Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γεια σας!
Ειμαι νεο μελος εδω και θα ηθελα να ευχηθω σε ολα τα παιδια που δινουν Πανελληνιες:Καλη Επιτυχια!!!:D

Υ.Γ Θα ηθελα να ρωτησω:στις Πανελληνιες εκτος απο το καρτελακι,τι αλλο πρεπει να εχουμε μαζι μας?

Και νερό ή χύμο (για το δεύτερο επιφυλλάσομαι, σ' εμάς άφηναν αν κάποιος ήθελε) μπορείτε να πάρετε, αλλά τ' αφήνουμε ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ και ΟΧΙ πάνω στο θρανίο γιατί αμα πέσουν την βάψατε :P

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και μαζί σας να πάρετε ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ενα σκεύασμα παρακεταμόλης ( κοινώς κάτι για τον πονοκέφαλο, δεν κάνω διαφήμιση σε φάρμακα εγώ :P) έτσι ώστε άμα σας πιάσει να πάρετε αμέσως και να μην περιμένετε να δείτε αν έχει το σχολείο και αν σας το φέρουν ποτέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θα πέσουν γαμάτα θέματα φέτος, Νίκο.
Ναι εγω εζησα τα περσινα Αντωνη για αυτο στο λεω.Μακαρι τι να πω...Αλλοστε φετος νιωθω πιο ετοιμος απο οτι περσι δεν ξερω γιατι αλλα νιωθω εναν αερα διαφορετικο απο περσι...μακαρι να πανε ολα καλα.

Και νερό ή χύμο (για το δεύτερο επιφυλλάσομαι, σ' εμάς άφηναν αν κάποιος ήθελε) μπορείτε να πάρετε, αλλά τ' αφήνουμε ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ και ΟΧΙ πάνω στο θρανίο γιατί αμα πέσουν την βάψατε :P

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και μαζί σας να πάρετε ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ενα σκεύασμα παρακεταμόλης ( κοινώς κάτι για τον πονοκέφαλο, δεν κάνω διαφήμιση σε φάρμακα εγώ :P) έτσι ώστε άμα σας πιάσει να πάρετε αμέσως και να μην περιμένετε να δείτε αν έχει το σχολείο και αν σας το φέρουν ποτέ. :P
Ξερεις γιατι δεν θελουν χυμο??Γιατι αναγραφουν πανω χημικες ενωσεις και φοβουνται για σκονακι.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μας το ειπαν χθες οι θετικοι και εκλαψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Τέλος, the end, la fin, finito..!!
Πάμε να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Λίγη κωλοφαρδία γαμώ, ΛΙΓΗ!Τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nαι βρε alch, με λιγη τυχη θα σκισουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Λίγη κωλοφαρδία γαμώ, ΛΙΓΗ!Τίποτα άλλο.

Όλοι θέλουν λίγη τύχη. Αυτοί που θέλουν πολλή έχουν το πρόβλημα. Βάζουμε τα γυαλιά μας 8) και πάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
LIKE A BOSS θα δωσω.Θα κανω και λιγο καζουρα στα ψαρακωμενα.Μετα θα τους ξεψαρωσω με κανενα αστειακι.Ολα καλα θα πανε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Hello ! Πως πάτε με το διάβασμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
ρε βλαμμένα κάνετε ακριβώς όπως έκανα και εγώ πέρυσι και συγκινούμαι :'( :'( :P

Tη Δευτέρα δε θα πάω σχολή, θα παλουκωθώ στον καναπέ και θα τρώω τα νύχια μου μέχρι να πει τα θέματα, το βλέπω εγώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ρε βλαμμένα κάνετε ακριβώς όπως έκανα και εγώ πέρυσι και συγκινούμαι :'( :'( :P

Tη Δευτέρα δε θα πάω σχολή, θα παλουκωθώ στον καναπέ και θα τρώω τα νύχια μου μέχρι να πει τα θέματα, το βλέπω εγώ.:P
Εμείς να δεις συγκίνηση.
Για έναν παράξενο λόγο έχω απολέσει το άγχος. Ενώ το πρωί ήμουν κάπως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σημερα δεν ειχε καθολου εκθεση.Ειχε πολλη βιολογια κατ. απο τις 10 το πρωι.(f**ck Mendel)
Ακομα δεν εχω συνειδητοποιησει οτι γραφω πανελληνιες σε 2 μερες και ενω ολη τη χρονια ημουν χαλαρος εχω αρχισει να ψιλοαγχωνομαι.Αντε να τελειωνουμε σιγα σιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
3 Προτάσεις που σκέφτεται ο Econ εδώ και καιρό.

-Δε πιστεύει στην τύχη
-Πολύ αξία έδωσε στις εξετάσεις.
-What is "anhos"?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Με τα φετινά δεδομένα δε θα μου φαινόταν άτοπο να πέσει έτσι στο ξεκάρφωτο καμιά Πολυδούρη ή κανένας Καβάφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Καβαφης ας πεσει...αλλα αμα πεσει Πολυδουρη...θα τους κανω να μετανιωσουν για... την μερα και τον λογο που γεννηθηκαν :loltooth: :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ διάβασα τον Κρητικό...


και μετά θα διαβάσω όλη την ιστορία, δηλαδή και το Κρητικό...


...Ελπίζω να μην πέσει πάλι αυτό!

Ένα από αυτά θα πέσει:

  • Καβάφης
  • Αναγνωστάκης-Εγγονόπουλος
  • Ιωάννου (συνοικισμοί)

trust me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
DrHouse (Philosophy professor)

Μαθητής Γ' λυκείου

για να το γράφω με τέτοιον τρόπο φυσικά και με χαλάει...αλλά πιο πολύ θα μας χαλάσει ο βαθμός και για να μην νομίζεις ότι πετάω απλώς κακίες, δες 2003 2004 επαναληπτικές και 2006 κανονικές εξετάσεις που έπεσε ο καράβλαχος...από τις μακράν χειρότερες επιδόσεις στην λογοτεχνία.



Καβάφης και πάλι Καβάφης!

Κι αποχαιρέτα την την Αλεξάνδρεια που χάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σκαστε ρε με αγχωνετε!Τι θελω και μπαινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Όχι ρε δεν είναι ψεύτικη, απλά είναι πριν καμιά 25-30 χρόνια τραβηγμένη...μου την έστειλαν στο μαιλ κι ειπα να την ποστάρω!

tabarly κι άμα γράψεις καλά;;; Πολύ καλύτερα απ' ό,τι ανέμενες; Τότε θα περιμένω κέρασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Όχι ρε δεν είναι ψεύτικη, απλά είναι πριν καμιά 25-30 χρόνια τραβηγμένη...μου την έστειλαν στο μαιλ κι ειπα να την ποστάρω!
Ναι βρε, το ξερω! Απλα προσπαθω να τους εμψυχωσω (υποτιθεται)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
tabarly κι άμα γράψεις καλά;;; Πολύ καλύτερα απ' ό,τι ανέμενες; Τότε θα περιμένω κέρασμα!
εσύ ή οικογένεια Μητσοτάκη?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top