Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλησπέρα! Δύο ερωτήσεις: η προθεσμία για τις στρατιωτικές/αστυνομικές/ΤΕΦΑΑ σχολές μέχρι πότε είναι ή ήταν?Επίσης,η προθεσμία για αίτηση ειδικού μαθήματος(ξένες γλώσσες) ήταν τον Φεβρουάριο κ έχει τελειώσει??? 'Η ακόμα και τώρα μπορώ να δηλώσω σαν ειδκό μάθημα μια ξένη γλώσσα??:worry:
Ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ένα θα πω, πάλι προέβλεψα το πρωί τι θα πέσει στη θεωρητική.
Καλό κουράγιο για το ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ένα θα πω, πάλι προέβλεψα το πρωί τι θα πέσει στη θεωρητική.
Καλό κουράγιο για το ΑΟΔΕ
Ενα θα πω..πηρα την εκδικηση μου για την παρασκευη.Καλο καρκινωμα με την ΑΟΔΕ.Μπαχαχαχαχαχχαχα winter is coming!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλησπέρα! Δύο ερωτήσεις: η προθεσμία για τις στρατιωτικές/αστυνομικές/ΤΕΦΑΑ σχολές μέχρι πότε είναι ή ήταν?Επίσης,η προθεσμία για αίτηση ειδικού μαθήματος(ξένες γλώσσες) ήταν τον Φεβρουάριο κ έχει τελειώσει??? 'Η ακόμα και τώρα μπορώ να δηλώσω σαν ειδκό μάθημα μια ξένη γλώσσα??:worry:
Ευχαριστώ..

Το εχασες το τρενο...! Αν μπορουσες ανα πασα στιμγη να δηλωσεις μολις βλεπανε ολοι οτι δεν γραψανε καλα θα διλωναν αγγλικα μπας και μπουν σε καμια τουριστικη...!:P

Για ΤΕΦΑΑ νομιζω δεν υπαρχει προθεσμια για κατι, απλος θα πρεπει να εμφανιστεις στις εξετασεις
Για στρατιωτικες και αστυνομικες νομιζω εχει ληξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Δεν μπορω αλλο,ενω η χρονια γενικα περασε γρηγορα(τουλαχιστον για μενα),αυτες οι δυο εβδομαδες μου φαινονται αιωνας!!!αντε τωρα βιολογια!!!:wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
και τωρα ΑΟΔΕ,δεν συμβιβάζομαι με βαθμό κάτω από 18.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ έτσι και αλλιώς δεν "τα είχα" τα μαθηματικά... οπότε λογικό είναι σήμερα να έγραψα πάλι σκατά...
Γύρω στο 13 υπολογίζω... και ήθελα ένα 15-16 (βασικά πιο πολύ χρειαζόμουν για να καλύψω και τη φυσική... αλλά τέσπα)

ΟΜΩΣ... ακόμα και αν έχω χάσει το τραίνο για τη σχολή μου... εγώ θα πω ένα πράγμα
Έρχονται τα μαθήματα μου... βιολογία-Χημεια!!

ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΣΚΙΣΩ ΡΕ!!! (προς την επιτροπή που βάζει τα θέματα το λέω, μη παρεξηγηθεί κανείς :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω κάλυψα το χαμένο έδαφος δεν έγραψα 20 ή 19, αλλά ευελπιστώ σε ένα 17-18. Έχω κάνει μερικά πράγματα διαφορετικά από ότι τα δείχνουν στις λύσεις χωρίς αυτό να σημαίνει ότι τα έχω λάθος.

Μένει το πιο κακόκεφο μάθημα, αοδε, και το πιο γαμάτο, αεππ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ποιος ξέρει τι θα δούμε την Τετάρτη στη βιολογία...
Καμιά παλουκάρα άσκηση από το τέταρτο...πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Ποιος ξέρει τι θα δούμε την Τετάρτη στη βιολογία...
Καμιά παλουκάρα άσκηση από το τέταρτο...πφφ

Άστα..Και σκέψου οτι είναι η ίδια επιτροπή με τη βιολογία γενικής.
Τίποτα διπλές λύσεις και δε συμμαζεύεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αν ειναι να χτυπησουν ενα μαθημα προτιμω τη χημεια,την οποια τα τελευταια χρονια δεν την εχουν χτηπησει σε δυσκολια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λοιπον χαρηκα με τα ατομα που συνεργαστηκαμε στα μαθηματικα φυσικη και βιολογια.Τωρα ο καθενας παιρνει τον δικο του δρομο σε μαθηματα βαρυτητας σε κατευθυνση....οποτε θα ηθελα να σας ευχυθω μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου μια πολυ καλη επιτυχια..και να χαμογελατε παντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αν ειναι να χτυπησουν ενα μαθημα προτιμω τη χημεια,την οποια τα τελευταια χρονια δεν την εχουν χτηπησει σε δυσκολια.
Μακάρι, και στη βιολογία να βάλουν εύκολα. Πιο πιθανό βρίσκω όμως να βάλουν παλούκια και στα δύο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω απορεια να δω τι θα πεσει σε ΑΕΠΠ....!:devil::ropalo: Και ειναι το ΑΟΔΕ στην μεση και δεν θα περνανε οι ωρες...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
AEΠΠ αμα θελουν μπορουν το βιασουν το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
εγώ πιστεύω θα βάλουν παλούκια και στα 2

BRING IT ON!!!

(τώρα μιλώ έτσι γιατί τα έχω πάρει... μετά από καμιά ώρα θα αρχίσω πάλι τη κλάψα χD )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εγώ πιστεύω θα βάλουν παλούκια και στα 2

BRING IT ON!!!

(τώρα μιλώ έτσι γιατί τα έχω πάρει... μετά από καμιά ώρα θα αρχίσω πάλι τη κλάψα χD )
χααχαχαχαχαχααχαχα μαρακι το φανταζομαι :P :P αλλα μην αρχισεις! απλα ηταν αστειο οπως το ειπες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ πιστεύω θα βάλουν παλούκια και στα 2

BRING IT ON!!!

(τώρα μιλώ έτσι γιατί τα έχω πάρει... μετά από καμιά ώρα θα αρχίσω πάλι τη κλάψα χD )
τη Χημεία δεν πρόκειτα να την τσιμπήσουν ιδιαίτερα,αντε 2 σημεία όπως πέρυσι το πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Φάγαμε το γάιδαρο, η ουρά έμεινε! Πάμε μωρή αρρώστια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αντε παιδακια 2 μαθηματακια μας εμειναν .. κυραγιο... να εχετε στο μυαλο σας μονο οτι μεταααααα......... :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top