Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
να δωσω και το αυριανο μαθημα και θα μου φυγει ενα βαρος. Το αοθ δεν το φοβαμαι. Παω για 20αρι.:clapup:
εγώ πάλι το φοβάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατι...απλα με φοβιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ειναι ευκολο μαθημα. Και οι ασκησεις αντιπροσωπευουν μονο το 50%. Επομενως αν εχεις διαβασει θεωρια παιρνεις ανετα πανω απο 10, σε περιπτωση που δυσκολευεσαι στις ασκησεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ειναι ευκολο μαθημα. Και οι ασκησεις αντιπροσωπευουν μονο το 50%. Επομενως αν εχεις διαβασει θεωρια παιρνεις ανετα πανω απο 10, σε περιπτωση που δυσκολευεσαι στις ασκησεις. :)
Οχι αλλη θεωριααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
έχω ένα προαίσθημα ότι αύριο εμείς του ΑΕΠΠ θα πονέσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δε μπορώ να διαβάσω άλλο.
ΔΕ ΜΠΟΡΩ.
Όσο σκέφτομαι ότι σε 15 ώρες ξαναξεκινάει η ζωή μου...
Αχχχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Chill Out, η ζωή δεν είναι οι πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Ελπίζω να μην ψάχνετε κάποια μηνύματα γιατί μεταφέρθηκαν σε θέματα όπως Ιατρική από Θεωρητική και Θετική vs Θεωρητική vs Τεχνολογική όπου ταίριαζαν καλύτερα.


Α, και μερικά πήγαν κάδο γιατί ήταν off-topic :P
Καλή συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δε μπορώ να διαβάσω άλλο.
ΔΕ ΜΠΟΡΩ.
Όσο σκέφτομαι ότι σε 15 ώρες ξαναξεκινάει η ζωή μου...
Αχχχ.

Σημερα θα ειναι το τελευταιο ξενυχτι μου για την δευτεροβαθμια :redface:
Θα προσπαθησω να το απολαυσω οσο περισσοτερο γινεται :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Chill Out, η ζωή δεν είναι οι πανελλήνιες.

Το πρόβλημα είναι ότι με τις πανελλήνιες έχω φάει έναν χρόνο μέσα σε 4 τοίχους.
Δεν εννοώ ότι θα κάνω καμιά ζωάρα κλπ, αλλά σαν άνθρωπος θα πάω για κανένα μπάνιο, θα δω φίλους, ΔΕ θα έχω το άγχος των εξετάσεων... Αυτά κι άλλα πολλά!

Σημερα θα ειναι το τελευταιο ξενυχτι μου για την δευτεροβαθμια :redface:
Θα προσπαθησω να το απολαυσω οσο περισσοτερο γινεται :loltooth:

χαχα.;)
Το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Είναι λογικό να έχεις διαβάσει τη θεωρία και να νιώθεις ότι δεν θυμάσαι τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Λεω να το παρω σερι...ετσι και αλλιως αυριο και να νυσταζω,εχει μπολικο περιεχομενο το προγραμμα

:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λεω να το παρω σερι...ετσι και αλλιως αυριο και να νυσταζω,εχει μπολικο περιεχομενο το προγραμμα

:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Ντόκτορ χαλαρά! Μη μας πάθεις και τίποτα τώρα στα τελειώματα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λεω να το παρω σερι...ετσι και αλλιως αυριο και να νυσταζω,εχει μπολικο περιεχομενο το προγραμμα

:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

δεν ξέρω αν κατά πόσο θα μπορείς να σκεφτείς μετά το πρωί γιατί είναι και μάθημα που χρειάζεται σκέψη και λογική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λογικότατο να νιώθεις πως δε θυμάσαι τίποτα!!!
Πάντα το πάθαινα στα μαθήματα που είχαν θεωρία. (αρχαία, ιστορία, βιολογία κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λογικότατο να νιώθεις πως δε θυμάσαι τίποτα!!!
Πάντα το πάθαινα στα μαθήματα που είχαν θεωρία. (αρχαία, ιστορία, βιολογία κτλ)

ελπίζω απλώς να το νιώθω και να μην ισχύει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο έπαθα στη Βιολογία Κατ... Ώσπου στο δρόμο είπα από μέσα μου "Θα πάω και θα τους απαυτόσω" κι ανέβηκε το ηθικό. Μόλις είδα τα θέματα οι απαντήσεις ήρθαν αμέσως στο μυαλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω το εκανα στην ιστορια παντως (6 τελειωσα μεχρι της 7 προλαβα και κοιμηθηκα) και τα εγραψα ολα :loltooth: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Μόνο εγώ δε μπορώ να συγκεντρωθώ πολύ, επειδή τελειώνουμε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top