Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εγω ειλικρινα νοιωθω ανακουφιση που τελειωσα ωραια και καλά σημερα....δεν ηταν τρελα δυσκολα τα θεματα αλλα ενταξη....Μολις δω πραγματικα οτι περασα εκει που θέλω, για καψιμο παει (μες στη βενζινη βουτηγμενο) το βιβλιο της Βιολογίας Κατευθύνσης....ΤΟ ΜΙΣΩ με ολη την σημασια της λεξης....Αυτα...Και για το τέλος απο την καρδια μου ευχομαι σε ολους μονο επιτυχιες και κυριως να περασουμε εκει που ποθει η καρδια μας.!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Στο διάολο οι Πανελλήνιες!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ! Ξέρετε τι πάει να πει τέλοςςςς?? ΡΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΜΑ χαχαχαχαχαχαχαχαχα ποπο δεν το πιστεύω φριιιιιιιντοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμ φριντοοοοοοοοοοοομ φριιντοοοοοοοοοοοοοοοοομ Ρε τελειώσαμε!!

η αλήθεια είναι ότι κάθομαι λίγο σε αναμμένα κάρβουνα γιατί υπολογίζω στο περίπου τα μόριά μου και είμαι καμιά 300αριά κάτω από την περυσινή βάση της σχολής που θέλω..:redface: αλλά μετά σκέφτομαι πως δεν έχω διάβασμα και με πιάνει νευρικό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πως δεν ειπε κανεις πως πηγε για διαβασμα απο συνηθεια;;;; :P :P χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τελείωσαν οι ΜΑΜΗΜΕΝΕΣ, γαμώ το 2012!!! Μας ξέσκισαν όσο δεν πάει φέτος! Το μόνο που μένει είναι να δούμε πόσα στο καλό μόρια βγάλαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Άντε παιδιά, επιτέλους τελειώσαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τελειώσαμε, αλλά πώς τελειώσαμε; Δε μπορώ να κάτσω σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θέλω να πάρετε βαθιά ανάσα και να συνειδητοποιήσετε ότι...






ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ
ή τελειώνετε την Τρίτη:redface:

Γιατί είστε ακόμα εδώ όσοι τελειώσατε? Βουρ για βόλτα και μπάνιο, ΤΩΡΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
τερμα το διαβασμα τερμα τα ξενυχτια για διαβασμα τερμα οι στεναχωριες τερμα το αγχος τερμα η πιεση τερμα η απαισιοδοξια...
ΤΕΡΜΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
απο εδω και περα ελπιζω να μην περασω καμια αλλη χρονια σαν και αυτη.....
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!
ΚΑΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΠΛΕΟΝ:P
ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ!!!!!!
ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕΕΕ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ, είναι και το γαμημένο το ΑΟΘ, μην παίζετε με την πίκρα μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ, είναι και το γαμημένο το ΑΟΘ, μην παίζετε με την πίκρα μας..
4 μερες ακομη αντιστροφη μετρηση εμεινε για εσας...σιγα το πραγμαααα:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
εντωμεταξύ κοιτάω και κοιτάω πάλι να δω ποσα μόρια βγάζω πάνω κάτω και βλέπω ότι και με 20 στο ΑΟΘ είμαι κάτω από την βάση για την σχολη που θελω...200 - 500 μόρια..Ξενέρα άντε κάτσε να διαβάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εντωμεταξύ κοιτάω και κοιτάω πάλι να δω ποσα μόρια βγάζω πάνω κάτω και βλέπω ότι και με 20 στο ΑΟΘ είμαι κάτω από την βάση για την σχολη που θελω...200 - 500 μόρια..Ξενέρα άντε κάτσε να διαβάσεις..
εγω ειμαι 500+ μορια απο αυτη που θελω..και ομως οι ελπιδες μου ειναι αρκετες..φαντασου εσυ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
γνωριζει κανεις εάν το ποσοστό των μαθητών που θα δώσουν αοθ αυξήθηκε ή μειώθηκε σε συγκριση με περυσι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Νομιζω εχει μειωθει.Ειμαστε και λιγοτεροι βασικα.Παντως ακομα και θεσεις σε σχολες του 5ου μειωθηκαν.Αντε να δουμε τι σκατα θα παιχτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
NAIIIIIII
EΠΙΤΕΛΟΥΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕΕΕΕΕ!!!:D
Κι όμως είμαι ακόμα εδώ!

Καλά μπάνια και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!:D

Και καλά αποτελέσματα φυσικά. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δε νιώθω πολύ καλά.
Έχουν περάσει 4 ώρες χωρίς να διαβάσω τίποτα.:confused:
Το έκοψα πολύ απότομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Δε νιώθω πολύ καλά.
Έχουν περάσει 4 ώρες χωρίς να διαβάσω τίποτα.:confused:
Το έκοψα πολύ απότομα!
4 ωρες;;;;παρε ενα αοδευ μη το ξεχασεις....γτ ξεχνιεται και γρηγορα!!!:D
αοδευ η καλυτερη λυση!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ δε το χω συνειδητοποιήσει ακόμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εγώ δε το χω συνειδητοποιήσει ακόμα!:P
βασικα ουτε και εγω αλλα εκατσα με τους φιλους μου και βγαλαμε προγραμμα τι να κανουμε καθε μερα!!:clapup:
οποτε καθε μερα θα το συνειδητοποιω ολο και περισσοτερο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Δε νιώθω πολύ καλά.
Έχουν περάσει 4 ώρες χωρίς να διαβάσω τίποτα.:confused:
Το έκοψα πολύ απότομα!

Κατσε και μαθε C...θα σου χρειαστει στο προσεχες μελλον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top