Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Η κατεύθυνση είναι γαμάτη, σούπερ, το καλύτερο και πιο ενδιαφέρον μάθημα σε όλο το σχολείο.

Ισχυει ρε γαμωτο αλλα δεν ειναι αυτο που θα λεγαμε ''σιγουρο'' μαθημα για πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τι στο καλο μονο το δικο μας σχολειο ειναι οργανωμενο; Την προηγουμενη τριτη με πηραν τηλ να περασω τεταρτη μετα τις 12 να παρω το καρτελακι και μεσα σε 5 λεπτα ξεμπερδεψα με ολα :D Παρεμπιπτοντως οσοι δινετε αοθ το εχετε κανει καμια επαναληψη επειδη εγω το εχω παραμελησει καπως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εμάς τα καρτελάκια θα μας τα δώσουν την Πέμπτη μαζί με τους βαθμούς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμάς τα καρτελάκια θα μας τα δώσουν την Πέμπτη μαζί με τους βαθμούς :)
Mμμμμμμ εσεις τουλαχιστον τα παιρνετε για να τα κανετε και κανενα ευχαιλεο να πειτε και καμια προσευχη και κεναν βουντου πανω σε αυτα.Εμεις???Που τα παιρνουμε την πρωτη μερα που δινουμε???:mad:

Νίκο η Βιολογία της κατεύθυνσης δεν έχει τέτοιες μεγάλες %$#@$^ που έχει η Βιολογία της Γενικής.
Άκου εκεί οικολογία μέσα στη μοριακή Βιολογία...
Η κατεύθυνση είναι γαμάτη, σούπερ, το καλύτερο και πιο ενδιαφέρον μάθημα σε όλο το σχολείο.
Η γενική με την οικολογία στη μέση καταντά βαρετή, ανούσια και χάσιμο χρόνου...
Ελα ρε Τζιμακο.Υπερβαλεις τωρα.Η Βιολογια Γενικης ειναι πολυ ευκολο μαθημα και ειδικα η οικολογια ειναι το πιο διασκεδαστικο απο ολαααα..μηπως τα παραμελησες για το τελος και σου φαινεται δυσκολο...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ελα ρε Τζιμακο.Υπερβαλεις τωρα.Η Βιολογια Γενικης ειναι πολυ ευκολο μαθημα και ειδικα η οικολογια ειναι το πιο διασκεδαστικο απο ολαααα..μηπως τα παραμελησες για το τελος και σου φαινεται δυσκολο...??
Δε μου φαίνεται δύσκολο!
Μου φαίνεται πως διαβάζω και παπαγαλίζω βλακείες!!!
Τι διασκεδαστικό;
Βαρετό, μονότονο και χωρίς νόημα μάθημα...
Κύκλος του νερού, όξινη βροχή και τρία πουλάκια που κάθονταν και δεν κελαηδούσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μα καλα μονο εμεις θα παμε σχολειο την Παρασκευη???
Μας ειπαν να παμε την Παρασκευη γιατι ηρθε χαρτι απο την διευθυνση και να παμε να παρουμε καρτελακια, προγραμμα, υλη και βαθμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μα καλα μονο εμεις θα παμε σχολειο την Παρασκευη???
Μας ειπαν να παμε την Παρασκευη γιατι ηρθε χαρτι απο την διευθυνση και να παμε να παρουμε καρτελακια, προγραμμα, υλη και βαθμους!
Εμείς αύριο θα πάμε τελευταία μέρα για πρόγραμμα μόνο.
Κι όχι μόνο η Γ, όλο το Λύκειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Περιεργα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και στο δικό μου σχολείο αύριο είναι η τελευταία μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εμενα δευτερα και δεν ηξερα τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Αύριο εμείς γιορτές έχουμε στο σχολειο, δε θα κάνουμε μάθημα. Και θα πάμε εκκλησία.
Και όλα αυτά, χωρις απουσίες. Όποιος θέλει πάει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΑΚΙΑ!!!?!?!?!?!Πριν λιγο εριξα μια επαναληψη στην Βιολογια ΜΟΥ μεσα σε 1 ωρα το ειπα ολο απ'εξω!Νεο προσωπικο ρεκορ θελω να το κανω σε 30 λεπτα!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:Απλα κολλαω λιγο στην ΑΑ μερικες φορες για αυτο δεν μπορω να παρω μπρος μετα για το 30 λεπτο!!!Αλλα που θα παει θα το κανω και αυτο!Παιχνιδι το εχω καταντησει.Δεν μπορω να το δω και αλλιως βασικα γιατι την εχω βαρεθει :P :P
Επειδη εχω και κατι χρωστουμενα για να μην νομιζετε οτι ο Νικολακης σας ξεχναει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ελα μωρε, καλοπροαιρετα το ειπε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
λοιπον να πω κατι που εχω παρατηρησει.
ολη τη χρονια διαβαζα φουλ φυσικη.τωρα δεν μπορω να διαβασω ουτε μια ασκηση.νιωθω μια αποστροφη προς ολα τα βιβλια της φυσικης.ολη τη χρονια ειχα παρατησει το αεππ(αφου ηξερα πως δεν θα γραψω τπτ).τωρα κατι με εχει πιασει και διαβαζω αρκετα αυτο το μαθημα.εξαιρεση αποτελουν τα μαθηματικα.ολη τη χρονια τα διαβαζα και τωρα συνεχιζω....
μια απλη παρατηρηση εκανα μιας και δεν ειχα τι αλλο να γραψω.:redface:
συμβαινει τπτ παρομοιο και σε εσας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ελα μωρε, καλοπροαιρετα το ειπε!
E και εγω καλοπροεραιτα το ειπα! :worry:

λοιπον να πω κατι που εχω παρατηρησει.
ολη τη χρονια διαβαζα φουλ φυσικη.τωρα δεν μπορω να διαβασω ουτε μια ασκηση.νιωθω μια αποστροφη προς ολα τα βιβλια της φυσικης.ολη τη χρονια ειχα παρατησει το αεππ(αφου ηξερα πως δεν θα γραψω τπτ).τωρα κατι με εχει πιασει και διαβαζω αρκετα αυτο το μαθημα.εξαιρεση αποτελουν τα μαθηματικα.ολη τη χρονια τα διαβαζα και τωρα συνεχιζω....
μια απλη παρατηρηση εκανα μιας και δεν ειχα τι αλλο να γραψω.:redface:
συμβαινει τπτ παρομοιο και σε εσας;
Λεγεται οξεια ΑΕΠΠιτιδα θα ζησεις Χριστινακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
λοιπον να πω κατι που εχω παρατηρησει.
ολη τη χρονια διαβαζα φουλ φυσικη.τωρα δεν μπορω να διαβασω ουτε μια ασκηση.νιωθω μια αποστροφη προς ολα τα βιβλια της φυσικης.ολη τη χρονια ειχα παρατησει το αεππ(αφου ηξερα πως δεν θα γραψω τπτ).τωρα κατι με εχει πιασει και διαβαζω αρκετα αυτο το μαθημα.εξαιρεση αποτελουν τα μαθηματικα.ολη τη χρονια τα διαβαζα και τωρα συνεχιζω....
μια απλη παρατηρηση εκανα μιας και δεν ειχα τι αλλο να γραψω.:redface:
συμβαινει τπτ παρομοιο και σε εσας;
Αυτή την εβδομάδα διαβάζω/θα διαβάσω ελάχιστα. Δηλαδή αν οι πανελλήνιες ξεκινούσαν νωρίς όπως πέρυσι τι θα κάναμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
E και εγω καλοπροεραιτα το ειπα! :worry:

Λεγεται οξεια ΑΕΠΠιτιδα θα ζησεις Χριστινακι :P
θα ζησω;;;:hmm:ή θα αποδημησω εις κυριον;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
θα ζησω;;;:hmm:ή θα αποδημησω εις κυριον;;;
Κρινοντας απο το signature σου....Απο το αγχος σου θα μας αφησεις χρονια.

ΗΡΕΜΗΣΕ ΓΑΜΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fail spoiler is fail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δηλαδή αν οι πανελλήνιες ξεκινούσαν νωρίς όπως πέρυσι τι θα κάναμε;

Την αλήθεια? Θα γκρινιάζατε όπως και μεις πέρσι.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Καταλαβαινω.

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΑΚΙΑ!!!?!?!?!?!Πριν λιγο εριξα μια επαναληψη στην Βιολογια ΜΟΥ μεσα σε 1 ωρα το ειπα ολο απ'εξω!Νεο προσωπικο ρεκορ θελω να το κανω σε 30 λεπτα!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:Απλα κολλαω λιγο στην ΑΑ μερικες φορες για αυτο δεν μπορω να παρω μπρος μετα για το 30 λεπτο!!!Αλλα που θα παει θα το κανω και αυτο!Παιχνιδι το εχω καταντησει.Δεν μπορω να το δω και αλλιως βασικα γιατι την εχω βαρεθει :P :P
Επειδη εχω και κατι χρωστουμενα για να μην νομιζετε οτι ο Νικολακης σας ξεχναει!

MolecularMary ζουμε Mοριακο Βιολογο να σε δουμε!
Blazy8 ζουμε βιολογο να σε δουμε!!!!!
Οποιος αλλος θελει την ευχη μου το λεει !!!!!!! :clapup:



Εγω την βιολογια ΜΟΥ (γενικης) τη λεω μεσα σε 1.5 ωρα!!! ΑΛΛΑΑΑΑ...τη βιολογια κατ. μεσα σε 1 ωρα την εχω ξεπεταξει!!!!!
Τωρα που εχω την ευχη σου ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ πως θα ειμαι διπλα σου στους αριστουχουσ :P:yahoo:

ενα μελος λιγοτερο στο ισχοολ.τιποτα το φοβερο.

Οχι χριστινακιιιιιι! ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣΣΣΣ.....

Να ευχηθουμε και ενα τεραστιο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην blazy8 (Μαρια) που εχει γενεθλια???? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!!! ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top