Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

πλακα μας κανεται ρε παιδια ??? Παραπονιεσται κιολας ??? Αμαν καναμε να τελειωσουμε ... εγω την τριτη θα κανω παρτυ (αοθ :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ξύπνησα στις 8 σήμερα λόγω συνήθειας αλλά και βόλτας.
Βόλτα στο κέντρο, στον ΙΑΝΟ και μετά ψώνια. Το βράδυ ρεμπετάδικο και έτσι είναι η ζωή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν ξέρω, μπαίνω πολύ στον πειρασμό να πετάξω (είμαστε και οικολόγοι βεβαίως βεβαίως) ΟΤΙ έχει σχέση με πανελλήνιες, ειδικά αυτό το ΑΟΔΕ :rant:, αλλά έχω ένα πολύ κακό προαίσθημα ότι μπορεί να τα χρειαστώ για άλλη μια χρονιά μετά τον φετινό βιασμό που έπεσε στην θετικοτεχνολογική.

Κι εγω ειμουν ετοιμος να το γαμ...σω τη μανα το αοδε αλλα ειναι αυτο που ειπες ...(σκεψου παλι να διαβαζεις για το taylor και την παρεα του ) :beating::beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Δεν ξέρω για ποιον Taylor λέτε, αλλά σήμερα έπιασα κιθάρα μετά απο 2 χρόνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω για ποιον Taylor λέτε, αλλά σήμερα έπιασα κιθάρα μετά απο 2 χρόνια!

:confused: πώς άντεξες;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλες και σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι...μια καλή σχολή πια και έχει ο Θεός.....
Αααχ. Να ξαναγινόμουν και γω φοιτητής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
:confused: πώς άντεξες;;;;

Δεν έβρισκα χρόνο και να 'θελα ή γύριζα από το φροντιστήριο και ήμουν πτώμα...

Μου φαίνεται πολύ... άδεια η μέρα. Δεν έχω τι να κάνω...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ πάλι είχα συνηθήσει τα πρωινά ξυπνήματα ..και τώρα που κάθομαι όλο και μου φαίνεται οτι έχω να διαβάσω...πολλή απλή η ζωή μετα τις πανελλήνιες χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ σήμερα...Ξύπνησα το πρωί...Και πάω στον αδερφό μου να του ζητήσω το λάπτοπ...Και του κάνω: "Έλα,δώς το μου γιατί μετά έχω διάβασμα..."Και επιτόπου,γυρνάω στον καθρέφτη που ήταν δίπλα και κάνω: "Τι είπες???ΣΚΑΣΕ!!Δεν έχεις διάβασμα!!":P :P Κάψιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ σήμερα...Ξύπνησα το πρωί...Και πάω στον αδερφό μου να του ζητήσω το λάπτοπ...Και του κάνω: "Έλα,δώς το μου γιατί μετά έχω διάβασμα..."Και επιτόπου,γυρνάω στον καθρέφτη που ήταν δίπλα και κάνω: "Τι είπες???ΣΚΑΣΕ!!Δεν έχεις διάβασμα!!":P :P Κάψιμο...
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ χθες έλιωσα στο pc και στις βόλτες και το βράδυ είδα εφιάλτη οτι έδινα πανελλήνιες σε ένα τελευταίο μάθημα και είχα συνειδητοποιήσει οτι λόγω του pc δεν ειχα διαβασει τιποτα και έγραψα -10(αρνητική βαθμολογια:P)
Βρε παιδιά η ζωή μετα τις πανελλήνιες δεν έχει πλέον νόημα, είναι βαρετή και μονότονη...pc,καφέ,tv,βόλτα,ύπνος και ξανά από την αρχή, μου έχουν ήδη λείψει τα μαθ κατ και η φυσική κατ..:hmm::whistle:
Εχει κανεις τα ιδια συμπτωματα....:P???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Βρε παιδιά η ζωή μετα τις πανελλήνιες δεν έχει πλέον νόημα, είναι βαρετή και μονότονη...pc,καφέ,tv,βόλτα,ύπνος και ξανά από την αρχή, μου έχουν ήδη λείψει τα μαθ κατ και η φυσική κατ..:hmm::whistle:
Εχει κανεις τα ιδια συμπτωματα....:P???

εγω τα ειχα, περσι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ χθες έλιωσα στο pc και στις βόλτες και το βράδυ είδα εφιάλτη οτι έδινα πανελλήνιες σε ένα τελευταίο μάθημα και είχα συνειδητοποιήσει οτι λόγω του pc δεν ειχα διαβασει τιποτα και έγραψα -10(αρνητική βαθμολογια:P)
Βρε παιδιά η ζωή μετα τις πανελλήνιες δεν έχει πλέον νόημα, είναι βαρετή και μονότονη...pc,καφέ,tv,βόλτα,ύπνος και ξανά από την αρχή, μου έχουν ήδη λείψει τα μαθ κατ και η φυσική κατ..:hmm::whistle:
Εχει κανεις τα ιδια συμπτωματα....:P???
επιτέλους κάποιος με νιώθει !! χαχαχα πάει αυτή η ένταση, ο παλμός των πανελληνίων ...εγώ στην αρχή πέρσι έλεγα ''επιτέλους δε θα ξαναπάω σχολείο'' και τώρα μου ψιλολείπει η αλήθεια είναι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ χθες έλιωσα στο pc και στις βόλτες και το βράδυ είδα εφιάλτη οτι έδινα πανελλήνιες σε ένα τελευταίο μάθημα και είχα συνειδητοποιήσει οτι λόγω του pc δεν ειχα διαβασει τιποτα και έγραψα -10(αρνητική βαθμολογια:P)
Βρε παιδιά η ζωή μετα τις πανελλήνιες δεν έχει πλέον νόημα, είναι βαρετή και μονότονη...pc,καφέ,tv,βόλτα,ύπνος και ξανά από την αρχή, μου έχουν ήδη λείψει τα μαθ κατ και η φυσική κατ..:hmm::whistle:
Εχει κανεις τα ιδια συμπτωματα....:P???
Σε νιώθω! Αφού σε κάποια φάση το μεσημέρι πήγα και διάβασα θεωρία ρευστομηχανικής από το σχολικό της Φυσικής Κατ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κατσε και μαθε C...θα σου χρειαστει στο προσεχες μελλον:P
Πιο πολύ μ αρέσει η Java, αλλά μάλλον θα ασχοληθώ και με τις δυο:D

Σε νιώθω! Αφού σε κάποια φάση το μεσημέρι πήγα και διάβασα θεωρία ρευστομηχανικής από το σχολικό της Φυσικής Κατ... :redface:
Διάβασε το κομμάτι με την κβαντομηχανική, είναι πιο ενδιαφέρον.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ποιο πολύ μ αρέσει η Java, αλλά μάλλον θα ασχοληθώ και με τις δυο:D


Διάβασε το κομμάτι με την κβαντομηχανική, είναι πιο ενδιαφέρον.:whistle:

Το είχα διαβάσει το καλοκαίρι, λόγω πόρωσης με τα τροχιακά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παω για καφεδια,τα λεμε με τα νυχτοπουλια του ischool :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Ποιο πολύ μ αρέσει η Java, αλλά μάλλον θα ασχοληθώ και με τις δυο:D

αφου εχεις κανει ψευδογλωσσα μπορεις ευκολα να μαθεις visual basic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top