Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αισθάνομαι εκτος τόπου και χρόνου αυτή την στιγμή,δεν έχω τι κάνω...

Κοιμησου,πηγαινε για μπανιο με την παρεα,βγες,πιες,μεθυσε :P Διασκεδασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
αισθάνομαι εκτος τόπου και χρόνου αυτή την στιγμή,δεν έχω τι κάνω...
:worry:
Αν θες ξαναδίνεις και του χρόνου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
αισθάνομαι εκτος τόπου και χρόνου αυτή την στιγμή,δεν έχω τι κάνω...

Ναι, επειδή μετά από 9 μήνες απέκτησες πάλι την επιλογή του να μην κανεις ΤΙΠΟΤΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑ και ναι τωρα πρεπει να κατσω να σκεφτω τι θα βαλω για σχολη 1ης επιλογης ααα και να κοιταξω και λιγο τι θα ψηφισω στις 17 ...καλε εχω δουλειες ακομη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα...Πάντως,σοβαρά τώρα,η επιλογή σχολής πλέον γίνεται λίγο σοβαρή υπόθεση...Συνειδητοποιώ ότι πρέπει να κόψω τις μ@λ@κίες και να πάρω στ' αλήθεια μια απόφαση!:eek:Και δεν εννοώ ποιες σχολές θα δηλώσω μόνο,εννοώ κυρίως τι σκ@τ@ θα κάνω με την πόλη....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω εχω πανω κατω ενα πλανο στο νου μου.Με τις βαθμολογιες θα κατασταλλαξω πληρως.

Υ.Σ.Ποτε θα μπουμε στην 666 σελιδα;:P :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ένας φίλος μου πέρσι έβαλε 66 σχολες πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ειμαι ελευθεροςςςςςςς ναι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
για να έχει ασφάλεια μήπως δεν περάσει πουθενά...τελικά πέρασε στην δεύτερη επιλογή του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Η αγαπημενη μου σελιδα :) Καλη επιτυχια σε οσους δινουν ειδικα μαθηματα(χεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τις ήθελε όλες..;:confused:

Δε ξέρω αν τις ήθελε όλες το παληκάρι, όμως ξέρω ότι όλο το σχολείο μου έκανε το ίδιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δε ξέρω αν τις ήθελε όλες το παληκάρι, όμως ξέρω ότι όλο το σχολείο μου έκανε το ίδιο. :P

Είμαι σίγουρη ότι το ίδιο έγινε και στο δικό μου! Εγώ δεν ακολούθησα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
εγω θα δηλωσω μια σχολη αντε δυο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Είμαι σίγουρη ότι το ίδιο έγινε και στο δικό μου! Εγώ δεν ακολούθησα!:D

Αντίδραση στη γενική τάση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Τελείωσαμε και απλά το ΔΕΝ περιγράφεται. Τώρα μένει μόνο το μηχανογραφικό (για τις ενδοσχολικές ούτε λόγος να γίνεται!!!)
Επιτέλους τέλος!!!!
(Αν δεν επιβεβαιωθούν οι προβλέψεις μου για τις βάσεις θα πηδηχτώ από το παράθυρο!!! lol)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
εγω θα δηλωσω μια σχολη αντε δυο :P
μη το κάνει το λάθος..
ένας φίλος μου το έκανε πέρσι,δήλωσε μια σχολη και ηταν πολυ σίγουρος οτι θα περασει,γιατι δεν περιμενε οτι θα ανεβει και τελικά ανέβηκε αρκετα και πείρε μπούλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
μη το κάνει το λάθος..
ένας φίλος μου το έκανε πέρσι,δήλωσε μια σχολη και ηταν πολυ σίγουρος οτι θα περασει,γιατι δεν περιμενε οτι θα ανεβει και τελικά ανέβηκε αρκετα και πείρε μπούλο..
Ετσι και αλλιως μια σχολη εχω ως στοχο(πληροφορικη ΑΣΣΟΕ) αντε και πληροφορικη ΠΑΠΕΙ για καβατζα αν δεν περασω σε καμια απο αυτες θα ξαναδωσω(Αν κ δεν νομιζω με βαση αυτα που χω γραψει αλλα ποτε δεν ξερεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top