Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
@Giannoutas Ωραία, να κοιτά τότε ο καθένας την πάρτη του και να μη δίνει μία για τους άλλους.
Είδαμε σε τι κατάσταση έφτασε η χώρα εξαιτίας αυτού.;)
Μα ακριβως εξαιτιας της καταστασης που περιγραφεις πιο πριν φτασαμε εδω που φτασαμε

Ο χουβαρντας ο Ελληναρας με την γ...μενη φιλοξενια του,να βοηθαει τον διπλανο του κτλ.Αν ολοι κοιτουσαμε την παρτυ μας τοτε δεν θα φταναμε ποτε εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μα ακριβως εξαιτιας της καταστασης που περιγραφεις πιο πριν φτασαμε εδω που φτασαμε

Ο χουβαρντας ο Ελληναρας με την γ...μενη φιλοξενια του,να βοηθαει τον διπλανο του κτλ.Αν ολοι κοιτουσαμε την παρτυ μας τοτε δεν θα φταναμε ποτε εδω.

Μα αυτοί που κοιτούσαν τη παρτάρα τους και φρόντισαν να ''φάνε'' όσο περισσότερα μπορούσαν μας έφτασαν εδώ!Υποτιμάς τις μόνες αξίες που έχει ο Έλληνας για τις οποίες μπορεί να είναι περήφανος λέγοντας πως φταίνε η φιλοξενία κι η κοινωνική αλληλεγγύη.Όχι δα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
αρα οντως ειναι δυσκολη τι μου λετε χΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μα αυτοί που κοιτούσαν τη παρτάρα τους και φρόντισαν να ''φάνε'' όσο περισσότερα μπορούσαν μας έφτασαν εδώ!Υποτιμάς τις μόνες αξίες που έχει ο Έλληνας για τις οποίες μπορεί να είναι περήφανος λέγοντας πως φταίνε η φιλοξενία κι η κοινωνική αλληλεγγύη.Όχι δα!
Ναι αλλα αμα ο καθενας ηταν για την παρτυ του αυτος που δεν τα ετρωγε θα το σκεφτοταν 100 φορες παραπανω αμα θα το κανε,γιατι αμα ο καθε πολιτης κοιτουσε την παρτυ του και οχι τις δημοσιες σχεσεις,βοηθεια απο πολιτικους κτλ,δεν θα τον ξαναψηφιζε μετα.

Οταν υπαρχει ατιμωρισια στα ΠΑΝΤΑ,τοτε μην ρωτας τι σου φταει.Ο καθε ανθρωπος εχει εναν ρολο στην κοινωνια.Αμα τον κανει σωστα ολα θα λειτουργουν ομαλα.Με τις φιλοξενειες και τις λοιπες παπαριες του βλαχοελληνα υπαρχει ασαφεια στους ρολους και γινομαστε ενα μεγαλο μπουρδελο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω συμφωνω μαζι σου tsoufou.
Εχουμε καταντησει να τρωγομαστε μεταξυ μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
κριμα αλλα ευχομε να σας πεσει η 20η ενοτητα

*ευχομαι
Επιπροσθετως,η 20 ενοτητα μιλαει για την παιδεια...μαλλον εσυ εισαι αυτος που πρεπει να την ριξει καμια ματια :whistle:
Μακαρι να πεσει...γαμαει αγρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
@drhouse γιατι να το διαβασω θεωρητικη ειμαι? Η μηπως θα με βοηθησει σε τιποτα?

και συγγνωμη που δολοφονω την γλωσσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
αρα οντως ειναι δυσκολη τι μου λετε χΔ
Έχει δύσκολη μετάφραση.
Κατά τα άλλα είναι μια χαρά ενότητα, εμένα μ' άρεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
@drhouse γιατι να το διαβασω θεωρητικη ειμαι? Η μηπως θα με βοηθησει σε τιποτα?

και συγγνωμη που δολοφονω την γλωσσα

Τωρα θες να σου αναλυσω τις χρησεις της φιλοσοφιας στην σκεψη και στην νοηση?
Boring...
Εσενα προσωπικα,και εγω το πιστευω οτι δεν θα σου χρησιμευσει σε τιποτα...Σοιναιχισε αιτση.

ΥΓ:Παντως αμα βγει η καταρα σου πραγματικοτητα και πεσει η 20...να ξερεις οτι και τα αρχαια ευκολα θα ειναι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες ποτέ δεν ήταν και ποτέ δε θα είναι αξιοκρατικό σύστημα.
Deal with it. Και αφήστε τις κλάψες. Στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό. Και πέρυσι μιλάγανε για δύσκολα θέματα και έγραψα σκατά και κάποιες σχολές πέσανε 1000 μόρια και όλα καλά όλα ανθηρά.

Ξεχάστε τα πως, μα γιατί, μας σ' εμάς, μα όχι, μα ναι και γράψτε τα 3 (ή 4) ριμαδομαθήματα που έμειναν να τελειώσετε μια και καλή μ' αυτή τη μπούρδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Με αυτό το καρκίνωμα θα έλεγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekoukitsa

Νεοφερμένος

Η Alekoukitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά ζητάω απεγνωσμένα κάποιες ελπίδες!!Φυσική πήγαινα για 19-20 και έγραψα ενα 5!!μόλις πηρα τα θέματα μου σβήστηκαν όλα από τα μυαλό και δεν καταλάβαινα τι μου γινόταν!!Ας το προσπεράσουμε αυτό!Έκθεση έγραψα αρκετά καλά!!Μαθηματικά Γενικής δεν β΄ρηκα κανένα λάθος οπότε εύχομαι να έχω πάρει ενα 20!!Μαθηματικά ειναι το φόρτε μου!!Αν γραψω ενα 20 μαθηματικά κατευθυνσης και 20 ΑΟΔΕ και ενα 18 πληροφορική πιάνω πολυτεχνείο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ζητάω απεγνωσμένα κάποιες ελπίδες!!Φυσική πήγαινα για 19-20 και έγραψα ενα 5!!μόλις πηρα τα θέματα μου σβήστηκαν όλα από τα μυαλό και δεν καταλάβαινα τι μου γινόταν!!Ας το προσπεράσουμε αυτό!Έκθεση έγραψα αρκετά καλά!!Μαθηματικά Γενικής δεν β΄ρηκα κανένα λάθος οπότε εύχομαι να έχω πάρει ενα 20!!Μαθηματικά ειναι το φόρτε μου!!Αν γραψω ενα 20 μαθηματικά κατευθυνσης και 20 ΑΟΔΕ και ενα 18 πληροφορική πιάνω πολυτεχνείο?????

5? Λίγο δύσκολα. Εκτός και αν έγραψες 10 που αν γράψεις τους βαθμούς που λες νομίζω μπορείς να πιάσεις κάποια πολυτεχνική σχολή (πχ Ξάνθη). Αν είσαι σε ειδική κατηγορία ναι. Πάντως όσο δεν ξέρουμε τις βάσεις δεν χάνουμε ελπίδες. Παίζει σκληρά να πέσουν και φέτος, αν συνεχιστεί με τον ίδιο ρυθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Οι φετινές πανελλήνιες μου θυμίζουν έντονα 9gag.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημείωση : Παιδιά το θέμα για τις φετινές βάσεις θα ανοίξει στην ώρα του, μην γεμίζετε το θέμα αυτό με προβλέψεις βάσεων. Άλλωστε είναι πολύ νωρις ακόμα, για τέτοιες εκτιμήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ολα σκατα δεν εωχω αντοχες να διαβασω αλλο ,ετα απο αυτο με εχει πιασει κριση απαισιοδοξιας ...τι να πω ?? ολα μαυρα ολα μαυρα!!!κατι για αναπτερωση ηθικου?? και να πω βεβαια οτι ξεσκιστηκα ολη την χρονια ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά ακούω για τρελές αντιγραφές στο εξεταστικό μας κέντρο και στενοχωριέμαι που μερικοί υιοθετούν αυτή την τακτική. Εμένα με ρώτησε ένας φίλος μου Σωστό-Λάθος και δεν του απάντησα, δεν θύμωσε φυσικά, ωστόσο λυπάμαι που γίνονται τέτοια πράγματα και μερικοί συμμετέχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Παιδιά ζητάω απεγνωσμένα κάποιες ελπίδες!!Φυσική πήγαινα για 19-20 και έγραψα ενα 5!!μόλις πηρα τα θέματα μου σβήστηκαν όλα από τα μυαλό και δεν καταλάβαινα τι μου γινόταν!!Ας το προσπεράσουμε αυτό!Έκθεση έγραψα αρκετά καλά!!Μαθηματικά Γενικής δεν β΄ρηκα κανένα λάθος οπότε εύχομαι να έχω πάρει ενα 20!!Μαθηματικά ειναι το φόρτε μου!!Αν γραψω ενα 20 μαθηματικά κατευθυνσης και 20 ΑΟΔΕ και ενα 18 πληροφορική πιάνω πολυτεχνείο?????
συνεχισε και θα περασεις!!!! ολα ειναι μεσ το μυαλο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά ακούω για τρελές αντιγραφές στο εξεταστικό μας κέντρο και στενοχωριέμαι που μερικοί υιοθετούν αυτή την τακτική. Εμένα με ρώτησε ένας φίλος μου Σωστό-Λάθος και δεν του απάντησα, δεν θύμωσε φυσικά, ωστόσο λυπάμαι που γίνονται τέτοια πράγματα και μερικοί συμμετέχουν.
Που να δεις τι θα γινεται στο αοδε,οπου καθε 2 λεπτα θα ζητουν τουαλετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top