Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Δεν θέλω να φανεί ότι βιάζομαι............... αλλά πότε περίπου βγαίνουν οι βαθμοί; Πριν ή μετά τα ειδικά μαθήματα;;
περίπου τέλη ιουνίου αρχες ιουλίου το πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αυτο ηταν τελειωσαμε.....δεν μπορω να το πιστεψω.....
καλο καλοκαιρι και καλα αποτελεσματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καθε φωτοτυπια σχετικη με τις πανελληνιες που ηταν στον φελλοπινακα σκιστηκε με ασυδοτη βια και πεταχτηκε το πατωμα με ιδιαιτερο μενος.
:devil:


House μα το θεό την ιστορία θα την βάλω προσάναμα και θα ψήσω ένα κοντοσούβλι πάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
House μα το θεό την ιστορία θα την βάλω προσάναμα και θα ψήσω ένα κοντοσούβλι πάνω!

Την ιστορια και τα λατινικα...τα πιο ηλιθια μαθηματα της θεωρητικης :P
Την βιολογια λεω να την κρατησω...της ειχα κολλησει ενα αυτοκολλητο του Χαουζ στο εξωφυλλο της με ενα quote του χαχαχαχ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!
(Και λίγο ακόμα υπομονή γι΄αυτούς που δίνουν την Τρίτη!)

Να περάσετε το καλύτερο καλοκαίρι σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το εχασες το τρενο...! Αν μπορουσες ανα πασα στιμγη να δηλωσεις μολις βλεπανε ολοι οτι δεν γραψανε καλα θα διλωναν αγγλικα μπας και μπουν σε καμια τουριστικη...!:P

Για ΤΕΦΑΑ νομιζω δεν υπαρχει προθεσμια για κατι, απλος θα πρεπει να εμφανιστεις στις εξετασεις
Για στρατιωτικες και αστυνομικες νομιζω εχει ληξει.

Βασικά καμιά σχέση..απλά δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτή η σχολή "Εφαρμογών Ξ. Γλωσσών στη Διοίκ. & στο Εμπόρ. Ηπείρου" και ρώτησα να δω αν προλαβαίνω να δηλώσω ξένη γλώσσα. :P

Καλή μας επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ψοφος σε ολα τα βιβλια!ΤΕΛΟΣ!Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrmyr7

Νεοφερμένος

Ο myrmyr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΤΕΕΕΕΛΟΟΟΟΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σε καθε γωνια του σπιτιου μου εχω κι απο ενα βιβλιο/τετραδιο/βοηθημα καλα για φυλλαδια δεν το συζητω στην τουαλετα αν δεν εχω χαρτι μ'αυτα κανω την δουλεια μου :P Απο τριτη ομως στον καδοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Αυτό ήταν...
Πανελλήνιες 2011 τέλος...
Έχω να ευχηθώ στους συμμαθητές μου, συνομήλικους και συνυποψήφιους όλης της χώρας "Καλά Αποτελέσματα".

Όσοι μετά από αυτό είστε ευχαριστημένοι μακάρι να πετύχετε τους στόχους που όλη τη χρονιά είχατε θέσει. Όμως όσοι δεν έμειναν ευχαριστημένοι μετά από τις εξετάσεις αυτές το μόνο που έχω να πω είναι Πάμε για άλλα. Δεν τελειώνει τίποτα εδώ. Από εδώ και πέρα όλα αρχίζουν. Είμαστε 17 και 18... Τι? Θα πεθάνουμε? Τι θα μας διαλύσουν τα όνειρα? Κανένας δεν έχει το δικαίωμα. Κανένας δεν θα το κάνει!!!

Πάνω από όλα όμως έχω να πω σε ΟΛΟΥΣ μαζί με μένα: ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ. Τόσο διάβασμα, τόσοι κόποι, τόσο άγχος, τόσες πληροφορίες για απομνημόνευση (αυτό είναι ένας μαθητής της Γ' λυκείου...) και όλα αυτά για την τελική μέρα. Μια μέρα που πρέπει να είναι ψύχραιμος και άνετος, περιγραφικός αλλά και συγκεκριμένος, αναλυτικός και "παπαγάλος". Αλλά μια μέρα θα κρίνει τις γνώσεις του? Ποιος τον ρώτησε πως ξύπνησε, αν κοιμήθηκε δηλαδή, ποιος τον ρώτησε τι προβλήματα αντιμετωπίζει, ποιος τον ένιωσε? Ποιος? Αυτό ήταν παίδες...

Πέρσι είχα γράψει τα παραπάνω. Αν αλλάξουμε το έτος και το γεγονός ότι φέτος εγώ δεν έγραψα, σας εύχομαι τα καλύτερα. Καλή ξεκούραση. Το αξίζετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Από εβδομάδα όλα τα βιβλία ανακύκλωση.
Πάλι καλά που έχω οικολογική συνείδηση, διαφορετικά θα κατέληγαν σκισμένα στο προαύλιο του σχολείου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παω για καλαμαρακια see yaz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω εχω σκεφτει να τα κανω ''μολοτοφ'' σε καμια πορεια,ειδικα οι σημειωσεις των αρχαιων και της εκθεσης,ολοκληρη κλουβα πιστευω βαζουν φωτια. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
την τρίτη ή θα το σώσουμε ή θα βουλιάξουμε,αν και είδη είμαστε κάπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εγω εχω σκεφτει να τα κανω ''μολοτοφ'' σε καμια πορεια,ειδικα οι σημειωσεις των αρχαιων και της εκθεσης,ολοκληρη κλουβα πιστευω βαζουν φωτια. :devil:

Κράτα τα ρε συ, ποτέ δε ξέρεις. Αν γίνει καμιά στραβή (μακάρι να βγω ψεύτης), μπορεί να τα χρειαστείς ξανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Κράτα τα ρε συ, ποτέ δε ξέρεις. Αν γίνει καμιά στραβή (μακάρι να βγω ψεύτης), μπορεί να τα χρειαστείς ξανά.

Αυτες οι πιθανοτητες εχουν εξαλειφθει απο την αρχη της χρονιας :D

Γιαυτο,πυρρρρρρρρρρρρρρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες άφησαν μια πικρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτό ήταν λοιπόννννννν....Καλό καλοκαίρι να έχουμε παιδιά,και καλά αποτελέσματα!Φυσικά να πω συγχαρητήρια σε όλους όσους φτάσαμε ως το τέλος,ανεξαρτήτως αποτελέσματος....Καλή μας συνέχεια λοιπόν,σε νέα βάση πλέον!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top