Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Παιδιά έχω δέκατα, ημικρανίες, βουλωμένη μύτη και συνάχι και δίνω πανελλήνιες. Who's with me? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εμενα για ενα περιεργο λογο με πιανει πονοκεφαλος μετα απο καθε μαθημα που γραφουμε και πινω 2 depon :P Ειμαι ο μονος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μαλλον θα σου βγαινει η κουραση ή κατι τετοιο...
Και εγω το παθαινω αν σε παρηγορει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για εμένα πάλι μέχρι τις 12 το μεσημέρι η λέξη φαγητό είναι απαγορευμένη, ότι τρώω το βγάζω αμέσως. Είτε δίνω είτε δεν δίνω όπως σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ο πονοκέφαλος με πιάνει κι εμένα συχνότερα απ' το συνηθισμένο μου αυτές τις μέρες...Λέω τουλάχιστον πάλι καλά που δεν αρρώστησα,γιατί πολλά παιδιά έχουν λαιμούς και τέτοια αυτές τις μέρες εδώ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Κι εμένα όλα άρχισαν μετά την έκθεση. Εντωμεταξύ οι γονείς μου δεν με αναγνωρίζουν. Λένε πως εκτός του ότι φαίνομαι πολύ κουρασμένη, αφήνω τις επιδόσεις μου να με επηρεάσουν πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ πάλι πολλές φορές νιώθω μια κούραση, αλλά και μια υπερένταση ταυτόχρονα.
Να κοιμηθώ δε μπορώ! Το μυαλό μου πάει παντού.
Το στομάχι μου πολλές φορές το νιώθω ανακατεμένο και η ταχυκαρδία καλά κρατεί.

Βέβαια αυτά όχι όλη την ώρα. Τώρα πχ νιώθω οκ. Το πρωί και χθες το βράδυ όμως όχι!
Έτσι αντιδρά ο δικός μου οργανισμός σε άγχη και ανησυχίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω πριν την εκθεση οταν πηγα για υπνο ηταν σαν να ειχα ενα τουβλο πανω στο στηθος... Μετα μαθηματικα γενικης πιο χαλαρα και πιστευω και τις υπολοιπες μερε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πώπω ακριβώς αυτό! Τούβλο πάνω στην καρδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά, το χειρότερο λάθος θα είναι να το αφήσετε να σας πάρει από κάτω!
Δεν έγινε τίποτα ακόμα, δεν μπορείτε να ξέρετε τον βαθμό σας..οπότε μην κοιτάτε πίσω..πάμε για τα επόμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
φοβάμαι το αύριο. αν περάσει ανώδυνα τότε στοχεύουμε ψηλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EsASt3p

Νεοφερμένος

Ο EsASt3p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τάξτε μου, τάξτε μου! Σας έχω το αυριανό 4ο θέμα Φυσικής! Ιδού :



Τώρα όλοι θα κοιμηθούμε ήσυχοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
χαχαχαχα! ευκολάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τάξτε μου, τάξτε μου! Σας έχω το αυριανό 4ο θέμα Φυσικής! Ιδού :


Τώρα όλοι θα κοιμηθούμε ήσυχοι!

Κοίταξε, θα το θέσω απλά.


Αν πέσει κάτι τέτοιο ελάτε να μου πείτε να σκίσω το απολυτήριό μου.
Simple as that.

Happy now? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ αύριο δίνω κείμενα δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα στο διάβασμα τώρα έχω και μάθημα αλλά νιώθω οτι τα ξέρω. Σκέφτομαι να κάνω μόνο κάτι ερωτήσεις (ΚΕΕ) σε όλα τα κείμενα...

Κακό; μπερδεύτηκα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Για τη λύση αυτού του ερωτήματος ενδέχεται να χρειαστεί η μετάβαση σας στην 4η διάταση"!!! :D χαχαχαχα!!!! τέλειο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Τάξτε μου, τάξτε μου! Σας έχω το αυριανό 4ο θέμα Φυσικής! Ιδού :


Τώρα όλοι θα κοιμηθούμε ήσυχοι!

Αρχικά να ξεκαθαρίσω ότι είμαι θεωρητική οπότε λίγο-πολύ μου φαίνονται κινέζικα:( αλλά επειδή έχω φίλους τεχνολογικής και θέλω να τους καθησυχάσω μπορείτε να μου πείτε αν αυτό το θέμα είναι εύκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αρχικά να ξεκαθαρίσω ότι είμαι θεωρητική οπότε λίγο-πολύ μου φαίνονται κινέζικα:( αλλά επειδή έχω φίλους τεχνολογικής και θέλω να τους καθησυχάσω μπορείτε να μου πείτε αν αυτό το θέμα είναι εύκολο;

Κατ' αρχάς πες μου ότι μας δουλεύεις τώρα. :P

Και εν συνεχεία, εσείς της θετικοτεχνολογικής που γελάτε με το θέμα αυτό...προσέξτε μη σας κοπούν τα γέλια...όπως εμάς πέρυσι...με την αβαρή ράβδο...που τόσοι και τόσοι κάτσανε πάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για τον τετραγωνισμο του κυκλου μην εισται τοσο σιγουροι οτι δεν θα πεσει! Μετα την πατατα τις βιολογιας ειναι ικανοι να μας πεισουν οτι και ο τετραγωνισμος του κυκλου εχει σωστη λυση, την οποια και περιμενουν απο τους μαθητες! Αλλα φυσικα η επισημες λυσεις δεν δημοσοιοποιουνται, οποτε δεν θα μαθουμε και εμεις πως τετραγωνιζετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

:crazy:χαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑ τώρα διάβασα τη ΘΕΜΑΤΑΡΑ οκ μλκια είπα οκ άσε μην μου απαντήσει κανείς ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ!!!:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top