Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
edu4u??Τι ειναι παλι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν τον ξέρω τον κύριο. Εγώ ανακάλυψα το άισκουλ κάπου στα Χριστούγεννα.

Έχασες ωραίες φάσεις τότε, κρίμα. :P

Anw, point is that όπως και τότε έτσι και τώρα, οι φήμες δε σας βοηθάνε. Δε βοηθούσαν τον κόσμο ΑΦΟΥ είχε δώσει κι απλά περίμενε τις βάσεις, άρα σίγουρα δεν παίζει να βοηθήσουν κι εσάς στις 16 του μηνός. :P

Καλές οι υποθέσεις για θέματα κι άλλα τέτοια, ίσως βοηθάνε στο άγχος δεν ξέρω, αλλά μετά μην τις κρατάς κιόλας. Πας χωρίς να περιμένεις τίποτα κι εντάξει, ούτε λόγος για ΜΕΤΑ τις εξετάσεις, δεν έχει νόημα να καις ενέργεια για σκέψεις που δε σ' επηρεάζουν καθόλου τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
ΣΥΜΦΩΝΩ.
Φέτος τα θέματα θα είναι εύκολα.
Το ξέρω, μη ρωτάτε από πού.
Άλλωστε αυτό δε θα αλλάξει το διάβασμά σας και κυρίως δε μας ενδιαφέρει αφού έχει σημασία τι θα γράψουμε σε σχέση με άλλους.
Τη 2η Δευτέρα μόνο θέλει προσοχή γτ εκεί θα μας χτυπήσουν...
Το επιχείρημα για τη γιαγιά από τη Σμύρνη μού φαίνεται πιο έγκυρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλημέρα.

Δε μπορώ άλλο Βιολογία, είναι το τελευταίο πρωϊνό που διαθέτω.Άιντε.Από το απόγευμα μόνο έκθεση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τι θα διαβασετε για την εκθεση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τι θα διαβασετε για την εκθεση???
Θεωρία, κάποια κείμενα από ΟΕΦΕ-Πανελλήνιες που μου άφησε η καθηγήτριά μου, ένα ξεφύλλισμα στο σχολικό βιβλίο και καμιά θεματική ενότητα από τον Κούτρα. Πφφφ, πολλά είναι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι θα διαβασετε για την εκθεση???
Θεωρία και λίγη ανάγνωση θεματικούς κύκλους έτσι για να πάρει το μάτι μου καμιά ιδέα...

Edit: Πάλι ξεχάστηκα! :wall:
Καλημέρα λαέ μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλημερα εγκληματιες μου!!!!
Εχω ενα μεγαλο προβλημα.Δεν μπορω να διαβασω εκθεση.Οποτε πιανω αυτο το γελοιο μαθημα σκεφτομαι ειτε Βιολογια Γ.Π ειτε μαθηματικα ειτε φυσικη και μετα την παραταω.Δεν ξερω τι να κανω με αυτο το μαθημα..λες και μου λεει μεσα μου εισαι οκ σε αυτο το μαθημα κανε τα αλλα..Δεν ξερω.Θα προσπαθησω σημερα να διαβασω την Θεωρια με κατι λογους και τετοιες βλακειουλες που βρηκα κατι φωτοτυπιες απο περσι και πιστευω θα ειμαστε οκαυζζζζζζζζ..
Απο βιολογια Γ.Π σημερα εχει επαναληψη γερη την Οικολογιτσα μου που την λατρευω και την αγαπαω και αυριο το 3ο και το τελευταιο που ειναι για το παγκρεας!
Εεεε θα κανουμε και λιγο μαθηματικα για να σπασει ο παγος και λιγη φυσικουλα παει περασε και αυτη η μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλήμερα κόσμε, εγώ δεν μπορώ καθόλου μα ΚΑΘΟΛΟΥ βιολογία (:mad::mad::mad:) έτσι αποφάσισα να τη χωρίσω στα 3 και κάθε μέρα να διαβάζω απο ένα κεφάλαιο αλλά οταν λέμε διαβασμα εννοούμε ΔΙΑΒΑΣΜΑ!! Μ αυτό το τρόπο μέχρι αύριο θα έχω τελείωσει όλη τη βιολογία και μετά έχω τη μισή παρασκευή και το σκ για έκθεση και απο δευτέρα πάλι βιολογία!
Μου είπαν να μη διαβάσω τη Κυριακή για να είμαι πιο χαλαρή όμως ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να αντέξω να μη διαβάσω εσείς τι λέτε;
Επίσης μας έδωσε ένας καθηγητής το εξής πρόγραμμα για να είμαστε πιο ξεκούραστοι:
1. Υπνος στς 10:30-11
2. πρωινό ξύπνημα στς 6:30
3. Πίνουμε έναν γλυκό γλυκό (σαν εμάς) καφέ
4. κατά τς 8 τρώμε και μισή σοκολάτα (ΜΟΝΟ ΜΙΣΗΗΗ :mad::mad:)
5. Τέλος φαγητό το μεσημέρι και ύπνο 2 ώρες (το οποίο εγώ δεν μπορώ να το τηρήσω γιατί δεν θα μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ και θα χάσω 2-3 ώρες από το διάβασμα + οτι έχω μάθημα)

Τι λέτε εσείς;:hmm:
Α! ΤΕΛΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟΟΟΟΟ :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τα καλύτερα έρχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Δε θέλω να διαβάσω άλλο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παμε βρεεεεε καλοκαιρακι 2012 το καλυτερο!]

Δε θέλω να διαβάσω άλλο...:whistle:
Μεταξυ μας και εγω βαρεθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ έχω αφήσει ακόμα κάποια πραγματάκια και πρέπει να τα βγάλω αλλά δεν μπορώ ρε. Έχω βαρεθεί να βλέπω το δωμάτιό μου, τους τοίχους του, αυτή τη ρημαδιασμένη την καρέκλα μου, θα τη σπάσω. Δ ε θ έ λ ω ά λ λ ο.! Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει αν δεν περάσω. Σιχτίρι πιαααααααα, άντεεεεεεε άντεεεεεεεε να τελειώσουμε, έχω τόσα πράγματα να κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ έχω αφήσει ακόμα κάποια πραγματάκια και πρέπει να τα βγάλω αλλά δεν μπορώ ρε. Έχω βαρεθεί να βλέπω το δωμάτιό μου, τους τοίχους του, αυτή τη ρημαδιασμένη την καρέκλα μου, θα τη σπάσω. Δ ε θ έ λ ω ά λ λ ο.! Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει αν δεν περάσω. Σιχτίρι πιαααααααα, άντεεεεεεε άντεεεεεεεε να τελειώσουμε, έχω τόσα πράγματα να κάνω:P
Βλακειες!ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΙΑΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΠΙΣΤΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Επειδη και εγω εχω βαρεθει το δωματιο και ολα τα υπολοιπα, παω στην γιαγια μου, στην θεια μου και διαβαζω εκει! Ευτυχως διαβαζω με φασαρια οποτε βολευομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ έχω αφήσει ακόμα κάποια πραγματάκια και πρέπει να τα βγάλω αλλά δεν μπορώ ρε. Έχω βαρεθεί να βλέπω το δωμάτιό μου, τους τοίχους του, αυτή τη ρημαδιασμένη την καρέκλα μου, θα τη σπάσω. Δ ε θ έ λ ω ά λ λ ο.! Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει αν δεν περάσω. Σιχτίρι πιαααααααα, άντεεεεεεε άντεεεεεεεε να τελειώσουμε, έχω τόσα πράγματα να κάνω:P

Ελά βρε συ τώρα στα πίσω πισω κάνεις έτσι τελείωσαμε δώσε λίγο ακόμα και τελείωσες μετά θα διαβάσεις ξανά στη ζωή σου όταν θα δίνεις για δίπλωμα!! Τι και αν έγινε ο ποπος μας τετράγωνος απο τη καρέκλα τι κι αν έχουμε πιάσει αράχνες και μούχλα... ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Χάλι χάλι χάλι μαύρο. Πάω στη Χημεία μου εγώ. Πάρτε και άσμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Στην έκθεση έχετε μάθει κάτι κατά λέξη;
Πχ κανένα κουτάκι από τα χαρακτηριστικά του δοκιμίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Προσωπικά νομίζω πως δεν χρειάζεται. Και στο φροντιστήριο δεν μας τόνισαν κάτι τέτοιο. Αρκεί να τα ξέρεις, και να τα διατυπώσεις όμορφα εκείνη την στιγμή και φυσικά όσα ταιριάζουν (δηλ. τα χαρακτηριστικά που επαληθεύονται και απ'το κείμενο, με ίσως μια μικρή αναφορά στα υπόλοιπα).

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Τα αποτελέσματα πότε τα περιμένουμε; Καμια 20αρια μέρες αφού γράψουμε, αν κρίνω από πέρισυ; Δηλαδή, αν τελειώνουμε 5/6, θα κάνουμε μηχανογραφικό γύρω στις 25-30; Πάντως επίσημη ανακοίνωση δεν έχει βγει, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πιάνω να διαβάσω. Λέω ρε π()%!@ θα περάσω!!!
Μετά από λίγο το μυαλό μου φεύγει σε άλλα θέματα που με αγχώνουν και δε πρέπει να τα σκέφτομαι.
Έτσι λέω "Αμάν πια! Δε με νοιάζει να μη περάσω!"
Η σκέψη αυτή φεύγει γρήγορα και πάει σε---> "Τι θα κάνω αν δε περάσω; Μια σχολή θέλω μόνο!"
Ε και μετά ξανά με πιάνει το αίσθημα αισιοδοξίας και γίνεται ένας κύκλος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top