Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
οι ασκήσεις στον Σαλτερή είναι πάρα πολλές...
τις έχεις κάνει όλες;... γιατί εγώ δεν πρόλαβα, έχω κάνει μόνο αυτές που πρότεινε στην αρχή

έχω ένα φίλο που τα έχει κάνει σχεδόν όλα (βέβαια αυτός ξεκίνησε απο πέρσυ)
και μου λέει πως για να γράψουμε αναγκαίο είναι να τα κάνουμε όλα... είναι δυνατόν; :hmm:
Υπερβολικός είναι ο φίλος σου. :Ρ
Επειδή έχω κάνει τις περισσότερες του Σαλτερή, σε διαβεβαιώνω πως μετά απο κάποιο σημείο βάζει παρόμοιες ασκήσεις.
Οι προτεινόμενες καλύπτουν τις περισσότερες περιπτώσεις που μπορείς να δεις, και στο κάτω κάτω χημεία είναι. Δε ζητάνε τόοοοσο τρελά πράγματα...
Και χρόνια πολλά!( Καλή) Επιτυχία σου εύχομαι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Xτες ειχε γενεθλια...
Το θεμα ειναι οτ ιδεν προλαβαινεις να τις κανεις ολες και δεν ξερω αν εχει και νοημα στην τελικη!
Οκ, μην τρελεινομαστε κιολας! Αλλα αφου το παιδι εχει ξεκινησει απο Β...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Xρονια Πολλα!!!Σημερα δεν εχεις γενεθλια???:clapup::clapup::clapup: τι κερνας? :P
Υπερβολικός είναι ο φίλος σου. :Ρ
Επειδή έχω κάνει τις περισσότερες του Σαλτερή, σε διαβεβαιώνω πως μετά απο κάποιο σημείο βάζει παρόμοιες ασκήσεις.
Οι προτεινόμενες καλύπτουν τις περισσότερες περιπτώσεις που μπορείς να δεις, και στο κάτω κάτω χημεία είναι. Δε ζητάνε τόοοοσο τρελά πράγματα...
Και χρόνια πολλά!( Καλή) Επιτυχία σου εύχομαι!:D
Χθες είχα, αλλά όπως και νά'χει σας ευχαριστώ πολύ ;)
Καλή επιτυχία και σε εσάς :clapup:

Νίκο κέρασμα για σένα :D


Και μένα μου φάνηκε υπερβολικό... :redface:
αλλά ταυτόχρονα με άγχωσε κιόλας, πρέπει να το πάρω απόφαση να μη μιλώ με άλλους πέραν του i-school χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θελω και εγω κερασμα... (παγωτακι αν γινεται...:redface:)
Κοιτα το τελευταιο δεν ειναι απολυτα καλο! Μην χασεις και την επαφη σου με τους ανθρωπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καλημέρα. Καλο διάβασμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Χθες είχα, αλλά όπως και νά'χει σας ευχαριστώ πολύ ;)
Καλή επιτυχία και σε εσάς :clapup:

Και μένα μου φάνηκε υπερβολικό... :redface:
αλλά ταυτόχρονα με άγχωσε κιόλας, πρέπει να το πάρω απόφαση να μη μιλώ με άλλους πέραν του i-school χD
Να'σαι καλά!

Xτες ειχε γενεθλια...
Το θεμα ειναι οτ ιδεν προλαβαινεις να τις κανεις ολες και δεν ξερω αν εχει και νοημα στην τελικη!
Οκ, μην τρελεινομαστε κιολας! Αλλα αφου το παιδι εχει ξεκινησει απο Β...

Πιστεύω πως προτιμότερο είναι να κοιτάξετε τα θέματα των πανελληνίων, αφήστε το Σαλτερή λίγο στην άκρη τις τελευταίες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαλημερες! Τι λεει το προγραμμα σημερα???

Καλημέρα και από εδώ! Επιτέλους τελείωσα κάποιες ασκήσεις στα Μαθηματικά Γενικής και σε λίγο θα συνεχίσω ασκήσεις Φυσικής. Τη Χημεία θα την αφήσω λίγο παραπονεμένη για τις επόμενες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χμμμμ,σημερα ειναι μερα της τεχνης για μενα.
Τα ξημερωματα ειχε λογοτεχνια,το πρωινο ειχε παλι λογοτεχνια,το μεσημερι θα εχει παλι λογοτεχνια...ποιηματα και πεζα
Το απογευμα εχω να παω στο Μουσικο μεγαρο Θεσσαλονικης διοτι γινεται εκθεση με καποια φωτογραφικα εργα μου :smartass: ...και το απογευμα λογοτεχνια και βιολογια.
Αντε,ως μερα τεχνης για μενα :P Και μετα απο μελετη του υπερρεαλιστη Εγγονοπουλου,ας παραθεσω και λιγο Νταλι :devil:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Salvador Dali :inlove:
ελπίζω, αν όλα πάνε καλά, κάποια στιγμή να επισκεφτώ το χωριό του, που βρίσκεται κοντά στην... Barcelona!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλήν ημέραν, δεσποινίδες και κύριοι!

Με τη βοήθεια του Βούδα και της θεάς Θέτιδος, θα τελειώσω για 153η φορά τη Βιοκατ σήμερα.Μετά Χημεία από το σχολικό, θεωρίες κυρίως.

Καλό διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ελληνίδες, Έλληνες

Σήμερα το πρόγραμμα είχε μικροεπανάληψη στα μαθηματικά κατεύθυνσης, σε λίγο τελειώνει επιτυχώς.
Αμέσως μετά, έπεται έκθεση και ίσως αφιερώσω λίγη ώρα στη διοίκηση.

Καλή διασκέδαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
χαχαχα, βλεπω εχουμε και χιουμορ :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα!! Καλή επιτυχία σε όλους μας παιδιά... και μ'έναν πόνο που λένε!! Εγώ σήμερα έχω ωραιότατη φυσική κατεύθυνσης (μπλιαχ) κι άντε να δούμε πότε θα τη ρημαδοτελειώσω!!! Καλό χαρακίρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα !! Σήμερα το προγραμματάκι έχει φυσική κατ (ιουυυ :P ) και μαθ κατ αποδείξεις!! Καλή μας επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μην αγχωνεστε.Χαλαρωστε λιγο τη τελευταια εβδομαδα...οτι ηταν να γινει εγινε ολο το χρονο,δεν θα μας σωσει μια εβδομαδα...πιο πολυ θα μας αγχωσει και θα θαμπωσει το μυαλο.Ακουστε τους καθηγητες σας,διαβαστε ΠΟΛΥ καλα το σχολικο και ΜΟΝΟ αυτο για θεωρια διοτι ΑΥΤΗ ζητανε,καντε καποιο θεματακι εξετασεων και οχι απο βοηθηματα γιατι οπως και να το κανουμε αυτα τον εξετασεων πρηγουμενων ετων ειναι στο στυλ των..εξετασεων και οχι ο ταδε μπαρλας,σαλτερης και και και.Αυτους τους ξεπεταξαμε μες στη χρονια.
Χαλαρωστε,ξεκουραστειτε,ελαφρια επαναληψη για να παμε με καθαρο μυαλο.Δεν υπαρχει περιπτωση οτι μας ζητηθει να μτην το απαντησουμε αμα εχουμε διαβασει ολη τη χρονια.Χρειαζεται ξεκουραστο και καθαρο μυαλο!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Σήμερα ξεμπέρδεψα με κωδικό και καρτελάκι... (πέντε λεπτά δουλειά)..

Αλλά ακολούθησε το σοκ.... διότι δεν δίνουμε στο σχολείο μας, αλλά σε ένα άλλο, που βρίσκεται στου δ.... τη μάνα... για να κάνουμε λέει οικονομία (στους επιτηρητές; στο ρεύμα; σε τι;;.. πάντως στη βενζίνη, όχι)

Επίσης, έχουν ανακοινωθεί τα εξεταστικά κέντρα για το μάθημα των αγγλικών, για όποιον ενδιαφέρεται. Μάλιστα στο σχολείο μου έμαθα ότι θα δώσουν αγγλικά μόλις τρία άτομα! Μου φάνηκε λίγο κατάντια για τα αγγλικά. Στη χρονιά μου είχαμε δώσει σχεδόν όλοι.
Τέλος πάντων, αν η ίδια κατάσταση επικρατεί σε όλα τα σχολεία, όσοι πάτε για αγγλική φιλολογία ανάψτε λαμπάδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εμεις, ευτυχως, δινουμε στο δικο μας σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αλλά ακολούθησε το σοκ.... διότι δεν δίνουμε στο σχολείο μας, αλλά σε ένα άλλο, που βρίσκεται στου δ.... τη μάνα... για να κάνουμε λέει οικονομία (στους επιτηρητές; στο ρεύμα; σε τι;;.. πάντως στη βενζίνη, όχι)

Πανέξυπνοι άνθρωποι αυτοί που σας το είπαν 5 μέρες πριν.:eek:
Και μεις πέρσι στου διαόλου το κέρατο δίναμε αλλά το ξέραμε από το Πάσχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Σημερα τελειωσα μια επαναληψουλα βιολογια γεν,διαβασα φυσικη κατ.Και εχει ο Θεος.Εχω μαθημα βιολογια 4-5,και εμτα θα παω να διαβασω παλι Κατευθυνσης βιολογια.Οσο για χημεια εχω κανει ΟΕΦΕ τα παντα,επαναληπτικες τα παντα,ημερησιες τα παντα,εξωτερικου(τεκνων),Δεν εχω αφησει κατι.
Ψυχραιμια θελει κυριως αυτη η εβδομαδα παιδια(και οι αλλες δυο).Δεν παμε χεσμενοι στα μαθηματα και ιδιαιτερα στο πρωτο.Κανουμε την Προσπαθεια μας και δεν εχουμε αγχος(εφοσον γνωριζουμε οτι προσπαθησαμε οσο μπορουσαμε)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top