Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ας ξεκινήσουμε σιγά σιγά και αοθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Πόσο γαμάτο είναι να είσαι έξω όλη μέρα, να κοιμάσαι στις 4 το πρωί και να σηκώνεσαι το πρωί για να ετοιμαστείς για βόλτα; :D
Συμπαράσταση, βέβαια, και στα παιδιά που δίνουν ΑΟΘ! Ένα σας έμεινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Πόσο γαμάτο είναι να είσαι έξω όλη μέρα, να κοιμάσαι στις 4 το πρωί και να σηκώνεσαι το πρωί για να ετοιμαστείς για βόλτα; :D
Συμπαράσταση, βέβαια, και στα παιδιά που δίνουν ΑΟΘ! Ένα σας έμεινε!

Ειλικρινά θα προτίμαγα να έχω να δώσει κι άλλα 2-3 μαθήματα σαν την αοθ! Ίσως από τα ελάχιστα σχολικά μαθήματα με ενδιαφέρον. Καλές βόλτες και κάνε καμιά βουτιά και για μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Ειλικρινά θα προτίμαγα να έχω να δώσει κι άλλα 2-3 μαθήματα σαν την αοθ! Ίσως από τα ελάχιστα σχολικά μαθήματα με ενδιαφέρον. Καλές βόλτες και κάνε καμιά βουτιά και για μας!
Χμ, δεν είναι στείρα οικονομική θεωρία; Σαν την οικονομία της πρώτης;
Ευχαριστωωώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πόσο γαμάτο είναι να είσαι έξω όλη μέρα, να κοιμάσαι στις 4 το πρωί και να σηκώνεσαι το πρωί για να ετοιμαστείς για βόλτα;

Εγω παντως στις 4-5-6 κοιμομουνα και στις πανελληνιες,μονο που...δεν πηγαινα για βολτα αλλα σχολειο χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πωπωωωωω ξεραθηκα για τα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Σήμερα που ξύπνησα ένιωσα ενα κενό. Είχα συνηθίσει να διαβάζω και σήμερα δεν έχω με κάτι να ασχοληθώ. Είμαι ο μόνος να υποθέσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σήμερα που ξύπνησα ένιωσα ενα κενό. Είχα συνηθίσει να διαβάζω και σήμερα δεν έχω με κάτι να ασχοληθώ. Είμαι ο μόνος να υποθέσω;
Εγω το ιδιο.Εχω ολη την μερα μπροστα μου και δεν ξερω τι να την κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Διαβαστε εξωσχολικα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σημερα εχει καφεδια,αοθ και βραδυ μπυρονια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σήμερα που ξύπνησα ένιωσα ενα κενό. Είχα συνηθίσει να διαβάζω και σήμερα δεν έχω με κάτι να ασχοληθώ. Είμαι ο μόνος να υποθέσω;

Και εγω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
πρεπει να παω σιγα σιγα για ΑΟΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Διαβαστε εξωσχολικα 8)

Μπα. Θέλω λίγους μήνες να μη διαβάσω τίποτα για να ξεκουραστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Χμ, δεν είναι στείρα οικονομική θεωρία; Σαν την οικονομία της πρώτης;
Ευχαριστωωώ! :D

Προσωπικά και της Α΄ λυκείου μου άρεζε, ίσως γιατί είχαμε εξαίρετο καθηγητή. Αλλά της Γ΄ λυκείου, και ιδιως τα εκτός ύλης κεφάλαια, είναι πολύ πιο ενδιαφέροντα! Μια που ο φίλος ανέφερε για εξωσχολικά, μπορείς άνετα να την δανεισθείς από κάποιο παιδί και να τη διαβάσεις, φαντάζομαι δεν θα πεις "άλλη μια βλακεία, ένα ακόμη ηλίθιο βιβλίο που η μόνη του αποστολή είναι να πεταχθεί στα σκουπίδια τον Ιούνιο..." και οι γνώσεις που λαμβάνεις είναι η βάση για αρκετά μαθήματα σε οικονομικές σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόοοννν...Κοιμηθήκαμε επιτέλους!(αν και όχι τόσες ώρες όσες συνήθιζα πέρσι,λογικά θέλω το χρόνο μου να επανέλθω γιατί γύρω στις 8 ξύπνησα από μόνη μου για λίγο...:/:)Τεσπα!
Σήμερα το πρόγραμμα έχει διάφορα!Σε πρώτη φάση θα εξαφανιστεί οτιδήποτε υπάρχει στο δωμάτιο και θυμίζει Πανελλήνιες!!:clapup:Ειδικά για αυτή τη στιγμή ζούσα τελευταία!:PΜετά θέλω να σκεφτώ πώς θα αξιοποιήσω τον τόσο ελεύθερο χρόνο που θα 'χω από δω και πέρα...Δραστηριότητες και τα σχετικά!Πείτε κι εσείς καμιά ιδέα!;)
(και το βράδυ έχει πίτες,μπύρες και παραλία!!!:clapup:Βέβαια θα 'μαστε οι μισοί,λόγω του ΑΟΘ..:/:Αλλά κοντεύουν κι αυτοί!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω ξυπνησα πριν μια ωρα....ποσο καιρο ειχα να το κανω αυτο;;;;;;;
αχ αχ αχ αχ αχ!!!:bigarmhug :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δεν ξέρω, μπαίνω πολύ στον πειρασμό να πετάξω (είμαστε και οικολόγοι βεβαίως βεβαίως) ΟΤΙ έχει σχέση με πανελλήνιες, ειδικά αυτό το ΑΟΔΕ :rant:, αλλά έχω ένα πολύ κακό προαίσθημα ότι μπορεί να τα χρειαστώ για άλλη μια χρονιά μετά τον φετινό βιασμό που έπεσε στην θετικοτεχνολογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αχου....ξύπνησα στις 12:30 πράγμα που είχε να γίνει από την επόμενη μέρα από το τέλος των καλοκαιρινών!
Και αφού καθάρισα το δωμάτιο και ΕΚΡΥΨΑ τα πάντα σειρά έχουν διάφορα με κυριότερο το να βγούμε έξω και να γυρίσουμε αργάμιση! Δυστυχώς όμως το μεγαλύτερο μέρος της παρέας μου είναι τεχνολογική και έχουν αοθ...δεν πειράζει όμως...ήδη κανονίζουμε για το βράδυ της Τρίτης! Επιτέλους λειτουργούμε σαν άνθρωποι! Πλάκα πλάκα εχθές που γύρισα κατά της 5 έκατσα στο δωματιό μου και δεν είχα τι να κάνω...:/: και το πρωί που ξύπνησα πετάχττηκα γιατί σκέφτηκα ότι έχω να διαβάσω λατινικά! :redface:
Αλλά τώρα δεν έχω να κάνω τίποτα στην ζωη μου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
γεια σας! new here ^^
ρε παιδια ξερετε ποτε περιπου θα βγουν τα αποτελεσματα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
22 με 25 Ιουνιου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top