Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

έτσι! να μαζευόμαστε σιγά σιγά! Dmitso να προμηθευτείς καμιά ταμπελίτσα που γράφει tour here :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=y0ff29r97_A
Ενα τραγουδι αφιερωμενο σε ολους σε λιγο η ζωη θα φωναζει εδω μας θέλει!!! μετα απο κοπους θυσιες κλαματα και αυπνιες μετα....αχ αυτο το μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΔΑΓΚΩΤΟ...και εχουμε και το ιδιο ονομα...τι συμπτωση???? τι ζωδιο εισαι??χαχαχαχα
Ωωωωωωωω ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!! :D
Μοσχάρι είμαι (Ταύρος)... έχω και γενέθλια αύριο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aληθεια??? Να τα εκατοστησεις βρε! Αντε και του χρονου στο Βιολογικο!
Τελος για σημερα το διαβασμα! Αυριο παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Aληθεια??? Να τα εκατοστησεις βρε! Αντε και του χρονου στο Βιολογικο!
Τελος για σημερα το διαβασμα! Αυριο παλι!
Χαρουλίτα μου σε ευχαριστώ πολύ :)

Αυτά είναι... Βιολογικό-Χημικό Φορεβερ :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Χαρουλιτα με τι περιπου θες να ασχοληθεις στο χημικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χαρουλιτα με τι περιπου θες να ασχοληθεις στο χημικο?
Μου αρεσει πολυ η ερευνα!
Θα δειξει πως θα εξελιχθουν τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ελπιζω στο μελλον οι θετικοι του Ι-School να συνεργαστουμε στην Παρασκευη φαρμακευτικων ενωσεων.Αν δεν φυγω για εξω χαρουλιτα θα με εχεις μαζι σου στο Χημικο Πατρας!(διοτι ειναι μακραν το καλυτερο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Είναι και άλλοι σε μια φάση "πάμε να γαμήσουμε ρεεεε! αφού έχω διαβάσει, θα γράψω! τέλος!"
*την επόμενη μερα* "Δεν ξέρω τίποτα :(" ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Κάνει κανείς μάθημα αυτή την εβδομάδα;
Εγώ όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω μεχρι και Πεμπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σημερα το προγραμμα εχει.
Μαθηματικα ολιγον τι για να μην τα ξεχασουμε και τελειως να κραταμε μια επαφη ειπαμε.
Φυσικη να λυσω κανενα 3ο και ενα 4ο!
Βιολογια
Εκθεση
Αυταααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η έκθεση πως πάει, τι ακριβώς κάνετε αυτόν τον καιρό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Από Παρασκευή πάλι. Το πρόγραμμα έχει λιώσιμο στην ιστορία, λογοτεχνία, αρχαία, μετά μαθηματικά την πέμπτη και παρασκευή μαζί με έκθεση. Τα διαβάζω κλιμακωτά ανάλογα με τη θέση του μαθήματος στο πρόγραμμα.
Πήραμε βαθμούς σήμερα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η έκθεση πως πάει, τι ακριβώς κάνετε αυτόν τον καιρό?
Τίποτε...
Για την ακρίβεια θα κάνω 1.5ώρα μάθημα το απόγευμα αλλά αν δεν τελειώσω με οικολογία και ιοντισμό δεν υπάρχει περίπτωση να πιάσω στα χέρια μου Έκθεση.
Από Παρασκευή απόγευμα πιστεύω πως θα μπορέσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Από Παρασκευή πάλι. Το πρόγραμμα έχει λιώσιμο στην ιστορία, λογοτεχνία, αρχαία, μετά μαθηματικά την πέμπτη και παρασκευή μαζί με έκθεση. Τα διαβάζω κλιμακωτά ανάλογα με τη θέση του μαθήματος στο πρόγραμμα.
Πήραμε βαθμούς σήμερα! :P
Aν μου έδιναν μια δεκάρα για κάθε φορά που έλεγες πως θα σταματήσεις να μπαίνεις στο ischool, θα είχα αρκετές δεκάρες*.:redface:

*Η απόδειξη παραλείπεται.

:DΠώς τα πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τίποτε...
Για την ακρίβεια θα κάνω 1.5ώρα μάθημα το απόγευμα αλλά αν δεν τελειώσω με οικολογία και ιοντισμό δεν υπάρχει περίπτωση να πιάσω στα χέρια μου Έκθεση.
Από Παρασκευή απόγευμα πιστεύω πως θα μπορέσω...
Oταν εννοεις οικολογια εννοεις στην Βιολογια Γεν η εχει και στην Βιολογια Κατ.Γιατι εισαι και θετικος παναθεμα σε μας μπερδευεις!
Εκθεση κανουμε θεωρια μαθαινουμε αυτες τις πιπες που λεε για τον λογο και κατι μπλα μπλα εεε κοιταμε και τιποτα λεξεις απο κανενα λεξικο το βραδυ πρν κοιμηθουμε αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Και που λέτε ναι, εγώ πήγα σχολείο σήμερα να πάρω το καρτελάκι μου και να φτιάξω κωδικό. Φανταστική οργάνωση, μισή ώρα να μου βρουν το καρτελάκι. Eίναι και πλαστικοποιημένο 8) Eμ, μετά στον κωδικό, τίποτα. Έρχεται η υποδιευθύντρια έτοιμη να με δαγκώσει. "Κάτσει, γράπσε, κάντο όμως 2 φορές γιατί με την πρώτη μπορεί να μην το πάρει". Ρε ουστ!!!

Πάει παιδιά τελειώσαμε, ένα χρατς είναι.. Τέλος μωρέ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Και γω σήμερα πήρα το πανέμορφο πλαστικοποιημένο καρτελάκι μου! :P Από οργάνωση τι να σχολιάσω;

Ότι την προηγούμενη βδομάδα πήγε μια φίλη μου να πάρει το δικό της και της είπαν το πήρες και δεν το θυμάσαι; Και όχι.Δεν το είχε πάρει κανένας.Ούτε κηδεμόνας ούτε φίλος ούτε προφανώς η ίδια.Πήγε άνετα κάποιος άσχετος,πήρε το καρτελάκι της και έβαλε και υπογραφή δίπλα στο όνομά της!

Αν ΑΥΤΟ δεν είναι οργανωμένο σχολείο τότε τι είναι; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Oταν εννοεις οικολογια εννοεις στην Βιολογια Γεν η εχει και στην Βιολογια Κατ.Γιατι εισαι και θετικος παναθεμα σε μας μπερδευεις!
Εκθεση κανουμε θεωρια μαθαινουμε αυτες τις πιπες που λεε για τον λογο και κατι μπλα μπλα εεε κοιταμε και τιποτα λεξεις απο κανενα λεξικο το βραδυ πρν κοιμηθουμε αυτα..

Νίκο η Βιολογία της κατεύθυνσης δεν έχει τέτοιες μεγάλες %$#@$^ που έχει η Βιολογία της Γενικής.
Άκου εκεί οικολογία μέσα στη μοριακή Βιολογία...
Η κατεύθυνση είναι γαμάτη, σούπερ, το καλύτερο και πιο ενδιαφέρον μάθημα σε όλο το σχολείο.
Η γενική με την οικολογία στη μέση καταντά βαρετή, ανούσια και χάσιμο χρόνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top