Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Καλή επιτυχία :D (στην ίδια θέση θα'μαι σε 2 χρόνια :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Καλη τυχη και καλη δυναμη μαγκες! καντε μας περηφανους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ξυπνηστε , να πατε να απομηθοποιησετε τις πανελλαδικες! Το αγχος μεχρι να παρεις θεματα , μετα ξεσκιστε τα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπόρεσα να κοιμηθώ. Ξύπνησα στις 6. Ελπίζω να μην έχω υπολείμματα από το περσινό άγχος το οποίο είναι κρυμμένο καλά μέσα μου!
Ελπίζω να μην κοιμήθηκα από το άγχος για την εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καλη Επιτυχία σε όλους!!! Να σκίσετε και ψυχραιμία!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια! Οχι αγχος, τα εχουμε περασει και δεν συμφερειιιι!!
Οποιος μπορει ας ανεβασει μετα το θεμα της εκθεσης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Για το σχολιασμό των επίσημων θεμάτων της Έκθεσης υπάρχει ξεχωριστό θέμα:
[21/5/2012] Νεοελληνική Γλώσσα
Καλό θα ήταν να μην επιβαρύνουμε το παρόν θέμα με τέτοιου είδους σχόλια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λοιπον σημερα το προγραμμα εχει φαγητο σε λιγη ωρα.Βιολογια γενικης μετα μαθημα φυσικη 7-9 μετα η θα πιασω ξανα διαβασμα η ξανα χαλαρωμα και θα πιασω αυριο φουλ βιολογια γενικης για να παω να σκισω την τεταρτη.Να παω με την φορα της εκθεσης να τους παρω παραμαζωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω παλι κοιμηθηκα κατα τις 10 και μιση και ξυπνησα στις 7 παρα τεταρτο για αν ετοιμαστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Κι εγώ έχω μάθημα 5 - 6.30 σήμερα. Θέλω να ξεκουραστώ τελείως σήμερα γιατί έχω και έναν αφόρητο πονοκέφαλο που δε λέει να περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Βασικά ξεψάρωσα. :bounce:

Άκουγα όλη την χρονιά πανελλήνιες το ένα,πανελλήνιες το άλλο,απαγορεύεται αυτό,απαγορεύεται εκείνο.
Τίποτα τελικά. Σαν κανονικές εξετάσεις,απλά στην αίθουσα άκρα του τάφους σιωπή.
Και ούτε κάνα τρομερό άγχος,που περίμενα.Μια χαρά. :D

-1 μάθημα.
Άντε να τελειώνουμε. :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Εγώ Βιολογία κατεύθυνσης πήγα να γράψω με 38 πυρετό.:/:
Περιττό να πω πως όλη την χρονιά ούτε συνάχι δεν είχα.
Same shit! Από χθες έχω πυρετό και όχι δέκατα και μαλακίες. Σήμερα ας πούμε έγραψα έκθεση με 38.3. Μπας και μου ευχήθηκε ο Μητσοτάκης και δεν το θυμάμαι; Δεν εξηγείται αλλιώς.
Μηπως ανεβασε και το λεει ειρωνικα;;
Hell yeah.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω δεν εχασα παντως την θριλλερια στο σταρ...ηταν υπεργαματη και εκατσα μεχρι της 1 που τελειωσε.
Μετα βγηκα μπαλκονι και στριφογυρνουσα μεχρι της 4...κοιμηθηκα 4 και ξυπνησα 6...και θα σας πω οτι ξυπνησα μεσα στην ενεργεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω δεν εχασα παντως την θριλλερια στο σταρ...ηταν υπεργαματη και εκατσα μεχρι της 1 που τελειωσε.
Μετα βγηκα μπαλκονι και στριφογυρνουσα μεχρι της 4...κοιμηθηκα 4 και ξυπνησα 6...και θα σας πω οτι ξυπνησα μεσα στην ενεργεια :D
Και εγω την ειδα.Δεν κοιμηθηκα βεβαια καλα το βραδυ ολο στριφογυρνουσα απο τις 2 μεχρι τις 6 που σηκωθηκα...τωρα ειμαι πτωμα βεβαια αλλα τι να κανω πρεπει να κανω φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγω δεν εχασα παντως την θριλλερια στο σταρ...ηταν υπεργαματη και εκατσα μεχρι της 1 που τελειωσε.
Μετα βγηκα μπαλκονι και στριφογυρνουσα μεχρι της 4...κοιμηθηκα 4 και ξυπνησα 6...και θα σας πω οτι ξυπνησα μεσα στην ενεργεια :D
Me too! Κοιμήθηκα από τη 1 μέχρι τις 2:30 και μετά δε με έπαιρνε ο ύπνος. Ξανακοιμήθηκα άλλη μια ώρα (6-7) και πήγα να γράψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Βρικόλακες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μόνο εγώ κοιμόμουν σαν το βόδι πριν πάω να δώσω Πανελλήνιες και αφού γυρνούσα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Αντε παει το 1ο πρωτο μαθημα!! παμε στο επομενο!!!
Εν τω μεταξυ εγω νομιζα οτι θα ειμαι φουλ στο αγχος, αλλα τελικα ολα ηταν μια χαρα!
Και επιτελους απομυθοποιησα τις πανελληνιες που τοσα χρονια νομιζα οτι ειναι ενα τερας που θα σε φαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εντάξει,η απομυθοποίηση ήταν αναμενόμενη και λίγο πολύ ισχύει για όλους μας σήμερα...

Στο μεταξύ,μ' αρέσει που αγχωνόμουν ότι δε θα μπορώ να κοιμηθώ το προηγούμενο βράδυ!Κι αντ' αυτού,με πηρε ο ύπνος κανονικότατα,και το πρωί έκλεισα το ξυπνητηράκι μου και συνέχισα!Στο τσακ ξύπνησα.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top