Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σωστος, δεδομενου οτι δεν δινεις πανελληνιες φετος...
Εμενα το προγραμμα σημερα λεει επαναληψη παραγωγους και ολοκληρωματα και Βιολογια 8-9 μεχρι το μεσημερι... Δεν ξερω αν θα τα προλαβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εμένα ύπνος μέχρι το μεσημεράκι και το απόγεμα καφεδάκι έξω.Καλή δύναμη παιδιά θα το διαπιστώσετε την Δευτέρα πως οι πανελλαδικές δεν είναι τίποτα το ξεχωριστό... μην έχετε ΑΓΧΟΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αγχος δεν εχουμε(φροντιζω εγω τους περισσοτερους :P) αλλα μην μας λες τωρα οτι πας για υπνο γιατι απλα Θελουμε και Εμεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σωστος, δεδομενου οτι δεν δινεις πανελληνιες φετος...
Εμενα το προγραμμα σημερα λεει επαναληψη παραγωγους και ολοκληρωματα και Βιολογια 8-9 μεχρι το μεσημερι... Δεν ξερω αν θα τα προλαβω...
Καλημερα Χαρα!
Εμενα περιλαμβανει σημερα το προγραμμα Βιολογια Γ.Π ολιγον Μαθηματικα ολιγον Φυσικουλα για να μην ξεχνιομαστε εχω μαθημα 7-9 για να ελαφρυνει η κατασταση και μετα θα πεσω ξερος αυτα..Εκθεση μπορει το βραδυ πριν κοιμηθω να πιασω κανενα λεξικο και να διαβαζω λεξεις απο εκει μεσα βοηθαει παρα πολυ.Ελπιζω απο τις 9.30 μεχρι τις 9 το βραδυ με διαλλειματακια ενδιαμεσα και ενα μαθημα να ειναι αρκετο για διαβασμα.Εσυ τι λες Χαρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Kαλημερες! Τι λεει το προγραμμα σημερα???
Τίποτα. Θα πάρω δύναμη για να διαβάσω από αύριο έκθεση:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλημερα Χαρα!
Εμενα περιλαμβανει σημερα το προγραμμα Βιολογια Γ.Π ολιγον Μαθηματικα ολιγον Φυσικουλα για να μην ξεχνιομαστε εχω μαθημα 7-9 για να ελαφρυνει η κατασταση και μετα θα πεσω ξερος αυτα..Εκθεση μπορει το βραδυ πριν κοιμηθω να πιασω κανενα λεξικο και να διαβαζω λεξεις απο εκει μεσα βοηθαει παρα πολυ.Ελπιζω απο τις 9.30 μεχρι τις 9 το βραδυ με διαλλειματακια ενδιαμεσα και ενα μαθημα να ειναι αρκετο για διαβασμα.Εσυ τι λες Χαρα?
Μια χαρα σε βρισκω! Εγω δυστυχως εχω μαθηματα το απογευμα 4:30-8

Τίποτα. Θα πάρω δύναμη για να διαβάσω από αύριο έκθεση:mpliaks:
Εσυ πρεπει να εισαι πολυ αραχτος τον τελευταιο καιρο και θα πας ξεκουραστοω στις εξετασεις αντιθετα με μας τους υπολοιπους που τρεχουμε τελευταιες στιγμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Χαρά, εσύ ζήτησες να κάνεις μάθημα μέχρι και την τελευταία εβδομάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οχι, το θεωρησαν δεδομενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εσυ πρεπει να εισαι πολυ αραχτος τον τελευταιο καιρο και θα πας ξεκουραστοω στις εξετασεις αντιθετα με μας τους υπολοιπους που τρεχουμε τελευταιες στιγμες...
Aμην..ειναι καλο αυτο που κανει.

Μια χαρα σε βρισκω! Εγω δυστυχως εχω μαθηματα το απογευμα 4:30-8
Μια χαρα με βρισκω και εγω.Ελπιζω δηλαδη να πανε ολα καλα.Γιατι αρχιζει και ο Νικολακης να ψιλοαγχωνεται αλλα ενταξει το κοντρολαρω.Εγω δυστηχως ευτυχως κανω ιδιαιτερα μονο σε δυο μαθηματα.Μαθηματικα και Φυσικη.Οποτε εχω ολη την μερα εις τα ποδια μου να την κανω οτι θελω.Να την παρω να την πεταξω στα βραχια που λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Άμα δεν ήθελες, έπρεπε να σήκωνες το ανάστημά σου και να έλεγες: ΔΕΝ ΘΕΛΩ. Εκτός άμα μου κάνετε το μάθημα τζάμπα:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Άμα δεν ήθελες, έπρεπε να σήκωνες το ανάστημά σου και να έλεγες: ΔΕΝ ΘΕΛΩ. Εκτός άμα μου κάνετε το μάθημα τζάμπα:laugh:
Εχεις ενα point αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ σήμερα έχω μάθημα 6-8

Πρέπει να προλάβω να κάνω 2 εκθέσεις
θέλω να κάνω επανάληψη το 1ο κεφάλαιο στη Βιολογία Γενικής
και θέλω επίσης να κάνω καμιά άσκηση Μαθηματικά στο Θ.Μ.Τ και τα άλλα θεωρήματα
ολο αυτό το καιρό έκανα ολοκληρώματα και μιγαδικούς και έχω αρχίσει να φοβάμαι πως χάνω επαφή με τα άλλα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ σήμερα έχω μάθημα 6-8

Πρέπει να προλάβω να κάνω 2 εκθέσεις
θέλω να κάνω επανάληψη το 1ο κεφάλαιο στη Βιολογία Γενικής
και θέλω επίσης να κάνω καμιά άσκηση Μαθηματικά στο Θ.Μ.Τ και τα άλλα θεωρήματα
ολο αυτό το καιρό έκανα ολοκληρώματα και μιγαδικούς και έχω αρχίσει να φοβάμαι πως χάνω επαφή με τα άλλα xD
Μιγαδικοι Ολοκληρωματα ειναι τα στανταρακια καλα εκανες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημέρες!
Σήμερα θα ιοντιστώ! :P
Κεφάλαιο 3 για όσους ξέρουν και ΘΕΜΑ Δ στις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αν εχεις κανενα δυσκολο 3ο-4ο θεματακι, στειλτο... (οχι απο Σαλτερη ομως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλημέρες!
Σήμερα θα ιοντιστώ! :P
Κεφάλαιο 3 για όσους ξέρουν και ΘΕΜΑ Δ στις πανελλήνιες...

Αν εχεις κανενα δυσκολο 3ο-4ο θεματακι, στειλτο... (οχι απο Σαλτερη ομως)
Aσχετο αλλα σημερα θα κουρευτω.Θελω να εχω ενα ελαφρυ και ανετο κεφαλι οταν θα γραφω!Ολα ειναι μερος του μεγαλοφυες σχεδιου μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αν εχεις κανενα δυσκολο 3ο-4ο θεματακι, στειλτο... (οχι απο Σαλτερη ομως)
Μπα...
Μόνο Σαλτερή δουλεύω... :P
(τα επαναληπτικά τα έχεις δει; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Αν εχεις κανενα δυσκολο 3ο-4ο θεματακι, στειλτο... (οχι απο Σαλτερη ομως)
οι ασκήσεις στον Σαλτερή είναι πάρα πολλές...
τις έχεις κάνει όλες;... γιατί εγώ δεν πρόλαβα, έχω κάνει μόνο αυτές που πρότεινε στην αρχή

έχω ένα φίλο που τα έχει κάνει σχεδόν όλα (βέβαια αυτός ξεκίνησε απο πέρσυ)
και μου λέει πως για να γράψουμε αναγκαίο είναι να τα κάνουμε όλα... είναι δυνατόν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
οι ασκήσεις στον Σαλτερή είναι πάρα πολλές...
τις έχεις κάνει όλες;... γιατί εγώ δεν πρόλαβα, έχω κάνει μόνο αυτές που πρότεινε στην αρχή

έχω ένα φίλο που τα έχει κάνει σχεδόν όλα (βέβαια αυτός ξεκίνησε απο πέρσυ)
και μου λέει πως για να γράψουμε αναγκαίο είναι να τα κάνουμε όλα... είναι δυνατόν; :hmm:
Xρονια Πολλα!!!Σημερα δεν εχεις γενεθλια???:clapup::clapup::clapup: τι κερνας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top