Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αλλο ενα και τελειωνουμε. Να φυγει το αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Razor13

Νεοφερμένος

Ο Razor13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
NAIIIIIII
EΠΙΤΕΛΟΥΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕΕΕΕΕ!!!:D
Κι όμως είμαι ακόμα εδώ!

Καλά μπάνια και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!:D

Και καλά αποτελέσματα φυσικά. (:
Το τραγούδι αυτό δεν αναφέρεται στο καλοκαίρι, τουλάχιστον δεν ήταν αυτή η πρόθεση των Ξύλινων Σπαθιών
https://www.youtube.com/watch?v=D9hUDTVXH7E

Κατά τα άλλα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ :D Δυστυχώς ακόμα δεν το έχω συνειδητοποίησει γιατί οι κολλητοί μου δίνουν ΑΟΘ και δεν θα βγούμε πριν την Τρίτη. Αύριο όμως θα μυρίσω Παναθηναϊκό στο σύνδεσμο με το γλέντι στους πελάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eantas11

Νεοφερμένος

Ο eantas11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ετσι ρε στο εξοχικο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ΞΕΡΑΘΗΚΑ στον υπνοοοοοο και το ευχαριστηθηκα οσο δεν παει.....:D
αχ ποσο μου λειπει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
ΑΟΘ και μετά yuhuuuuuuuu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ax ξεκουραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ειλικρινά,δεν είναι γαμάτο αυτό το συναίσθημα όταν τελειώνεις τις πανελλήνιες;ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΞΕΡΩ ΓΩ;

Σας ζηλεύω.Καλή διασκέδαση,dudes!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω σημερα ξυπνησα απο τις 6 και δεν με επαιρνε ο υπνος, μαλλον επειδη ειχα αγωνια που διναμε τελευταιο μαθημα..... ως τωρα δε συνειδητοποιησα οτι τελειωσαν οι πανελληνιες... ακομα τις σκεφτομαι... αυριο μαλιστα σκεφτομαι να πεταξω ολα τα βιβλια σε μαυρες σακουλες και να καψω εκεινα τα βιβλια που με τυρρανισαν καθ' ολη τη διαρκεια της χρονιας. Με μια φιλη μου μαλιστα ειπαμε να το κανουμε πιο επισημο, να συγκεντρωθουμε δηλαδη ενα βραδυ σε παραλια και να αναψουμε μια φωτια, να τα καψουμε μια για παντα τα ρημαδια τα βιβλια μας (γιατι στην προκειμενη περιπτωση δεν παιζουν λεφτα, που να τα καιμε κιολας) :)... Περα απο τα παραπανω περασα μια χαλαρη μερα... πηγα για καφε το πρωι, μετα πηγα παραλια και τωρα προβλεπεται μεταμεσονυκτιο γλεντι, εχουμε και 2 openings σε κλαμπς σημερα, οποτε μας βλεπω να ξενυχταμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Και εγω σκεφτηκα να καψω καναδυο βιβλια αλλά δε μου πηγε η καρδια.... να μπω στο γραφειο μου, ούτε στοιχειωμενο να ηταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Από τις 06.30 που ξύπνησα έως και τώρα ήμουν στο σπίτι μόνο 4 ώρες!!! :clapup:
Τα πόδια μου πονάνε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μου κακοφανηκε που σταματησαμε τοσο αποτομα...ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι αυριο θα ξυπνησω ΟΤΙ ΩΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ ελπίζω να κοιμηθώ και να μη ροχαλίζει ΞΑΝΑ η αδελφή μου. Σαν τρακτέρ κάνει!
Αυτή τη βδομάδα κάθε μέρα από τις 3 ξυπνούσα!
Αλλιώς πάλι στον καναπέ με βλέπω!:P

Για τις επόμενες μέρες θέλω να φτιάξω κάτι μπιχλιμπιδάκια και για την Τρίτη προβλέπονται ψώνια και έξοδος το βράδυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εχετε συνειδητοποιησει οτι θα καθεστε για 4 ΜΗΝΕΣ???Ε ναι λοιπον ,σας ζηλευω απιστευτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2012. Έκανα τόσες μαλακίες, λοιπόν, που παίζει να χάσω τη σχολή μου.
Μπράβο μου. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2012. Έκανα τόσες μαλακίες, λοιπόν, που παίζει να χάσω τη σχολή μου.
Μπράβο μου. :mad:
Και δεν εισαι ο μονος!!!
Ενός λεπτού σιγή για τα χαζά λάθη στις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Μόνο ενός λεπτού σιγή; Θα αφήσω παραπονεμένες αρκετές επιπολαιότητες! Τουλάχιστον μια ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2012. Έκανα τόσες μαλακίες, λοιπόν, που παίζει να χάσω τη σχολή μου.
Μπράβο μου. :mad:

same here :P τουλαχιστον 1500 μορια+

δε πειραζει καθε εμποδιο σε καλο xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σας ζηλεύω όσο δεν πάει!!βόλτες,έξοδοι,μπάνια,δημιουργικές δραστηριότητες,καλοπέραση,ΤΕΛΟΣ πανελληνίων βέβαια,αποστασία από τη σχολική ζωή...τώρα τη σκυτάλη την παίρνουμε εμείς..άντε και καλά μας ξενύχτια(όχι φυσικά για τον ίδιο λόγο με αυτόν που θα γίνονται τα δικά σας :( )...οι δικές μου καλοκαιρινές διακοπές προσωπικά ξεκινάνε από αύγουστο...καλές διακοπές,καλή ξεκούραση και καλά αποτελέσματααα σε όλους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
άντε για τους περισσότερους ξεκίνησε η διασκέδαση :) οι υπόλοιποι γερά για το σημαντικό μάθημα του 5ου πεδίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Καλη υπομονη για τα ειδικα και καλα αποτελεσματα σε ολους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top