Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κι εσύ παθαίνεις εσωτερικό διάλογο;
-Άμα πατώσεις και δεν περάσεις πουθενά...
-...
-Να σε δω πως θα ξανααπαφτωθείς άλλον έναν χρόνο μετά για να ξαναδώσεις.
-Τι λες ρε μαλιάκα, μετά από τόσο διάβασμα δε θα φτάσω ούτε τα 16k;
-Ε, εντάξει, αλλά...
-Πάψε βλαμμένο υποσυνείδητο, έχω διάβασμα τώρα.
-Μα...
-Σκασμός!

Το δίκαιο της πυγμής, το εφαρμόζω στον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παθαίνω πολλούς εσωτερικούς διαλόγους και στο τέλος κουνώ το κεφάλι μου λες κ έτσι θα διώξω όσα σκέφτομαι.:P
Κάποιες φορές πιάνει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κουνώντας το κεφάλι οι κακές σκέψεις θάβονται στο κάτω μέρος του εγκεφάλου και δε σε ενοχλούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κι εσύ παθαίνεις εσωτερικό διάλογο;
-Άμα πατώσεις και δεν περάσεις πουθενά...
-...
-Να σε δω πως θα ξανααπαφτωθείς άλλον έναν χρόνο μετά για να ξαναδώσεις.
-Τι λες ρε μαλιάκα, μετά από τόσο διάβασμα δε θα φτάσω ούτε τα 16k;
-Ε, εντάξει, αλλά...
-Πάψε βλαμμένο υποσυνείδητο, έχω διάβασμα τώρα.
-Μα...
-Σκασμός!

Το δίκαιο της πυγμής, το εφαρμόζω στον εαυτό μου.
xaxaxaxaxaxaxa
:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Τι να πω ρε παιδιά κι εγώ που είτε πιάνω καμιά 19 χιλιάδες είτε ξαναδίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ραφ, ποια σχολή θες χαρώτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
xaxaxaxaxaxaxa
:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Τι να πω ρε παιδιά κι εγώ που είτε πιάνω καμιά 19 χιλιάδες είτε ξαναδίνω...
Κι εγώ θέλω 18.500+ (λόγω της συμφωνίας με τον Alchemist 19.600) για να πιάσω θεσσαλονίκη, αλλά και ηλεκτρονικός μηχανικός στα χανιά να περάσω δε θα με πειράξει!

Μεταξύ μας, τα έχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ψυχολογία.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ραφ, ποια σχολή θες χαρώτο?
Ιατρική ή Φαρμακευτική ΑΠΘ


Μεταξύ μας, τα έχεις!
Μη μου λες τέτοια και σε συμπαθήσω... :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μακάρι να τις πιάσετε και οι 2 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Να σαι καλά! ^^
Ανταποδίδω την ευχή! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κανένας δε συμπαθεί τους επίδοξους ΗΜΜΥ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κανένας δε συμπαθεί τους επίδοξους ΗΜΜΥ :(
Γιατί; :hmm:
Εγώ μπορεί να μπορώ να σε συμπαθήσω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατί; :hmm:
Εγώ μπορεί να μπορώ να σε συμπαθήσω... :P
Ισως τα καταφερω και εγω! Με μεγαααλη προσπαθεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Hello παίδες... πήγα σήμερα να πάρω καρτελάκι/βαθμούς/τελευταίες οδηγίες.
Τέλος και επίσημα το σχολείο... και πραγματικά μου ήρθε να βάλω τα κλάματα

όταν τελείωσα με τα πράγματα που έπρεπε να γίνουν για τις πανελλαδικές
ήρθαν 2-3 καθηγητές (οι αγαπημένοι μου κυρίως) με ξεάγχωσαν και με χαλάρωσαν
συζητήσαμε για πάνω απο μια ώρα. Στο τέλος με αγκάλιασαν κιόλας ευχόμενοι τα καλύτερα.

Πόσο μα πόσο θα μου λείψουν αυτοί οι άνθρωποι;;;; :(
Δεν μπορώ να εκφράσω πόσο τυχερή νιώθω που είχα τέτοιους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ για καθηγητές-καθοδηγητές!!!
Τελικά είναι καλό που το σχολείο μας είναι σχετικά μικρό :)
Αυτά... απλά ήθελα να τα πω κάπου, μου έρχεται να βάλω τα κλάματα που τελειώσε το σχολείο (λέτε να περνώ καμιά κρίση ενηλικίωσης; )

Από την άλλη όμως, άντε να τελειώνουν οι ρημάδες οι εξετάσεις!!! Δεν μπορώ άλλο να σκέφτομαι το τι θα γίνει!!!
Άντε να γίνει οτι είναι να γίνει να τελειώνω!!!

by the way... νιώθω πως έχω πάρα πολλά πράγματα να καλύψω, ΟΜΩΣ δεν έχω καμιά δύναμη πλέον να το κάνω
συμβαίνει και σε εσάς αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

itachi

Νεοφερμένος

Ο itachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ έδωσα πέρυσι πανελλήνιες και θα ήθελα να σας ευχηθώ καλή δύναμη και κυρίως καλή επιτυχία!!Σας καταλαβαίνω απόλυτα σε τι ψυχολογική κατάσταση βρίσκεστε.Μην μασάτε τίποτα και πουθενά.Αν έχετε καταβάλει δυνατές προσπάθειες όλο το χρόνο, είναι σίγουρο ότι θα σας ανταμείψουν με το παραπάνω.Και στην τελική!Είτε περάσετε είτε δεν περασέτε στισ σχολές προτίμησης σας, την υγεία σας να έχετε και όλα τα άλλα θα έρθουν.Και παλί ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΊΑ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μου είπαν να μη διαβάσω τη Κυριακή για να είμαι πιο χαλαρή όμως ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να αντέξω να μη διαβάσω εσείς τι λέτε;
Επίσης μας έδωσε ένας καθηγητής το εξής πρόγραμμα για να είμαστε πιο ξεκούραστοι:
1. Υπνος στς 10:30-11
2. πρωινό ξύπνημα στς 6:30
3. Πίνουμε έναν γλυκό γλυκό (σαν εμάς) καφέ
4. κατά τς 8 τρώμε και μισή σοκολάτα (ΜΟΝΟ ΜΙΣΗΗΗ :mad::mad:)
5. Τέλος φαγητό το μεσημέρι και ύπνο 2 ώρες (το οποίο εγώ δεν μπορώ να το τηρήσω γιατί δεν θα μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ και θα χάσω 2-3 ώρες από το διάβασμα + οτι έχω μάθημα)

Τι λέτε εσείς;:hmm:
Α! ΤΕΛΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟΟΟΟΟ :clapup::clapup::clapup::clapup:
Κανε οτι σε βολευει. Εγω προσωπικα θα διαβασω χαλαρα εκθεση. Το προγραμμα ωραιο! Μια ερωτηση, μονο για τις μερες που δινουμε ειναι ή κ για τις ενδιαμεσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
πωωωωω,seriously παιδες...διαβασμα διαβασμα,εχω βαρεθει και εγω τα μαλα πλεον να διαβαζω τα ιδια.
Μια φιλοσοφια πατρας ζηταω και εγω :mad:
Εχω φτασει σε επιπεδο να κανω χειροτερους μονολογους και απο τον Καβαφη :P :mad:
Μαρεσει που το καλοκαιρι ειπα οτι θα επιανα και βιβλιο στα χερια μου...:redface: Ουτε βιβλιο μαγειρικης θελω να δω
Και ναι...ξεχασα,τωρα ξυπνησα αφου ολο το βραδυ μελετουσα καβαφηβες,αναγνωστακιδες και δεν ξερω και εγω τι αλλο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top