Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Aκόμα κι εμενα μου αρέσει ο Μέντελ! Την στιγμή που όλοι οι άλλοι καλόγεροι φύτευαν μπιζέλια και φακές, αυτός εμπνεύστηκε την επιλεκτική διασταύρωση! Απλά πολύ μπροστά!..
Χαχαχαχα ποτε δε θα μπορουσα να φανταστω το Γρηγόρη (ετσι τον λεει ο καθηγητης μου) ως τον γαματο της παρεας!!!

Παντως για 4ο εγω δε νομιζω να βαλουν ανασυνδυασμενο DNA. Πιο λογικο ειναι να βαλουν 6ο που εχει πολλες διαφορετικες ασθενειες και δυσκολη θεωρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Mendel 4ο εγώ δεν βλέπω, κυρίως λόγο ΟΕΦΕ
Μονοκλωνικά απ το 8 θα πέσει κάτι σίγουρα
Και αιτιολογώ:
Είναι αγαπημένο θέμα που πέφτει σχεδόν χρονιά παρά χρονιά και πέρσυ δεν έπεσε τίποτε από 7-8-9

Ναι όντως, πέρυσι είχα φίλο που δεν είχε διαβάσει καθόλου καλά 7-8-9 και δεν το πίστευε ότι κατάφερε να γράπσει 96:P. Να πέσει, να πέσει. Μονοκλωνικά για διάγνωση/θεραπεία καρκίνου,για προσδιορισμό ομάδων αίματος και για εγκυμοσύνες. Και τα διαγονιδιακά ζώα μας είπε να προσέξουμε... Παραγωγή και κλωνοποίησή τους. Άι λάικ:hmm:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Παντως για 4ο εγω δε νομιζω να βαλουν ανασυνδυασμενο DNA. Πιο λογικο ειναι να βαλουν 6ο που εχει πολλες διαφορετικες ασθενειες και δυσκολη θεωρια...
Το 4ο τα λέει μπερδεμένα.
Χρειάζεται σε μερικά σημεία να αναφέρεις κομμάτια που είναι γραμμένα πιο πριν ή πιο μετά.
Επίσης στην παραγωγή της ινσουλίνης χρειάζεται να γράψεις τμήματα του 4.
Γενικά είναι ύπουλο κεφάλαιο.
Μόνο του μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα και μπορεί να μπει σαν σάλτσα μαζί με κάτι άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εμένα ο Mendel δε με αρέσει καθόλου!
Μπορεί να προτιμώ τις ασκήσεις του απ αυτές του 2ου αλλά δε με αρέσουν, απλά τις βρίσκω πιο εύκολες...
Πιο ενδιαφέροντα κεφάλαια στην κατεύθυνση για μένα είναι το 4 και το 8 κι από κοντά αυτά του DNA στην αρχή.
Ο Mendel δε με αρέσει...
(αλλά εξακολουθεί να είναι μακράν το καλύτερο και πιο ενδιαφέρον μάθημα στο σχολείο η βιολογία μας!)

Ναι, το 8ο είναι γαμάτο, το 4ο όμως όχι :P Προτιμώ μεταλλάξεις :music:

Πάμε δυνατά στην έκθεση προς το παρόν!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω το φοβαμαι το 8ο! Βασικα ειναι το χειροτερο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Και η δικιά μου η καθηγήτρια το πσήνει για Μέντελ ως 4ο φέτος. Και έχει λυσσάξει με τα ανοσοδιαγνωστικά στο 8ο.
αααχ τέτοια λέγε μου, Μέντελ 4ο θέμα, θα κάνω πάρτυ :clapup::clapup:
και μένα η δικιά μου καθηγήτρια δεν χαμπαριάζει απο οεφε και λέει Μέντελ με μετάλλαξη (Turner, down κτλ )

Εγω το φοβαμαι το 8ο! Βασικα ειναι το χειροτερο μου!
Me too... αν και αυτές τις μέρες το κάλυψα (κάπως) :/:

θέλω κάτι απο το 9... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
και μένα η δικιά μου καθηγήτρια δεν χαμπαριάζει απο οεφε και λέει Μέντελ με μετάλλαξη (Turner, down κτλ )
Turner βάλανε πέρσυ.
Ξέρω αγαπημένο θέμα κι αυτό αλλά ξανά;
Εγώ ποντάρω στα 7-8-9 και επειδή χαμπαριάζω απ ΟΕΦΕ άσκηση από το 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Turner βάλανε πέρσυ.
Ξέρω αγαπημένο θέμα κι αυτό αλλά ξανά;
Εγώ ποντάρω στα 7-8-9 και επειδή χαμπαριάζω απ ΟΕΦΕ άσκηση από το 2ο.
Σιγά το Turner που βάλανε πέρσυ... απλά να αναφέρεις τους μηχανισμούς που μπορεί να προκύψει τέτοιο άτομο
θεωρία ήταν, δεν ήταν καν άσκηση αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Το 4ο τα λέει μπερδεμένα.
Χρειάζεται σε μερικά σημεία να αναφέρεις κομμάτια που είναι γραμμένα πιο πριν ή πιο μετά.
Επίσης στην παραγωγή της ινσουλίνης χρειάζεται να γράψεις τμήματα του 4.
Γενικά είναι ύπουλο κεφάλαιο.
Μόνο του μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα και μπορεί να μπει σαν σάλτσα μαζί με κάτι άλλο...
Ακριβως!! Αν το βαλουν θα μας καψουν!

Εγω το φοβαμαι το 8ο! Βασικα ειναι το χειροτερο μου!

Ειναι δυσκολο να το μαθεις. Εμενα μου πηρε αρκετες μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγω το φοβαμαι το 8ο! Βασικα ειναι το χειροτερο μου!

ααααχ, σε νιώθω. Εγώ πέρσι όλο λεπτομέρειες ξεχνούσα απ' αυτό! Το είχα πει και γράψει και γω δε ξέρω πόσες φορές.:/:

Καλό κουράγιο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αυτο ειναι και το τελυταιο μου μνμ πριν τις εξετασεις.(ελπιζω να μην ειναι το τελευταιο γενικα...)
ευχομαι σε ολους(ας βαλω και τον εαυτο μου μεσα) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ που κοντοζυγωνουν....να γραψουν τελεια οχι ολοι.μονο αυτοι που διαβαζανε ολη τη χρονια που κατεβαλαν εαυτο και προσπαθεια και τους αξιζει ενας μεγαλος βαθμος!!!!
καλη δυναμη παιδια!!!

τα λεμε σε 2 βδομαδουλες....!!!!!!!και ολοι να μαστε χαρουμενοι!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και σε σενα Χριστινακι καλη επιτυχια! Και μην αγχωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυτο ειναι και το τελυταιο μου μνμ πριν τις εξετασεις.(ελπιζω να μην ειναι το τελευταιο γενικα...)
ευχομαι σε ολους(ας βαλω και τον εαυτο μου μεσα) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ που κοντοζυγωνουν....να γραψουν τελεια οχι ολοι.μονο αυτοι που διαβαζανε ολη τη χρονια που κατεβαλαν εαυτο και προσπαθεια και τους αξιζει ενας μεγαλος βαθμος!!!!
καλη δυναμη παιδια!!!

τα λεμε σε 2 βδομαδουλες....!!!!!!!και ολοι να μαστε χαρουμενοι!!!!!!!!:D
καλή σου επιτυχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Χριστίνα! Μην φοβάσαι τίποτα, αν δε γράψουμε εμείς που διαβάσαμε ποιοι θα γράψουν;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Χριστίνα! Μην φοβάσαι τίποτα, αν δε γράψουμε εμείς που διαβάσαμε ποιοι θα γράψουν;:D
Οι τυχεροί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οι τυχεροί;
Mεγαλη αληθεια!
Καλη επιτυχια Χριστινα!
Δηλαδη ολοι του ισκουλικι να ερθουν εδω σε 2 βδομαδουλες να πουν οτι γραψανε καλα?!?!?!?!!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Γεια σας!
Ειμαι νεο μελος εδω και θα ηθελα να ευχηθω σε ολα τα παιδια που δινουν Πανελληνιες:Καλη Επιτυχια!!!:D

Υ.Γ Θα ηθελα να ρωτησω:στις Πανελληνιες εκτος απο το καρτελακι,τι αλλο πρεπει να εχουμε μαζι μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Γεια σας!
Ειμαι νεο μελος εδω και θα ηθελα να ευχηθω σε ολα τα παιδια που δινουν Πανελληνιες:Καλη Επιτυχια!!!:D

Υ.Γ Θα ηθελα να ρωτησω:στις Πανελληνιες εκτος απο το καρτελακι,τι αλλο πρεπει να εχουμε μαζι μας?

Από έγγραφα, καρτελάκι και ταυτότητα.
Γενικότερα, στιλό, μολύβι και γόμα, γιατί δεν επιτρέπεται να σημειώνουμε πάνω στις φωτοτυπίες. Και ρολόι, οπωσδήποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Θα πέσουν γαμάτα θέματα φέτος, Νίκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top