Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαλημερα φονιαδες μου!!!!Σημερα το προγραμματακι μας εχει.
Βιολογια Γ.Π 2ο-3ο και μετα θα τα πω μια δυο φορες ολα μαζι..
Εχει ΑΕΠΠ θεωρια.
Εκθεση επισης Θεωρια και αν μεινει λιγος χρονος θα κανουμε και λιγα μαθηματικα φυσικη κανενα θεμα ετσι για ξεμουδιασμα του μυαλλου.Μην τον υπεφορτωσουμε
Εγω απο σημερα διαβαζω τα μαθηματα που δινω!
Σημερα εχω εκθεση και πρεπει να εχω διαβασει ολη την θεωρια και δυστυχως εχω και το μεσημερακι μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Kαλημερα φονιαδες μου!!!!Σημερα το προγραμματακι μας εχει.
Βιολογια Γ.Π 2ο-3ο και μετα θα τα πω μια δυο φορες ολα μαζι..
Εχει ΑΕΠΠ θεωρια.
Εκθεση επισης Θεωρια και αν μεινει λιγος χρονος θα κανουμε και λιγα μαθηματικα φυσικη κανενα θεμα ετσι για ξεμουδιασμα του μυαλλου.Μην τον υπεφορτωσουμε
και εγώ σήμερα Βιολογία Γ.Π 2ο-3ο
και κανένα θεματάκι στη βιολογία κατ...

Παίδες μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ με τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας που λέτε;
θα ήθελα να τους ρίξω μια ματιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
και εγώ σήμερα Βιολογία Γ.Π 2ο-3ο
και κανένα θεματάκι στη βιολογία κατ...

Παίδες μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ με τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας που λέτε;
θα ήθελα να τους ρίξω μια ματιά
Eγω την Βιολογια την εχω παραμελησει λιγακι! Δεν με βλεπω καλα σε αυτο το μαθημα!
Οριστε το λινκ: https://www.hms.gr/taxonomy/term/7,79
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Eγω την Βιολογια την εχω παραμελησει λιγακι! Δεν με βλεπω καλα σε αυτο το μαθημα!
Οριστε το λινκ: https://www.hms.gr/taxonomy/term/7,79
και εγώ παραμελημένο το είχα... αλλά σκέφτομαι πως το δίνουμε Τετάρτη
οπότε θέλω δεν θέλω πρέπει να κάνω μια προσπάθεια και εκεί...

Ευχαριστώ για το λινκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ θα διαβάσω λίγο Βιολογία ΓΠ το 3ο κεφ ! Και το απόγευμα λίγο το 5ο Ιστορία και το 46 στα λατινικά :@ που δε θυμάμαι ούτε μετάφραση απ αυτή τη βλακεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Διαφωνω. Εμπεριέχουν ερωτήματα που εύκολα θα έμπαιναν ως τα "δύσκολα" ενός
Διαγωνισματος

Που πάντα υπάρχουν πράγματα αρκετα δύσκολα, όπως το περσινό τρίτο θέμα με τα ΣΚ

Το περσινό τρίτο θέμα ήταν γελοίο σε σχέση με τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας, τα οποία μάλιστα περιέχουν θέματα εκτός ύλης, γενικά θέματα μεγάλης δυσκολίας, και ένα περίπλοκο σχήμα στο τελευταίο θέμα. Τα θέματα των πανελληνίων κυμαίνονται σε λογικά πλαίσια μέσα στην ύλη και πάνω κάτω ξέρεις τι θα πέσει. Μπορεί να έχει κάποιο συνδυαστικό ερώτημα, ή δύσκολο, αλλά όχι όσο τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας. Επίσης εκείνα θέλουν άλλο διάβασμα, υπάρχουν ειδικά βιβλία που σε προετοιμάζουν φαντάσου την διαφορά με της πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Το περσινό τρίτο θέμα ήταν γελοίο σε σχέση με τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας, τα οποία μάλιστα περιέχουν θέματα εκτός ύλης, γενικά θέματα μεγάλης δυσκολίας, και ένα περίπλοκο σχήμα στο τελευταίο θέμα. Τα θέματα των πανελληνίων κυμαίνονται σε λογικά πλαίσια μέσα στην ύλη και πάνω κάτω ξέρεις τι θα πέσει. Μπορεί να έχει κάποιο συνδυαστικό ερώτημα, ή δύσκολο, αλλά όχι όσο τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας. Επίσης εκείνα θέλουν άλλο διάβασμα, υπάρχουν ειδικά βιβλία που σε προετοιμάζουν φαντάσου την διαφορά με της πανελλήνιες.
Νομίζω ότι μιλάτε για διαφορετικά θέματα της μαθηματικής εταιρίας. Δες εδώ https://www.hms.gr/node/572.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Oυφ τελεια ξεμπερδεψα με την Βιολογια Γ.Π.Μου εφυγε ενα βαρος απο εκει.Παμε τωρα γερα για εκθεση μωρε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλημέρα παίδες.

Μόλις γύρισα από το φροντ, και έπιασα έκθεση.

Κουράγιο και αισιοδοξία εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παω για βιολογια γ.π.
εχω τοοοοοοοσα κενα..(2ο και 3ο)..αν τα καταφερω θα μου αναψω λαμπαδα!
εκθεση θα διαβασω αυριο μονο τα σος για κανενα τριωρο ΤΟ ΠΟΛΥ, και μια ματια ακομα την κυριακη και οκ..ελπιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδες τερμα τα ψεματα...

Παω να διαβασω εκθεση! :p xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ αύριο έκθεση.
Προσπαθώ να καλύψω οικονομικό-προσφυγικό στην Ιστορία. =/

Και...Ναι... Δυο μέρες μόνο!
Τη σημερινή δε τη μετρώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλή δύναμη και καλή επιτυχία σ΄όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μια ερωτηση στην βιολογια γενικης παιδειας η αλλεργια και τα αλλεργιογονα ειναι στην υλη? γιατι διαβασα καπου για αλλεργιες και μπερδευτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostie

Νεοφερμένος

Η lostie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
οχι δν ειναι στην υλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
μια ερωτηση στην βιολογια γενικης παιδειας η αλλεργια και τα αλλεργιογονα ειναι στην υλη? γιατι διαβασα καπου για αλλεργιες και μπερδευτηκα.
Εκτός ύλης είναι.
Παλιότερα ήταν εκτός η εξέλιξη και ήταν εντός αυτά και κάτι εξτρά απ την οικολογία.
Τώρα όμως είναι εκτός ύλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μια ερωτηση στην βιολογια γενικης παιδειας η αλλεργια και τα αλλεργιογονα ειναι στην υλη? γιατι διαβασα καπου για αλλεργιες και μπερδευτηκα.

Λεει σε ενα σημειο οτι ως αντιγοννα μπορει να δρασουν η γυρη και κατι τετοια. Αυτο μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
παίδες για βιολογία κατεύθυνσης:
στον φετινό ΟΕΦΕ ήταν φουλ απο κεφάλαιο 5ο και 6ο, αυτό πάει να πει πως για φέτος στις εξετάσεις παίζουν 2ο και 4ο για θέμα 4ο;

πραγματικά μεγάλη απογοϊτευση αν γίνει κάτι τέτοιο... πέρσυ έβαλαν 2ο κεφάλαιο στο θέμα 4ο
για αυτό είχα δώσει μεγαλύτερη βαρύτητα στον Mendel :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το περσινό τρίτο θέμα ήταν γελοίο σε σχέση με τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας, τα οποία μάλιστα περιέχουν θέματα εκτός ύλης, γενικά θέματα μεγάλης δυσκολίας, και ένα περίπλοκο σχήμα στο τελευταίο θέμα. Τα θέματα των πανελληνίων κυμαίνονται σε λογικά πλαίσια μέσα στην ύλη και πάνω κάτω ξέρεις τι θα πέσει. Μπορεί να έχει κάποιο συνδυαστικό ερώτημα, ή δύσκολο, αλλά όχι όσο τα θέματα της μαθηματικής εταιρείας. Επίσης εκείνα θέλουν άλλο διάβασμα, υπάρχουν ειδικά βιβλία που σε προετοιμάζουν φαντάσου την διαφορά με της πανελλήνιες.
Aυτος που εβαλε τα θεματα περσι στην κατευθυνση,ειναι ο συντονιστης των θεματων της ΕΜΕ.
Μας το ειπε ο καθηγητης στο σχολειο,που ηταν στο βαθμολογικο του πειραια.
παίδες για βιολογία κατεύθυνσης:
στον φετινό ΟΕΦΕ ήταν φουλ απο κεφάλαιο 5ο και 6ο, αυτό πάει να πει πως για φέτος στις εξετάσεις παίζουν 2ο και 4ο για θέμα 4ο;

πραγματικά μεγάλη απογοϊτευση αν γίνει κάτι τέτοιο... πέρσυ έβαλαν 2ο κεφάλαιο στο θέμα 4ο
για αυτό είχα δώσει μεγαλύτερη βαρύτητα στον Mendel :(
Βρισε με οσο θες αλλα μακαρι να πεσει 2ο-4ο,που ειναι τα αγαπημενα μου κεφαλαια φετος.Αλλα νομιζω οτι στη βιολογια κατ πολλες χρονιες εχουν βαλει 4ο μεντελ και στον οεφε και στις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
παίδες για βιολογία κατεύθυνσης:
στον φετινό ΟΕΦΕ ήταν φουλ απο κεφάλαιο 5ο και 6ο, αυτό πάει να πει πως για φέτος στις εξετάσεις παίζουν 2ο και 4ο για θέμα 4ο;

πραγματικά μεγάλη απογοϊτευση αν γίνει κάτι τέτοιο... πέρσυ έβαλαν 2ο κεφάλαιο στο θέμα 4ο
για αυτό είχα δώσει μεγαλύτερη βαρύτητα στον Mendel :(

Γιατι υπαρχει συμβολαιο που σου λεει πως αν κατι πεσει στον ΟΕΦΕ δεν πευτει στις πανελληνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top