα πάμε για σπίτι;", "Μαμα αύριο τι ώρα θα πάμε για σπίτι " κτλ κτλ χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημείωση: Παιδιά αν γίνεται σας παρακαλώ να κάνετε τα ποστ για καλή επιτυχία κ.λ.π σε αυτό το θέμα και όχι στις εκτιμήσεις βάσεων,γιατί συνέχεια κανω μεταφορές κρίμα είμαι!:redface: Εδώ μπορείτε να μοιραστείτε την αγωνία σας όλοι όσοι αναμένετε βάσεις :) Ναι δεν λέω για καφετέρια είδατε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top